Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Manažer střediska

Komentář

Přejít na komentáře

Heroes of Annihilated Empires

  • PC 50
RTS -RPG strategie umožnující hráči, aby se stal hrdinou uprostřed epického dobrodružství. Vy, jako elfský hrdina Elhant, se budete muset takticky rozhodnout mezi silou Vaší armády (strategie), nebo silou Vašeho hrdiny (RPG). V některých questech, bude možné se zaměřit spíš na zvyšování kompetence hlavní postavy, než na velikosti armády.
Něco k příběhu: Vznešený elfský národ čelí nové hrozbě! Nemrtvé hordy pod dohledem zlovolného černokněžníka se po zemi rozlézají jako vši. Najdete po kapsách dostatek svěcené vody na to, abyste se jim v nové realtime strategii postavili?


Postřehy, zážitky, a něco o hře :
Velice povedený dabing
Třeba při první misi, kdy hraničář motivuje vojáky, aby neustupovali.
Obrovský plus je množství jednotek, kdy si můžete vychutnávat epické bitvy, kde můžete zapojit i hrdinu, kterého si tím expíte.
Asi nejvíc zabolí obtížnost, která se postupem času stává otravnou. Dejme tomu, že je to takové nekonečně nudné grindování, kdy člověk čeká odměna.
Bohužel tím, jak je hra nevyvážená tak ty odměny jsou směšné. Třeba lepší věci jsem dostal až ve 4 misi meč 6 mise luk. A postupem času i nějaké ostatní věci. Až ke konci narazíte na pár lepších věcí třeba ledový luk, který jsem měl až do zdárného konce
Chtěl jsem používat i meč, protože jsem jsem měl hodně hp a vysokej hp regen, bohužel dlouho jsem nevydržel.. Nejlepší volba byl tedy lučištník s lukem.
Tímhle v kampani máte na výběr; lučištník, meele, nebo specialista na kouzla. Tím pádem jsou nešťastně udělané itemy, co se týče meele.. Protože třeba na meele jsou itemy jen na hp a regen, ale zpomalují attack a pohyb. Což prostě právě potřebuje..
Zkrátka ve hře neexistuje moc ideálních itemů, lépe řečeno univerzálních.

Pokud zrovna nebudete muset projít sám hru, kde osvobodíte pár jednotek, které Vám v mžiku porazí. Tak budete muset vybudovat armádu a zničit nepřítele.
Velice inteligentní jednotky např.: lukostřelci- pokud na ně zaútočí nepřítel, tak se rozestoupí a jednotku je laicky řečeno uštvou.
Pěší jednotka je taky pohotová a hned se hrne dopředu.. Velice vyspěla inteligence a tohle mi třeba v total warech chybělo..
Krásná grafika, nespočet jednotek, 16 kampaňových misí. Zajímavý způsob vyprávění příběhu.


Jsou tam určité neduhy, jako přeplácané mapy nepřáteli, nedodělané mapy s takzvaně hluchým místem.(pozn.: nedodělané mapy)
Hru jsem dohrál s starším savem a ve výsledku jsem měl 202 level a přesto jsem dostával na frak.
Časté freezy hry a nefungující komixová animace, ale to bude těmi sedmičkami.(Windows7)

Místo toho, abyste v průběhu hry získali lepší itemy či kouzla, tak je získáváte až koncem hry, např.: nejlepší kouzlo máte až v poslední misi.
Dost velký problém hry je, že máte nedostatek zlaťáku, za které si kupujete itemy, lektvary a svitky. Následuje asi nejvíc otravný problém u hrdiny a to je pomalá regenerace životů a many. Člověk by čekal nějaký velký rozdíl, když máte třeba 150 level, ale není tomu tak.


Psát k téhle hře komentář bylo opravdu těžké.. Protože hra Vám nabídne spousta možností, jak vlastně začít.
Tahle zajímavá hra je v podstatě pohřbená hned po 3 misi. Pokud uznáváte cheaty, tak si ji dopřejte s nimi, není to nic proti ničemu a třeba Vás to chytne.


Pro: grafika, množství armády, dabing

Proti: Šarvátka obsahuje 5 misi a multák 3,obtížnost hry a nevyváženost celé hry.

+6 +8 −2