Na advanced (třetí obtížnost že čtyř) imho ne. Dvojka je těžší a boti si v ní poradí o dost hůř. Tak bych to viděl na easy. Tu jedničku si klidně projdi. Nesedneš si z toho na zadek ale jako jednohubku můžeš.
@Sasakr (03.09.2020 14:35): a dvojku neprojdes? TAm je nejaky zasadni rozdil? U Dead Island se mi libilo ze krome otravnych vyzev k multiplayeru sem nijak nevnimal ze to je hra se zamerenim i na multiplayer. Vite jak to myslim-¨,aby to nebylo jako v Counter Strike nebo Team Fortress kde to vylozene nemelo s boty smysl hrat, tam to proste k multaku evokovalo a s boty to byla frustrujici nehratelna nuda
Jedničku s botama projdeš i na advanced. Já to taky poprvý hrál kdysi upirátěný jen v singlu a neměl jsem s tím problém. Zase si víc můžeš vychutnat tu atmosféru a udávat si tempo. Ale lepší to bude v nějakém týmu. Asi bych to klidně nainstaloval.
Da se to stejne jako Dead Island hrat jako singleplayer, kdy ma hra svuj pribeh a neni to zalozene jen na multiplayeru kdy ma hra jen svou mapu a musim se prostrilet neprateli kteri jsou jen v podobe botu jako u CS?
Můžeš to hrát v singlu, ty tři ostatní hráče řídí počítač a vcelku dobře, ale musíš hrát na lehkou obtížnost. Na vyšší už to komp nedává...
Jinak jen tak dovětkem na předchozí reakce: bavím se tím žě běhám a kopu krumpáčem díru. Už se těším na reakce typu: Pitomost! zemi nikdo ještě neoběhl! Zkus to proti větru frajere. Jde vidět že jsi nikdy neběžel! V druhém případě: Je nemožné prokopat se k zemskému jádru, kecáš! Tak zkus kopat v písku! Jde vidět že jsi nikdy nekopal. XD
@Všivák (18.06.2012 07:56): Vidíš to je rozdílná věc přístupu, já když vidím hru kterou někdo hodnotil nízko a nekomentoval proč, považoval jsem to téměř vždy za zločin a i mu napsal do zprávy aby hodil alespoň nějaký koment, proč tak nízké. To je důvod proč svá nízká hodnocení komentuju a to že někdo nesouhlasí, co na to říct snad jen, můžeme protestovat můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno co můžeme.

