Pokud si chcete zahrát hru, ve které si můžete vyměňovat hlavy, pak hra Battleblock je přímo pro vás. Hra Battleblock je od tvůrcu hry Castle Crashers.

Ve hře hrajete za postavu, kterou si můžete sami vytvořit. Hra spočívá v tom, že jedete na lodi a ztroskotáte na ostrově, kde vás zajmou „kočky“, a musíte potom plnit úkoly, které vám zadají. Například běh labyrintem, kdy musíte posbírat všechny předměty, které tam jsou a za ně si potom můžete nakoupit nové hlavy a zbraně. Nebo si je můžete s někým vyměnit. Hlav je ve hře opravdu spousta (cca více než 100). Můžete si vybírat ze čtyř druhů hlav. Hlavy čtverečkované, trojhrany, kulatiny a hlavy tvaru roztáhnutého čtverce. Ještě tam máte cca 8 zbraní. Hra je rozdělena na kapitoly, v každé kapitole máte 9 misí, 1 finalní a další 3 bonusové mise, které už jsou na čas, ale nemusí se plnit. Celkově máte tedy 13 misí v jedné kapitole. Hru můžete hrát také v kooperaci až pro 4 hráče, což se mi zdá přímo skvělé, pokud máte tolik kamošů, co tuhle hru mají, a chtěli byste si ji s nimi zahrát. Ve hře je ještě jedna speciální věc, můžete si vytvořit vlastní level, který potom můžete poslat kamošům, aby si ho zahráli.

Po grafické stránce hra jede na stejném enginu jako hra Castle Crashers. Jestli vám jede Castle Crashers, tak se nemusíte bát, že tohle ne. Ve hře vás také doprovázejí úžasné písničky, které jsou nádherné a určitě si je nebudete chtít vypnout. Ovládání hry je skvělé, protože jsem to hrál na Xbox controlleru. Na klávesnici jsem to nezkoušel. Pokud máte doma controller, tak si ho vezměte a hrejte s ním.

Hře bych dál 100% Protože jsem se u ní hodně pobavil. Mise jsou velmi zábavné. Můžete to hrát v coopu. Máte tam na výběr příliš hodně hlav. Můžete si tam vytvářet vlastní levely atd. atd.