@Angelo (26.04.2022 17:57):
Jinak moc Vás prosím, zda-li víte, jak problém s Napoleonem vyřešit, napište, ať tu hru mohu konečně dohrát. Už jen proto, že jsem dohrál všechny ostatní a zavázal jsem se dohrát všechny.

Pokud máte nějaké zajímavé info od vývojáře, určitě ho tu všichni oceníme.

Každopádně tedy in-game cheat pro všechny:

Časované disciplíny se dají hrát bez odpočtu času a to tak, že když zemřete a zmáčknete Esc v době či chvíli po repawnu, můžete stále pohybovat s Ferdou, nicméně čas se zastaví. Takto lze jednoduše porazit Napoleona i na loďce a v překážkové dráze (vážka se dá vyhrát jednoduše i bez cheatování). Je sice lehce otravné, že když chodíte do stran, tak triggerujete zvuk výběru "opustit hru", ale jinak to funguje dobře.
@ferda_cdromek (20.04.2022 21:55): pokud znáš nějaké tipy, sem s nimi, myslím, že by mohly zajímat i další hráče, kteří si tuto sérii budou chtít zahrát a propos - před časem jsem měl šanci se pobavit s jedním z bývalých zaměstnanců Centauri a řeč došla i na celou série CD-Romek. Až bude správná chuť, něco k tomu napíšu
@Angelo (11.04.2022 19:42): Tak to jsem alespoň rád, že se mi to nestalo jako jedinému. Máte nějaké ponětí zda-li byla chyba někdy vyřešena či jestli se to dá zpravit nebo nějak obejít? Chápu, že vydání hry bylo již před téměř dvěmi dekádami, nicméně já jsem bohužel neměl tu příležitost být v té době dostatečně starý na to, abych si cokoliv z té doby pamatoval, tudíž bych se rád zeptal někoho kdo o tom něco ví. Můj hlavní chtíč umožnit ten souboj je, že jsem se zavázal všechny hry ze série dohrát a všechny ostatní jsem již pokořil. Děkuji za pomoc!
@ferda_cdromek (02.04.2022 21:37): Matně si vybavuji, že přesně tohle se v době vydání řešilo - ve hře je bug, který hráče nepustí do finálního souboje s Napoleonem, ať se v ostatních disciplínách umístí jakkoliv. Před časem jsem si tuto kultovní záležitost chtěl připomenout, ale pohořel jsem na veslování, ten fyzikální model je na arkádu až moc vážně míněný :-).
Zdravím, chci se zeptat zdali někdo tuto hru byl schopen dohrát, případně jestli se někomu někdy podařilo vyzvat Napoleona na souboj v přetahované?

Jsem vášnivým fanouškem této série a toto je jediný díl, který se mi zatím z technických důvodů nepodařilo dohrát. (nešel mi vyzvat Napoleon - shorturl.at/fjADT ). Také mi to jednou hodilo bad ending ( https://youtu.be/WKLQElse99s ) a nejsem si jist, zdali to není konec jediný, ale pochybuji.

Za každou radu či poznatek velké díky. Také pokud víte jaké jsou nejstabilnější settings na win10 neváhejte se podělit.