Pooky: Jinak mise jdou dělat bez zabíjení, akorát potom to není zábava. Jo, Postal sází hodně na zabíjení, ale není jen o něm. O zabíjení je první díl, kde jsi musel pozabíjet určitý počet lidí, aby ses dostal dále. Tady jen musíš donést/přinést věc z bodu A do bodu B. Kolik lidí zabiješ a zda vůbec nějaké, je čistě tvá věc.

Navíc se na mise můžeš vykašlat a jak jsem už několikrát zmínil, můžeš hledat easter eggy a další capiny, kterých je tu hodně moc. Jen musíš být všímavý.

Samozřejmě to není žádná adventura, ale řekni mi jednu věc. Je nějaká střílečka, která nesází na zabíjení? Asi ne a ještě si vezmi, že hodně stříleček je čistě jen o tom zabíjení - akorát tam není násilí tak hodně zpracováno.

Navíc Postal má podle mě fajn lokace, které nějaké střílečky ani mít nemusí.

EDIT: Zkus dát ve vlastnostech ten jiný režim komptability windows. Teď nevím přesně jaký, ale na jednom to půjde normál.
Kubulus: No, hrál jsem ho už (demo), ale už jsem tu (myslím) psal, že se postal nekamarádí s mojí grafikou a hra věčně jede 100-200fps a hra jede dvojnásobnou rychlostí :-/
Pooky: Koukám že Postala 2 sháníš, určitě ho zkus. Nic humanističtějšího není.
Pooky: No ale fakt, o čistém zabíjení to není. Já když už jsem někoho pochcal, zapálil nebo ho zparalizoval, tak sem ho potom nechal jít :-)
Pivo: A vždyť jo, všichni víme, že Postal 2 je pln puzzle-hádanek, dialogů ...

Jinak: "Možná jsem se teď párkrát opakoval, ale vodnymu jsem to musel znovu zdůraznit, že nemá pravdu a že hra o čistém zabíjení není."

Kolik ti platěj?
Vodny: tobě bych doporučil zahrát si Progress Quest , World of Magics and Heroes, (a vsechno ody mystery studia), stalin subway nebo treba tunnel rats. To by tě hned přešlo dát 0 takové ještě celkem slušné hře. Sice mě to vůbec nebavilo ale existuje tolik her které si tu nulu zaslouží ale tahle mezi nimi rozhodně není
Pooky: S trochou nadsázky (kterou jsi také použil) jsi i ty. Můžeš mi vysvětlit důvod, proč jsem k smíchu? Možná jsem se teď párkrát opakoval, ale vodnymu jsem to musel znovu zdůraznit, že nemá pravdu a že hra o čistém zabíjení není.
Montana: To, že Ty máš urážení hlav lopatou na denním pořádku neznamená, že ostatní také :-))
Teď lituju, že jsem do komentáře nedal větu "není to pro každého". Nicméně je zároveň fakt, že urážení hlav lopatou se mi hnusí a přesto se mi ta hra nakonec líbila.
Já si to tedy zahraju a pokusím se to dohrát (až dohraju Vivisector), ale nečekám nějaké masivní zvedání hodnnocení.
Vodny: Musel bys hru dohrát, abys mohl hodnotit kvalitu. Ale nechci říct, že by to na tebe zapůsobilo - nejspíše asi ne. Ale za tím, že hra nesází jen na fekální humor si stojím, protože ty lokace jsou pak později ve hře super a líbí se mi více, než v jiných hrách. A humor je tam i jiný než fekální, ještě jak jsem zmínil, můžeš hledat skryté blbosti a to také zabaví. A ještě je tu pár dalších capin - takových drobností, které se mi nechce zmiňovat.
Pivo: Těch nula procent mi v žádném případě nevymluvíš. Postal dle mého názoru sází jenom a pouze na fekální humor, který v žádné jiné hře nenajdete. Každá hra, která nabízí něco zcela ojedinělého (bez ohledu na kvalitu) si vždycky své fanoušky najde. Ale o kvalitě mi tady nemluv.
Jinak, to načítání je strašně otravné, ale na druhou stranu to umožnilo hrát hru v slušném grafickém nastavení i na úplných šrotech počítačích :-)

dines: V tvojem okolí všichni hru odsuzují kvůli násilí a nechutnostem? Vesměs si říkám, že hráči tu hru odsuzují, bo je to pro ně jen o tom bezduchém násilí (ne kvůli něho samotného). Já s tím však nemůžu souhlasit, protože viz. můj koment se v Postalu objevují zajímavé lokace a skryté blbiny, či v některých místech humor. Prostě hra umí zabavit i něčím jiným, než jen tím násilím, ale nesmí být člověku hned od startu nesympatická.

Jinak, jestli někomu vadí vyloženě to násilí a je mu z něj blbě, tak je to pro mě nýmand, co by se měl někde schovat, než si ho najdu já a to bude pak "reality fun ala postal" - na světě jde stvořit tolik nechutností, které ve hrách asi nikdy nebudou :-)
Viděl jsem tu i horší komentáře, myslím, že to nemá cenu řešit ;-)
Pivo: Myslel jsem na ten druhý. Já si tedy zas cením tohohle komentáře, protože ten je ze všech na Postala 2 asi nejlepší. I když Caelos ti silně šlape na paty.
Kubulus: Jo dík. Jinak si nejsem jistý, jestli srovnáváš s komentářem na uderground 1 či dvě a jestli jsem vůbec psal na oboje (teď fakt nevím :-)). Já si totiž cením toho na druhý underground.

