Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
36 let / Olomouc (ČR - kraj Olomoucký)

Komentář

Přejít na komentáře

Fallout 4: Far Harbor

  • PC 90
Inu už ze startu nebudu zastírat, že to bylo dobrý. Asi nejlepší DLC k Falloutu obecně, co jsem kdy hrál.

Velká, hezky zpracovaná mapa - je plná novejch objektů, zvuků, má svou specifickou atmosféru. Tři frakce, mnoho questů, přičemž člověk sám volí pro koho chce/nechce pracovat.

Příběh není nikterak špičkovej, ale mě se zalíbil - člověk odhaluje jakési tajemství a osobně jsem opravdu neměl nejmenší tušení o tom, co DIMA v minulosti spáchal - když jsem objevil hrob v továrně, byl jsem opravdu překvapenej. Konců je očividně povícero - já dosáhnul asi jednoho z těch špatných - i tak se mi ale rozuzlení líbilo (Kasumi to sice nepřežila, zato ale ani jeden Synth nebo Atomák taky ne). Taktéž mě velmi zaujala tajemná postava konfesora Martina - do poslední chvíle jsem myslel, že jej někde potkám, nakonec jsem našel jen jeho příbytek (tedy myslím si, že ty vzkazy psal on) Jeho charakter jaksi proplouvá historií ostrova a snad se zdá, že jako jedinej dostal z toho všeho rozum. Vedlejší Q byly taky dobrý - obzvlášt mě překvapivě tak nějak "vzal" ten s Mariner (Rudá smrt).

Nový zraně a itemy - sic jsem si nic zpět do Bostonu neodnesl - na ostrově jsem novinky využil a povedly se.

Herní čas - skvělý, nevím přesně, asi jsem tam strávil přes 20 hodin. (Myslím, že jsem stihnul úplně všechny lokace)

Muzika je nová a je dobrá - radost posluchat, osobně se mi asi nejvíc zalíbil tento song: Our Island, ale ani ostatní nedělají vůbec ostudu, naopak!

Suma sumárum - vše, co jsem od DLC k F4 očekával, jsem dostal. Chyby se zde najít dají, ale je jich sakra málo a já tak můžu upřímně můžu tento přídavek doporučit. S předchozími počiny (DLC k F4) se to skoro nedá srovnat.

Regulérních 90%

Pro: Atmosféra, rozlehlá mapa, novinky, příběh, muzika, herní doba, hezký moře (vlny)

Proti: Část simulace odblokace vzpomínek, některé nelogičnosti

+10