Návrat netopýřího muže je další herní adaptací, já šel do verze studia Konami pro verzi na NES. Podobně jako první díl zde Batman kromě rubaček také obsluhuje ve vložených levelech části, kde se projíždí Batmobilem a Batskiboatem, celkově ale prakticky s dějem filmu nemá hra nic společného.

Celkem se jedná o šest levelů, kdy v V beat 'em up sekcích musí Batman porazit velké množství nepřátel ( členů cirkusového gangu Penguin) a jak bývá zvykem na konci čeká silnejší protivník v podobě bosse až k finálnímu souboji se samotným Penguinem. Netopejr má prakticky stejný rozsah útoků jako  dílu předchozím pěstičky, klouzavé útoky, kopy a silný 360° útok s otočkou, který ale vyčerpá Batmanovu zásobu zdraví.

Mezi gadgety, které se mají použít, patří omezený počet batarangů a hák. Hák je užitečný k mnoha věcem: dokáže sundat létající nepřátele, vytáhnout Batmana na vyšší úrovně a umožní mu lézt do otevřených oken. Místy v úrovních jsou v předmětech na pozadí umístěna vylepšení, včetně srdcí, která doplňují ukazatel zdraví a batarangů navíc. Batmobil je vyzbrojen kulomety a netopýřími disky, které se používají ke zničení nepřátelských aut. Level s Batskiboatem je podobný, až na to, že zde nejsou žádní nepřátelé a jediným cílem je sbírat mince za extra body, kolem a dokola podobně jako jednička – 60 %