Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Dubik

Dubik

31 let • Brno (ČR - kraj Jihomoravský)

Komentář

Přejít na komentáře

Cyberpunk 2077

  • PC 75
Ok takže, system policie stoji uplně za hovno ,lepší by bylo ho tam vůbec nemít.
Fízli se spawnují , kde je napadne, před váma za váma a stačí zaběhnout za ulici či kousek odjet autem a ani vás nepronásledují..

Bugů je tam opravdu jak nasranejch po 92hod. jsem jich opravdu viděl mraky.
Je jich tam řada vyloženě otravných , který dokážou pak člověka vytrhnout ze hry a kazit mu zážitek. Problémy s fyzikou, nefungující questy, problémy v interface, problémy se objevují všude, tohle mělo zůstat ještě půl roku v betě..

Hratelnost je zábavná a jako celek - střílení, jízda autem, hackování zkrátka funguje.

Co se týče systému hackování ten se vážně povedl je tady řada možností , jak řešit stealth.
Minihra v hackování je taky povedená věc.
Systém kyberwaru ,,augmentací´´ mě dost zklamal, mám pocit ,že tam není ani možnost dát si neviditelnost, vše se točí kolem +10zbroje +10 střelby atd. atd. je tam pouze pár zajímavých věcí jako třeba ty čepele na blízko nebo granáty ze zápěstí či dvojitej skok.
Deus ex daleko nápaditější v tomhle.

UI stoji taky za hovno je nepřehlednej a představoval bych si ho vyřešenej líp, třeba jako v Deus Ex, kde se dá líp seřadit a manipulovat s ním ( posouvat jednotlivý věci.)

Fyzika je totalně rozbitá spiš neexistující hlavně ve vozidlech což je ostuda. Občas funguje, ale většinu času dělá psí kusy. Ty auta jsou jako z papíru a když narazíte lehkým autem do těžkýho ,čekáte že vás to rozseká a ne že odletí náklaďák jak papírová krabice.. Ostuda !
AI taky za moc nestojí a dělá zásadní chyby, kor při stealthu , když máte společníky je to dost znát..

Většina hader co na sobě máte jsou vyloženě uhozený a poskládat si fešnej vzhled je skoro nadlidskej úkol.

Střelba je zábavná, zbraně mají svoji váhu a pocitově odpovídají tomu, jak si představuju určitej kvér, ale odborník přes kvéry nejsem..
Aji ovládání vozidel je celkem ok sice je to arkáda , ale né taková jako v gta..
Chování vozidel je u každýho odlišný což je fajn.

Obtížnost pokud máte mraky legendárních věcí i vysokou úroveň je pak až moc jednoduchá i na vyšší nastavení..

Grafika je taky na solidní úrovni. Na město je vyloženě krása se koukat a je to po prvé co jsem používal photoshop ve hře. Množství detailů , těch odrazů, vzhled a mimika postav je naprostá špička..

Přiběh je dost kvalitně napsanej, charaktery vážně mají hloubku a jejich vedlejši questy jsou zajímavý.
Dopad vašich rozhodnutí ve hře mají minimální následky, pouze v pár případech se to někde projeví například závěr má 3 zajímavý odlišný konce, ty další už tak zajímavý nejsou.
Bohužel je lze projít všechny od určitýho místa u konce a celý vaše hraní na ně dopad nemají snad žádnej..

Atmosféra města člověka vyloženě pohltí, ale lepší je to město moc nezkoumat, protože je to jenom kulisa. Lidí mizí za obzorem, v pozadí jezdí auta , který neexistujou , když se přiblížíte a podobně..
Soundtrack a systém rádia je fakt skvělej, tady není co vytknout.

Délka hlavního příběhu je naprosto malá.. witcher III byl daleko delší hra. Vedlejších misí je ve hře zase hodně to je pravda..

Tohle opravdu není 10z10 hra a kdokoliv tomu tohle napařil , tak by neměl psát recenze,případně neví jak vypadá hra 10z10 , protože přehlížet tyhle zásadní nedostatky, který jsou v jiných i starších hrách vyřešený líp je fatální chyba..

Celkově tu hru vyzdvihuje hlavně příběh , zajímavý postavy a mise , krásná grafika i soundtrack, na rpg povedená střelba, tyhle body dělají tu hru nadprůměr.
Zbytek je jenom ten průměr.

Pro: Příběh, postavy, hratelnost, atmosféra grafika, soundtrack

Proti: Bugy, žádná fyzika, AI , špatný UI , tragický systém policie

+23 +25 −2