Aaron - Ne, na takovéhle věci poslední dobou vůbec nemám čas. Spíš si počkám až (jestli) to dokončí.
Akhera: to Infinity vypadá moc zajímavě, nezkoušela jsi stáhnout ten prototype? ja bych to sosal, ale poskytovatel si už druhej den sedí na vedení a stahuju tak maximálně 20 kb/s a na to nemam nervy..
abych pravdu řekl, zvuky sem nezaregistroval, ale nemuzu potvrdit jiste :) mimo to, ve vesmiru se stejne zvuk nesiri takze by tady stejne nemel v ramci simulace hrat roli. Vypina? F4 vyvoláš základní nabídku, ctrl + Q rychle přerušíš misi.
Jinak aspoň základní otázky - je v té hře zvuk nebo ne a čím se ta hra vypíná? :)
tohle je fakt hardcore simulace, najdes tam i akčnější mise .) mě přijde uzasny ze to udelal jeden clovek, zajmalo by me jak by to dopadlo s rozpoctem velkych firem.. a snad s trochu lidstejsim pristupem .)) alespoň nějaký základy ovládání umim, ale proniknout do toho je fakt kumšt
no tady najdes nejaky rady, cestinu zde. Manualy mas ve slozce Doc u hry.. co vic ti napovedet, je to simulátor, ne star wars .) když na to nejsi, tak nema cenu se s tim srat .)
Nepřišel jsem na to jak zapnout zvuk, nepřišel jsem na to jak vypnout hru, nepřišel jsem na to jak ovládat raketu, nepřišel jsem na to jak ovládat kosmonauta, nepřišel jsem na to jak cokoliv ovládat, nepřišel jsem na změnu rozlišení, nepřišel jsem na to jak změnit konfiguraci kláves, nepřišel jsem na spousty věcí ...

Bude nějaká duše, co nalezna odpověď na moje základní otázky a nebudu muset ze vzteku nastřelit trochu ostřejší hodnocení?
Na Orbiteru se mi strašně líbí ta možnost plynulého přechodu mezi vesmírem a planetou.. prostě vzlítnete ze Země a letíte až do vesmíru bez nejakých nahravacích obrazovek nebo tradičních bran. Existuje jeste nejaka hra kde je obdobný systém?