Teď je otázka, jestli se to vyplatí kupovat, když mám jedničku. Můj názor je, že asi ne.
Já to z popisku na xzone chápu tak že obsahuje sice levely s předchozí hry ale některé jsou upravené a některé jsou nové (podobně jako třeba kampaň za zlo v Enclave) a navíc jednu úplně novou kampaň založenou na čtvrtém filmu.
Já jen psal, jak bych to pochopil, ale asi to tu nikdo neví.
Je to ošemetné. Člověk si to třeba koupí, bo si může myslet, že staré levely trochu obměnili a tímpádem nebudu hrát úplně tu samou hru, ale přitom může být vše při starém a já budu hrát podruhé to samé za další tři kila :-)
Pooky: "že tu najdu pár stejných levelů a jinak se jedná o remake a levely jsou vesměs jiné, akorát podobné?"

Jakože, většina levelů bude jiná, jen obdobná (protože se jedná o hru se stejným příběhem), ale pár budou čisté kopie. Kapišto?

zas taková blbost to není :-)
Pivo: "že tu najdu pár stejných levelů a jinak se jedná o remake a levely jsou vesměs jiné" Přečti si, co to plácáš za blbosti.
Já to chápu tak, že když jsem si dneska koupil první díl, tak na dvojku můžu kašlat. Nebo ta věta "Navíc zde naleznete i levely z původní hry." znamená, že tu najdu pár stejných levelů a jinak se jedná o remake a levely jsou vesměs jiné, akorát podobné?
Dunemaster: Obsahuje ještě editor, kde si můžeš vytvořit vlastní úrovně.
Chápu to tedy dobře tak, že Lego Indy 2 obsahuje kompletní první díl + Křišťálová lebka? Je to nějak jinak vylepšeno?