Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

iRacing se vytáhli dosud s nejúčinnějším promo kódem PR-2022NEXTGEN, kterým lze při ročním předplatném dosáhnout na cenu 44 CZK s DPH/měsíc.

15 vozů v základu (z více jak stovky) + 22 tratí s 69 layout v základu (z více jak stovky laser scan tratí s 290 layouty) + updaty v cyklu 3 měsíců + servery v 6 datových centrech celého světa

A pokud se nebojíte udělat něco užitečného za přeložení sportovních pravidel do češtiny, můžete mě uvést v referencích při vytváření účtu https://www.iracers.cz/uvod-do-iracing/promo-code
@Widl (29.03.2017 20:53): Pár kompetentním přijde, že se to musí podtáčet, aby se dosahovalo lepších časů. To by samozřejmně bylo špatně a svádí to na nějaké ovlivnění Scottem Speedem, který s broukem nehrabe jako ostatní. Není to špatné, když má člověk oválové tratě, má s tím i tu hlínu. Lepší by byly evropské neplacaté tratě.
Tak jak dopadla hlína? Povedlo se? Nemám momentálně předplaceno :)
Ty nové Mazdy nemají chybu :-) A grafika je zase o nějaký ten fous lepší než předtím... Trochu mě to dostalo z nasrání na iRacing po tom, co se mi automaticky obnovil účet na další rok za plnou palbu...
Taky jsem na to právě koukal, tuším opět bezchybné zpracování jako vždy. V tomhle zkátka konkurenci nemají.
@Widl (14.09.2015 17:09): Jak říkám, pořád bude kam se posunovat. Ohledně těch žmolků, ony fyzikální jsou ne? Se mi zdá, že jen říkal to, že není vizuální lepení na pneumatiky, ale fyzicky ano, a že tedy na nižší detaily nejsou vůbec zobrazovány, přičemž tam ale stále jsou a stále ovlivňují fyziku, což může být celkem problém.
Ono je to asi dost obtížný, to všechno "nacpat" do nějakýho výpočetního výkonu, který logicky nemůže být úplně extrémní. Celý to pak musíš nacpat ještě do nějakýho kloudnýho net codu, aby se to dalo sdílet jednoduše s ostatními. Takže je to ve výsledku zase o tom, jak to nějak "ošulit", aby Tě to nechalo dělat super věci za málou cenu :)

Dokud ty žmolky nebudou plně fyzikální, tak to bude pořád "jenom jako". Ale to by asi sežralo tolik výkonu, že je to dnes pořád nereálný. ALespoň je na co čekat dobudoucna :)
Ta dynamická trať vypadá suprově a věřím, že hlavně na oválech budou závody o dost zajímavější.
Jinak teď jsem iRacing zkusil asi po půlroční pauze a nestačím se divt - něco asi mezitím udělali s tyre modelem, teď se mi jezdí daleko líp na hraně a už se mi nestává, že by mě auto nějak zaskočilo. Požitek z jízdy maximální.
Tak jim všechno tak nějak strašně trvá. Ale já to chápu, nemají kam spěchat se svojí základnou fanoušků a prima onlinovým ježděním. Na druhou stranu, když už přinesou nějakou evoluci, mají to promyšlené a funkční od A do Z.
Tak jsem si po hodně dlouhé době opět zajezdil, přišla mi nabídka na čtvrtletní předplatný za 7 dolců. No neberte to :) A pořád platí, že je to s přehledem nejlepší online ježdění. To rozřazování podle úrovně funguje fakt dobře, takže včera polovina závodů natěsno a tahání o desetinky :)
Teď je nějaká slevová akce - 50% sleva pouze pro nové členy na jakkoliv dlouhé členství... Doporučuji využít...
Tak iRacing odzkoušen a docela mě to pohltilo. Zpočátku nezvyk kvůli jinému pocitu z FFB, ale pak přišla závislost :D Lime Rock a ten starý Ford je zabijárna! Fakt super, určitě si pár tratí a aut zaplatím, protože to stojí za to. Nejvíc mě asi uchvátilo zpracování tratí, které jsou fakt suprově vydetailované a i bez nejmodernějších efektů s klasickým statickým skyboxem vypadají mnohem líp než ty sterilní tratě s hnusnou oblohou v Assetto Corsa. Už si brousím zuby na Spa a Mount Panorama. Všem doporučuju
@Hoonza (04.08.2014 20:22): Já po tom také pokukuji, ale nechce se mi nastavovat celý FFB a momentálně očekávám příchod Defender Cobra M5, že bych se ponořil i do leteckých simulátorů. =) O letadlech nevím nic, tak toho bude dost k učení se.
wow to je od nich fakt super, poslední dobou jsem po iRacingu hodně pokukoval, takže teď už mám jasno :-)