Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Ben There, Dan That!

  • PC 90
Hra ve které vystupují tvůrci jako hlavní postavy? Proč ne, zvlášť, když se jedná o jednu z nejlepších adventur, kterou jsem doposud hrál. Postavy jsou jsou milí idioti, hra je plná skvělého humoru, který pomrkává po fanoušcích adventur (a vlastně vůbec herního průmslu a kultury) a ten design!

V celé hře jsem se zasekl jen jednou (mojí vlastní vinou, protože jsem nezkusil, zda na jedno místo jde dojít)! To je pro mě ukázka výborného herního designu adventur. Ty totiž většinou hraju s návodem při ruce ale tady? Celou dobu jsem věděl jaký mám cíl, o co mi vlastně jde a jak se k tomu dostat. A když jsem si nebyl jistý? prostě jsem se podíval po věcech kolem, nechal o nich postavy chvíli žvanit a ve většině případu mi řekli nějaký pitomí vtip, ve kterém se ukrývala nápověda.

Nenechte se přemlouvat a jděte si tu hru zahrát. Dlouho jsem nehrál takhle dobrou adventuru. Spoustu vývojářu by se může spoustu věcí přiučit.

Pro: humor, herní design

Proti: hudba

+10