Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Mutarium

  • PC 75
Mutarium jsem taky dostal k Excaliburu jako dítě a byla to první RTS, kterou jsem hrál, takže se mi líbila. Obtížnost je sice vyšší, protože vaše AI je tak tupá, takže musíta každýmu robotovi dávat rozkazy zvlášť, ale aspoň jsem se naučil mikrovat už v ranném věku :D
První mise je opravdu těžká, pokud nevíte jak na to. Pokud víte, tak hra tak těžká není. Je to asi tím, že jsme byli leví. Stačí využívat chyb AI soupeře. Prince of Persia 1 jsem taky nemohl dohrát bez cheatů za 1 hodinu x let a loni jsem si ho pustil přes dosbox po 10 letech a dohrál to komplet na druhý pokus (pravda je, že jsem si skoro všechny levely pamatoval nazpaměť)

Trik na první misi - postavte 6 robotů s kanónama dvojče, dejte je do linie s agresivitou 0 a vždy pošlete 1 na vylákání pár jednotek a vraťte se k bázi, opravte se po střetu a takhle opakujte. Pokud vezmete jednotky a hned přejedete mosty, tak se na vás vrhnou všechny jednotky teráků.

Pokud ke hře nemáte vztah, tak vás ale asi nezaujme.
+7 +8 −1