@Pacman13 (12.04.2014 08:48): Nene, to bylo fakt velké monstrum, ale kdo to vyráběl, si nevzpomenu, narazil jsem na to jen jednou onehdy, mělo to i stránku na Wikipedia. Ani nevím, zda to někdy jelo závod, či to byl jen prototyp, nějak blíže jsem to nezkoumal a znovu už to asi nenajdu.
@90210 (21.01.2011 22:27): No husté je, že i po 15,5 letech od vydání na to stále vycházejí nové a nové tratě, i ty stávající se neustále vylepšují, až mě to i láká.

V Tyrellu si jde zajezdit snad jen v několika modifikacích tak do rFactor apod., též mě to láká, ale stejně jezdily jen dvě sezony a díky poruchovosti toho moc nedojely. Ale byly tam i další zvláštnosti, značku si nevzpomenu, ale než na malé tělo s přítlačnými křídly vsadili na přilnavost, tak udělali velké tlusté hovado s širokými koly, to se též neosvědčilo.
Mohli by udělat i vůbec počátky F1 či motorsportu obecně, ale to by skoro nikdo nejezdil, protože už v té době nebylo moc lidí, co ty stroje dokázali uřídit.
Z hlediska historie F1 je to opravdu zajimavy, snad vic nez pulka jezdcu, kteri jsou v GPL, se behem nekolika dalsich sezon pozabijela (Pedro Rodriguez, Jochen Rindt, Lorenzo Bandini etc.). Bohuzel bez volantu to opravdu nejde hrat, ovladani se strasne cukalo a nebylo to moc hratelny ani pote, co jsem opustil svuj standartni zpusob jizdy ala NFS, tj. bez brzd. Skoda ze nevznikla podobna simulace venujici se F1 v 70. letech, kdy jezdily sestikolky Tyrell.