Ps: Tak si to zahraj a neváhej :D
@konvice (17.06.2012 22:57): Ty musíš na všechno reagovat. Většinou reaguješ jak idiot. Třeba tvůj poslední příspěvek vůbec nechápu. Našlo by se jich ale mnohem víc. Měl bys radši psát komentáře ke hrám, který tě baví. Ty ti jdou mnohem líp. Tohle je fakt děs. Kdybych tuhle hru někdy hrál, dal bych ti mínus a vůbec bych tady s tebou nediskutoval o kravinách. Prostě další debilní komentář, který o samotné hře neřekne vůbec nic. Jenom se jí snaží co nejvíc ztrhat.
@konvice (17.06.2012 21:29): "Zajímalo by mě kolik z vás to někdy zkusilo, jít takhle s brokarnou hordě vstríc a hezky je srážet a brzdit, já vám říkám že to jde bez zranění. To že na to nemáte skill nebo vás to nidky nepadlo a teď teorizujete je věc jiná." tvoje slova a pokud jsi to takhle hrál na normal.... no tvoje věc, ale nediv se že tě hra nebavila.
Přimlouvám se za exhibici. Mám najeto 280 hodin, ale projít hordou bez ztráty HP za pomoci mlácení neumím :-O
@konvice (17.06.2012 20:17): Jinak větou: "Jinak zabít čarodějnici nikdy nebylo těžké, proto nevím proč ji zde vůbec zmiňujete jako nějakou výzvu, takovej zombík jen s více hpčky." jsi se odkopal. Ty jsi expa nikdy ani nezkusil, že ne? Jinak bys takovou kravinu nenapsal, ono totiž pokud ji správně netrefíš tak je to pro tebe instakill, víme?
@konvice (17.06.2012 20:04): Ale o witch tu přece nejde, tu sejmeš brokádou na experta jak nic pokud víš kdy vystřelit, já se stále směju tomu punchování, to bych fakt chtěl vidět v reálu. Udělej nám takovou exhibici prosím, my budem z dálky střílet a ty vpředu budeš odrážet hordu. To bych si vskutku moc přál.
. Jinak zabít čarodějnici nikdy nebylo těžké, proto nevím proč ji zde vůbec zmiňujete jako nějakou výzvu, takovej zombík jen s více hpčky.
To je vážně komické jak se tu pořád oháníš větou "jděte to zkusit" když tu většina diskutujících má nahráno 10x více hodin jak ty a vsadím se, že kdybys ted šel do hry s NateLoganem, jak ti navrhoval a dali jste hru na experta, tak bys tam chcípal jak malé děcko s tou svojí taktikou.
kolem čarodějnice jde ve většině případů v pohodě přejít, často jsme to dělali, jindy zase pokud nás napadla nějaká ptákovina tak jsme ji rozdráždili. Jinak hrávali jsme to v herně, takže statistiky nemám, na steamu jsem si účet založili nedávno.
Jinak moc nechápu jak to myslíte s tím srážením, mezi každým úderem byla nějaká prodleva a člověk musel počkat, mezitím však může kosit střelbou a uhýbat tak aby se mu hezky řadili na další zastrčení. Říkám nechte teorie a jděte to zkusit. Jak jsem řekl v komentu moc tuhých chvil si z této hry nematuju ;-)
Jinak si tu konstrukty vaši mysli si strčtě někam, vymýšlíte si a domýšlíte úplné hovadiny. Nidke jsem neřekl že jsem to hrál přes hamachi s 12 letýma kamarádam, nevím kam na tyhle hovna chodíte, tenhle ton si strčte do zadku(stejně jako další vaše myšlenkové konstrukty). Tím tady v diskuzi s nevěřícíma Tomášema končím.
Nezapotili, na experta, haha. Jak jsem říkal, mám nahráno a taky už to dám s prstem v nose (téměř), ale chvíli mi trvalo se naučit. Chci vidět tvoje staty. Hned. Jinak si stále budu myslet, že lžeš.
@konvice (17.06.2012 16:49): Neomezeně mlátit zbraní šlo jen krátce po vydání, respektive v neopatchované pirátské verzi. Ty máš hru koupenou na PC? Jestli ano, tak nahoď odkaz na tvoje statistiky, tam se dá celkem dobře zhodnotit, jak se člověku daří či nedaří :)
Takže abych to shrnul, konvice to hrál před x lety přes hamachi a během pár hodin, které tomu věnoval (když je to podle něho tak blbá hra, tak se u toho určitě víc nezdržel) to dával se svými 12ti letými kamarády na experta stylem - vyběhnu na ně sám a jen je srážím, přičemž neutržím žádné zranění. Jo a witch, tu jsem umlátil baterkou...
Přesně tak Dane. Ale zase když vyjde nějaká hra, tak rovnou hraju na nejtěžší obtížnost, protože nerad hraji hry vícekrát (jen ty nejlepší), takže vlastně nikdy nepoznám lehkou.
Je to pár let nazpátek a nepamatuji se že bychom se nějak extra u toho zapotili a to i na toho experta. I tam jsme si z toho dělali prdel + zmíněné soundtracky, blbnutí s brokovnicí a další kraviny, neříkám že jsme to vždy dohráli, jelikož zábávné nám to moc nepřišlo a ty koniny byla v podstatě jediná zábava z celé hry. To však nic nemění na tom co jsem napsal. Jde si z toho udělat dobrou show a výzvu. Zajímalo by mě kolik z vás to někdy zkusilo, jít takhle s brokarnou hordě vstríc a hezky je srážet a brzdit, já vám říkám že to jde bez zranění. To že na to nemáte skill nebo vás to nidky nepadlo a teď teorizujete je věc jiná.
Myslím, že není relevantní hodnotit hru na základě obtížnosti expert. Obecně by se dle mého názoru neměla hodnotit hra na základě nejtěžší obtížnosti. Nejtěžší obtížnost je pro fajnšmekry. Relevenatní obtížnost na zhodnocení hry (a její náročnosti obecně) je normal (nebo nějaká její variace).
@konvice: Tak tak, na experta je potřeba si pokaždé dopředu domluvit taktiku a každou situaci řešit s rozvahou. A i tak je to zatracenej kumšt dohrát. O to větší je to pak krása, když se tým skutečně sehraje a dokáže ty šílený hordy překonat. Každopádně tady nejde o nějaký napadání tvých názorů na základě toho, že prostě máme jinej vkus, ale na základě toho, že, ať už vědomě nebo ne, lžeš. Expert NENÍ procházka růžovým sadem.
@konvice (17.06.2012 15:53): Svůj názor si vyjádřil v komentáři, ostatní své názory vyjadřují na tvůj komentář. V pořádku, ne?

Steam mi ukazuje, že jsem v L4D strávil něco přes sto hodin, a tak trochu vím, jak to v pokročilých částech vypadá. Například že bez naprosto sehrané kooperace a taktiky nikam nedojdeš, natož budeš vylézat na vyvýšená místa, odkuď tě střelhbitě stáhne smoker. A takové finále je třeba poměrně do detailů promýšlet a rozvrhnout.

Proti tvému komentáři pak nestojí nějaké názory, ale především fakta (statistická, tu hru na experta opravdu příliš lidí nedokončí). V podstatě se tak pouze přiznáváš k tomu, že prostě nevíš, o čem mluvíš - stěžuješ na obtížnost, která je přitom nesmírná, a otíráš se o herní primitivnost, i když se tam musí poměrně důkladně přemýšlet. Pro člověka, co se s tou hrou ani nesetkal, až vysloveně klamavé.
hráli jsme takhle i experta. Svůj názor na hru jsem vyjádřil v komentech. Takže si své konstruktivní obvinění strčte za klobouk ;-)

Víte já se ani nedivím, že lidi co dávaj nízká hodnocení radši ani nekomentují, protože pak následuje fraška v podobě hystérie a obviňování, urážení atd. Hoši užijte si to! Jistě jsou to ty vaše světlé chvilky ;-)

Ps: jen se divím že někdo můj názor neoznačil za trolování, ale předpokládám že to přijde.
konvice: tipuju že si hrál nějakou upirátěnou verzi a nikdo z vás nebyl schopný nastavit obtížnost.
"Bohužel se omlouváme, ale naše servery jsou v tuto chvíli přetížené! Zkuste to později!" Jak pak vypadám? :D
Fg: Super hra :D Ale ono stahování pořád jaksi hapruje :/
Jinak by bylo fajn najít quattro hráčů :)
ok není problém ;) alespoň se někdo další přidá, ve 4 by to bylo fajn :)
nechce někdo dnes zahrát(2jku)? třeba kolem 20té? Minule to bylo fajn, že MATADORe? :D