@RNDr. Gunár Pavel (22.09.2018 20:16): Ale jo, byli to takove heroes lite, pekne to diky tomu odsypalo. Ja to hral kdyz to bylo aktualni na PS2 a vypadalo to tenkrat dobre, hlavne to ze to bylo ve 3D. Ale proste jsem cekal ze tam bude vic moznosti.

Myslis Dragon Rage? pac ty meli take cosi z univerzem MaM spolecne, uplne jsem na tu hru zapomel.
@Charllize (22.09.2018 19:36): V emulátoru to vypadalo pěkně :) Klidně by to mohlo dnes vyjít v HD na Steamu a jistě by se to neztratilo.

Ještě to létání na drakovi od 3DO a skutečně to kompletní bude. Snad se k jejich přidání tempem jedna hra týdně do Vánoc přes ostatní konzolové fantasy hry nějak prokoušu. :)

Je to tak, hratelnost je úplně stejná jako u vůbec prvního Bounty, na konzolích nemohlo 3DO udělat ohledně Heroes brandu chybu. Vzhledem k tomu, že všechny ty hry v NWC vytvářeli pod tlakem hrozícího bankrotu, dopadly myslím ještě dobře...
Priserne orezane oproti PC verzim Heroes, ale i tak tam zustal ten dobry zaklad. A uz tehdy plne 3D !!

Ted uz jen pridat Warriors of Might and Magic a bude ta hruza z PS2 kompletni:) Ale ne, me se Warriors of MaM docela tenkrat libily, bylo to takove trosku jakoby pokracovani Crusaders of MaM. Melo to atmosferu a dobre se to hralo. V jistem slova smyslu jde o kultovni hru. Navazovala na to hra Shifters (taky to bylo fajn), tentokrat ale uz bez oznaceni MaM.

PS: kings bounty rikas? Hmm, To jsem ani nevedel.