Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Unpacking

  • PC 75
Už dlouho jsem neměl z klikání takhle ztuhlou ruku. Naposledy když jsem hrál nějaký ten cookie clicker nebo něco podobného. Unpacking je hodně jednoduchá hra, ale jestli bude relaxační nebo ne záleží jen na vás.

Rozmisťování předmětů po místnostech je zábavné, až na ty úplně nejdrobnější – hlavně hračky. Nevím, proč s sebou dospělý člověk tahá tolik harampádí, ale někdy holt sentimentalita přebije zdravý rozum. Během rozbalování pozorný člověk může odhalovat střípky příběhu, ale já jsem toho moc kromě dvou vztahů nezpozoroval. V reálu by to asi byla noční můra furt se takhle stěhovat, snad mě nic takového nečeká.

Hra vás nutí k tomu, abyste předměty umisťovali do oblastí, kam podle logiky autorů patří. To, že se s nimi na všem neshodnu, je pochopitelné, ale někdy jsem vůbec netušil, co za předmět vlastně držím v ruce. To se pak těžko hádá kam s ním. Možná že tam nějaké popisky šly zobrazit, ale já to nenašel. Těžko pak budu hledat nějaký příběh sestavěný z věcí, které jsou jen chuchel pixelů.

Organizace kuchyně mi přišla asi nejméně logická, často jsem byl nucen cpát spotřebiče do míst, kde by se k nim špatně přistupovalo. No a to nevyužité místo pod postelí

Doporučuju nehrát to moc rychle, to je ale něco, co já dělám u nových her vždycky. Ale tohle je jedna z her, kterou zahrát podruhé nezabolí.

Pro: poklidná hratelnost, koncept

Proti: chuchle

+13