Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

Minecraft

  • PC 50
Za tohle mě bude asi hodně lidí nenávidět, ale musím to tu říci: Minecraft je špatná hra, napsaná ve špatném jazyce- postavená na špatném enginu. Je to špatná hra, která chce, aby si její hráči mysleli, že je dobrá, ale jen se tváří jako špatná. To je OMYL!!! Hra je skutečně velmi odfláknutá, hra kterou kdosi kdo nevěděl, co večer dělat, když má kocovinu - tím myslím hru Slender - je mnohem lepší, lépe provedená a postavená na lepším základu. Hra která ma grafiku horší než Baldur´s Gate z roku 1998 a to vyšla v roce 2011. Hra která vyšla ve stejné době, v době stejných možností jako Assassins´s Creed: Brotherhood, ale grafikou se s ní vůbec nemůže srovnávat. Ani možnosti ve hře nejsou nijak velkolepé, chcete parádní RPG? Zahrajte si Gothica. Chcete supr budovatelskou strategii? Fajn, je jich spousta. Chcete akční hru? Ale no ták, vždyť tu jsou Battlefieldy a Modern Warfare 3. Jste idiot co neví čim by zabil čas? Doporučil bych vám Minecraft.
Hrál jsem ho dva týdny a poznal jsem ho úplně celý, znal jsem všechny craft recepty na spaměť a od té doby mě to nebaví.
A je tu ještě jedna věc - CENA - za tu hru na které jsem si před chvílí vyléval zlost (která pramenila z úchylného a trapného kultu který vytvořila) zaplatíte 500 respektive 1000 Kč, protože ten způsob placení je docela nedůvěryhodnej, vim to protože můj nejlepší kámoš tomuhle kultu propadl a nestačila mu ta obyč verze, tak si koupil ten prémium účet, ale co to? Oni mu ten gift kod nebo jak se to menuje neposlali, ale z účtu mu prej strhly prachy, ale protože on Minecraft zbožňuje tak si to kouil znovu. Teď už ten jeho vysněnej premium účet má a je z něj nadšenej, poravdě nechápu proč, on říkal že si z něj "Let´s playeři" nebudou dělat srandu a měl pravdu. Tahle odfláknutá hra s prehistorickou grafikou stojí stejně jako Assassin´s Creed: Revelations, což je podle mě skvost a né pár nedodělaných kostek. A s tou volností: v každé hře by měl člověk neomezené možnosti, kdyby ji někdo nedodělal, ale pak by už nebyl ani smysl a přesně to, je Minecraft.
Něco vám povím, hráči, kteří hrají opravdu hry na úrovni, a vy jim řeknete, že hrajete Minecraft, tak se vám vysmějou. Já se směju "let´s playerům" a říkám: ubožáci.
Tipuju, že každej kdo si tenhle článek přečte, nebo kdo se jen koukne na moje hodnocení, tak dá automaticky mínus, ale já tu nejsem abych sbíral plusy, ale abych vyjádřil svůj názor.

Pro: hratelnost, zábavný boj proti mobum i proti hráčum

Proti: engin, neni tam co dělat, je to samej bug a tak dále, kdybych to sem měl psát všechno bylo by to delší než ten článek nahoře

-22 +7 −29