Ale jinak díkes.
Kubules: Poet heh. Spíš se mi zdá, že používá omleté fáze furt do kola a nesmyslně je plácá do sebe. A přirovnává přirovnatelné k nepřirovnatelnému :)) Nesmyslné slovosledy apod. Prostě tenhle komentář na mě působí s enormním odporem :))
Mě se komentář líbil. Dines píše fajn, občas se snaží sice být víc poet, než je zdrávo, ale to mi tu Last Jedi řikal taky, takže mám tady pro Dinesa/e pochopení.

Pivo: Tenhle tvuj komentář je fakt dobrej. Myslim to vážně, ty Undergroundy to strčí lehce do kapsy.
Nepovedl? Zatím tu vidím 2+ a 1-. Nechci tady začínát nějaké hádky, ale je mi pouze 14 a všude okolo jsou samí dospělí. Několikrát jsem ho četl a fakt nevidím nic.
Vždyť je to takový detial :-) Mě to neuráží, ale nechce se mi číst do konce, jsem nějaký nachcípaný a to by mě mohl zabít, už musím od compu :-)
Dines(komentář): Tohle souvětí je vzorový příklad logické nelogičnosti : "Většina hodnocení je pozitivní, malá většina však negativních" :-))

Edit: Jinak, nemůžu si pomoc, ale tvůj komentář je na tvé poměry (oproti jiným, kvalitním komentářům) fakt otřesně napsaný. Jak pravopisně, tak češtinářky (slohově, stylisticky atd.) a je to prostě bla na entou, co se skoro ani nedá číst :))
Hraješ si na moralistu? Myslíš že to na databázi s 95% mužskou populací bude číst nějaká buchta?
První díl Postalu je moje první hra na pc no :-) Jsem měl tehdy nějak 12 let a bylo to super, ale už tehdy jsem byl pořádně úchylný a agresivní samec, takže mě to trošku odreagovalo a uklidnilo :-D
0% a 100% neudílím, protože žádná hra není absolutně špatná, ani dokonalá. Ale Pivo, první hra na počítači - nepoznamenalo tě to? :D
Pivo: Přesně tak - 0% je defakto nemožné udělit, protože něco co tu hru dělá tam je - ať už jde o herní mechanismy, grafiku, nebo něco podobného.
Montana: Tys měl u prvního dílu problémy s ovládáním? No bylo trochu o zvyku, takže já měl taky zezačátku, ale pak to šlo totál v pohodě. Na svůj rok fajn. Byla to moje první hra na počítači, takže jsem ji měl rád. Nebyla to špička, ale byla dobrá.
Kdybych hodnotil, jak mě ta hra bavila hned zezačátku, tak dávám asi 100%, ale snažil jsem se být objektivní, když to srovnám postupem času s ostatními a jak mě bavila, když to nebyla jedna z celkového počtu 5 her na pc ( pro mě ).

EDIT: A ty nulové hodnocení mě celkem serou, protože to kazí hodnocení a já mám nějakých +36 kvůli lidí, kteří hráli něco na co má averzi. Já taky hodnotím ku*evsky subjektivně, ale ne takhle úchylně.
Já mám Postal 2 normálně za tři kila, což byla v roce 2004 lidová cena. Objednal jsem si ho naráz s Kreedem a Firestarterem a tisícovka tak byla fuč. Mohla za to ale reklama v Levelu :)
Já jsem koupil za 120 Postal 10th-edice k 10 výročí Postalu a je v tom úplně všechno. Jen mě z toho nic nebaví.
Jo, za 150 jsou myslím - jednička, druhý díl a datadisk. Anebo jen dvojka s datadiskem je teď, nejsem si jistý.

Jinak Ebb je asi "slovenský bitkár" to tak vypadá :-)
Já taky hru koupil za 120, potom jsem našel za 150, kde byly téměř všechny díly (nebo všechny, nevím) :-D
Ve hře byl fakt nejlepší ten humor a desginy úrovní, celkové chození po městě bylo trošku stereotypní, ale zato tam šlo hledat skryté mísnotsti a capiny, které po celém městě autoři poschovávali.

Nulové hodnocení je fakt blbost. Je pravda, že hra dost sází na násilí, ale to rozhodně ani zdaleka není vše. Nemělo by se hře dávat 0%, jen protože se někomu hnusí velké množství násilí, či stereotypnost a přitom hra nabízí i jiné věci.

Pokud se někomu hnusí velké množství násilí a stereotyp, tak chápu hodnocení minimálně 30%, ale dávat 0, je jako bych hrál žánr, který se mi nelíbí.
Já jsem to zkoušel pacifistickou cestou a docela mě to bavilo.Ale vzít m4 s "tlumičem" je zábavnější : ).Ale prostě politická nekorektnost a Dudeovo cynismus jsou hlavní pozitiva postalu.Plus sandbox pojetí.Někoho to baví, někoho ne.
Ať je to jakkoliv tak je ale hodnocení 0% úplně mimo. Mystery studio na vás!
Ona ta hra sází na humor a netradiční styl hraní, ale zajímavý design divných úrovní při misích se hře musí nechat.
Mě se ten styl hraní docela líbil, ale holt to není pro každého - asi je to pro úchyly, které zabíjení baví v jakékoliv formě a v neomezeném množství :-D
Tak jsem se na tuhle hru těšil, že to bude velmi brutální řežba, a přitom je to nudná mrdka. Zbytečných 120 korun.
Ked chcem niekomu rozbit hubu, tak to urobim na zivo a nie v hre. Je to rozhodne lepsi pocit.
mohlo by tu byt jedno hodnoceni a to odpad! pekne by se to u nekterych flaku vyjimalo...