Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 1. Novinky z domova
 2. Cesta do středu země
  Dungeon Keeper 2 - Hra odehrávající se celá pod zemí. Je vtipná a zábavná a zabaví na několik hodin. Služebníčci občas nedělají úplně logická rozhodnutí, ale stačí je profackovat, nebo chytnout a odhodit tam, kde po nich chci splnit práci a vše je zase v pořádku.
 3. Ticho jako v hrobě
  Little Nightmares II - Velice temná, strašidelná a depresivní hra. Nachází se v ní mnoho šokujících momentů a co je na ní opravdu děsivého je to, že mnoho věcí jsou obrazy chování z reálného světa. Většinu času je hra napínavá a má velice překvapivý konec s odkazem na první díl.
 4. Zvířecí instinkt
  Maneater - Zábavná, svižná, většinu času oddechová hra za žraloka. Pro mě rozhodně něco neokoukaného a originálního. Hra není nijak extra dlouhá, takže naštěstí ta repetitivnost úkolů při dokončování každé oblasti se dá překousnout. DLC je zajímavé rozšíření které přidá nějakou tu hodinku hry navíc. Hra je celkově vtipná což podtrhuje hlavně komentátor.
 5. Na vážkách
  Bad Boys II - Hra těsně nad spodní hranicí nutného hodnocení. Připomínka dětství kdy jsem tuto mnou už skoro zapomenutou hru hrál také. V té době mi přišla vtipná, těžká a zábavná. Teď jsem některé pasáže mohl projít poslepu, jak byly jednoduché, ale sem tam byla i pasáž poměrně těžká. Vtip hře samozřejmě zůstal, ale o zábavnosti bych to stejné už netvrdil. Grafika odpovídá stáří hry. I přes ty nedostatky jsem si hru ale rád zahrál.
 6. Svaz spokojeného hraní
 7. Hippokratova přísaha
  Vampyr -
 8. Rodina nadevše
  A Plague Tale: Innocence - Temná hra o sestře, která se snaží chránit svého bratra, který v sobě nosí nějakou pradávnou kletbu. Během hry narazíme na několik zajímavých postav. Atmosféra je pohlcující, příběh se ke konci ale dá jednoduše předvídat.
 9. Vzkaz ze záhrobí
 10. Vzhůru do oblak

Profil

Uživatel doposud nevyplnil svůj profil.