Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Dracula's Legacy

  • PC 65
Herní výzva 2018: "Válka periferií"

Občas mám chuť si zahrát hru typu "hidden object", je to pro mě taková oddechovka a Dracula´s Legacy je klasickým produktem takových her, nic nového mi sice nepřinesla, ale žádný průšvih to taky nebyl. Dohrání mi zabralo něco kolem tří hodin, ale do kategorie dohrát hru v jednom zátahu jsem jí nedal, protože většinou tak po půl hodině hraní už se mi nechce hledat a potřebuju přestávku :)

Grafika je poměrně pěkná, sice hodně barevně přepálená, ale co mě potěšilo byl pokus o nějaké ty animace. Občas se to povedlo více, někdy hlavně při běhu postav to vypadá zase spíš komicky, ale jako pokus, dobrý... Možnost nápovědy a přeskočení puzzlů je dobrá věc ač jsem jí skoro nepoužíval, protože u většiny předmětů není problém je najít.

Kombinace harampádí v inventáři s použitelným prostředím mi v rámci možností dávalo smysl, vyřešení puzzlů mi mozek taky nezavařilo až na jednu vyjímku a to "dračí puzzle" kde jsem sice jasně viděl, že se mají dané tabulky seřadit podle pořadí na roztrhaném papíru, ale doteď jsem (ne)smysl jakým způsobem je poskládat nepochopil... Jen náhodným přehozením, kdy jsem to prostě nějak zkusil, se dílo podařilo. Ale možnost přeskočit nějaký ten puzzle, tenhle malý problém řeší.

Takže za mě slušně odvedená hra, ale nic k čemu bych se chtěl někdy vracet, ani kvůli splnění dvou chybějících achievementů :)

Pro: Oddechovka, hratelnost i ta grafika mě potěšila...

Proti: Žádná inovace, dračí puzzle :)

+17