Prej žhavá a nedej bože erotická hra. Tohle jsou jen pouhý žvásty a pokud chcete okusit pravou tvář hry 7 sins, pokračujte v četbě těchto řádků. 7 sins je předevšim trapná a ubohoučká šous***ka, no, až na to, že v ní prakticky vůbec nešou****e. Zdá se vám to komické? Já si to tedy myslím a reklamním sloganem se příště už rozhodně nenechám zmást (bohužel, teď asi kecám). Každopádně si můžete být jisti, že pokud má být 7 sins porno, tak je to porno, u kterého se člověku dostane přesně opačného účinku, a pokud vám vám po celou dobu neodumře, můžete se rozloučit s dobrou potencí do konce svého života. Nedoporučuje 9 z 5 Argi(sakra, to je SPOILER!).

PS: Pokud se přesto rozhodnednete to zkusit, lečit jemnejma obkladama, případně zrnkama černý kávy. Jo. Nemáte zač.

Pro: Alternativní toaletní papír, ale přesto docela drahý.

Proti: (Ne)soulož:-?

Hru 7 Sins (7 hříchů) nemůžete brát moc vážně, hra se otřesně hraje otřesně vypadá a je otřesně ozvučená. Navzdory těmto silným protikladům je hra přesto nesmírně zábavná. Hrajete zde za typického "slizouna" a vaším úkolem je vydělat si nějaké ty peníze a přitom konat různé hříchy, abyste trochu srazily vaše choutky. Začínáte jako prodejce v obchodě s luxusním zbožím a postupně se propracováváte dál. Snažíte se ulovit bohaté paničky, případně nějakého bohaté gentlemana, výběr je na vás. Hra je vhodná pro natáčení let's playů a jiných zábavných videí.

Pro: skvělé na odreagování a pro let's play, slizoun. :D

Proti: Hratelnost, grafika, zvuky, slizoun. :D