Mars Simulator tezi hlavne z toho, ze na trhu zadna podobna hra neni (a dost mozna ani nebyla, alespon jsem na ni nenarazil). Jednoduse vyrenderovana mapa Marsu (udoli ve tvaru Ska a labyrint jeskyni) prilis neoslni, ovsem samotny rover vypada nadherne a da se s nim v mezich moznosti rozumne vyblbnout. Obrovska skoda, ze se jednotlive ukony ke splneni mise opakuji (pri foceni navic neni v podstate co fotit, i kdyz to se da povazovat za snahu o realisticnost - nafotit 25 fotek chvili trva a vubec nezalezi, jestli jen stojite na miste, panoramujete nebo jezdite po okoli, je to jen na vas, jak moc do hloubky se do mise ponorite. Stejna vytka pro monotonnost plati i pro vrtani vzorku.)

Slusi se zminit, ze hra vysla pouze v nemcine, ale textu tu - vyjma popisku ukolu a encyklopedie - prilis neni. Skoda jen, ze je hra tak kratka a mise repetitivni (a tunely jsou strasne rozlehle a neda se ukladat pozice, paradoxne nejvic zabrat mi dala prvni mise s pristanim na presnost a pak uz vpodstate nebylo co pokazit). Kazdopadne me to bavilo skoro jako jezdeni v Maku v Mass Effect 1 (to znamena opravdu bavilo) a pral bych si nejake dustojne a rozsirene pokracovani, pokud mozno uz v anglictine.