Pre fanúšikov rôznych indie bundle akcii malá, skôr nešťastná, anekdota k tomu ako som vlastne Alien Hallway získal do svojej zbierky (ostatný prejdite na ďalší odstavec :)). Ak niekomu hovorí Indie Face Kick, tak možno vie, že poprvé; už ukončili svoju činnosť a podruhé; každý ich viac menej výhodný balík hier sprevádzali rôzne absurdné problémy. Niekoľko týždňov som ani nedúfal, že za môj $1 niekedy nejaké kódy uvidím, pretože platba strhnutá bola, v mojom profile sa nespárovala a komunikácia s "podporou" bola pekný beh na dlhú trať. Až raz prišiel nečakáný e-mail, že je zrazu všetko vyriešené k mojej spokojnosť a tak som...

...Alien Hallway dohral. Nenáročné hry sú zvláštna kategória vo svete videohier čisto len na zabitie času, kde sa hráč často nerozhoduje ani len medzi príbehom, či využitím vlastných schopností a reflexov. V tomto prípade taktiež nezíska ani jedno. V zásade celú hru ovplyvňujete dvoma činnosťami a ak si obtiažnosť nevybičujete čo najvyššie, je úplne jedno; 1. ktoré jednotky upgradujete za získane zlato po splnení misie & 2. ktoré jednotky pošlete proti zástupom nepriateľských mimozemštanov. Áno, chápete to správne, naklikáte čo najviac robotov, ktorý pre Váš ťažia energiu na výrobu jednotiek a vždy keď "máte dosť" postavíte čo najsilnejšiu jednotku až vďaka početnej a silovej prevahe skrátka vyhráte. Dobre, uznávam, že na najťažšej obtiažnosti využijete ešte jednu vlastnosť a to, že niektoré jednotky vedia hádzať granáty. Ak vás teší pocit zo záchran celých galaxii, máte príležitosť byť relatívne ľahko za ďalší takýto zárez pochválený.

Pro: celkom zábavné a nenáročné preklikanie sa k víťazstvu, jednoduché ovládanie, rôzne druhy jednotiek

Proti: drasticky znížené FPS pri preplnenosti obrazovky jednotkami, nulová znovuhrateľnosť, žiadny hlbší herný zážitok