Po vyřešení první oblasti a přesunu dal zabavnost pada strmě dolu. Zas to samy, chybi pribeh, takze nic netahne dal, souboje s vice neprately a postavami v parte se neunosne tahnou. Na ovladaci se to hraje krkolomne a celkove to konzoli moc nesedi.
@Paul (01.11.2023 23:24): Ahoj! Promiň, přehlédl jsem dotaz. K JA by mě to asi přirovnat nenapadlo (a ano, trojka je skvělá). Mnohem spíš k Battle Brothers nebo Legends of Eisenwald jestli znáš. Simulátor žoldácké tlupy. Nemáš žádnou základnu, nedobýváš území (leda tu a tam pro někoho), jsi stále v pohybu. Taky je to víc openworld - není tu žádná zastřešující story, spíše malé příběhy které prokresují svět a dávají ti možnost se profilovat (máš obvykle volby ke komu se přidat, jak co řešit apod). Souboje jsou spíš XCOM než JA. Přirovnal bych to k alianci spíš hutností atmosféry a herních mechanik. Případně brutalitou, kterou se tu nešetří (animace v bojích jsou eňo ňůňo).
Dotaz na Josefa, který to tady asi jako jediný hrál - je to jako středověký Jagged Alliance 3?

Je to v Gamepassu, podporuje to prý gamepad, a JA3 je boží a středověká alternativa mi přijde hrozně lákavá :)