Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Martin Stolička • 32 let • Sensei • Kroměříž (ČR - kraj Zlínský)

Komentář

Přejít na komentáře

Anomaly: Warzone Earth

  • PC 60
Normálně se o indie hry zrovna moc nezajímám, protože na jednu dobrou připadne dalších deset, které jsou úplně o ničem a najít tu dobrou zabere dost času a ten se mi většinou obětovat nechce. Anomaly: Warzone Earth mě asi donutí tento přístup změnit.

Co na první pohled zaujme je pěkná grafika, která určitě předčí většinu ostatních indie her a podle mě se může klidně porovnávat i s nějakou tou AAA hrou. Na druhý pohled nebo spíš poslech zaujme kvalitní namluvení postav, jsou tam sice asi tři, ale i to se počítá.

Základ hry je více než jednoduchý - za peníze nakoupit vozidla do konvoje a následně vybrat cestu co nejmenšího odporu nebo, pokud je peněz málo, vybrat cestu kolem krabic, které obsahují něco, co je přidá. Netřeba říkat, že krabice se nacházejí doslova obklopené nepřátelskými věžemi a dojet si pro ně není žádný med, ale možnost nakoupit více vozidel nebo vylepšit ty stávající je zajímavá a v závěru hry se stává nutností.

Ve hře je třináct misí odehrávajících se v Bagdádu a Tokiu a jejich dohrání zabere zhruba čtyři hodiny, za 10 éček na Steamu určitě zajímavá nabídka.
+19