tak teď prozměnu aktualizace steamu, ale je to na posledním baru asi už 3 minuty a furt nic :X
huh, divné už jsem se 3x připojoval a nakonec mi to hodí chybu, že se nedá připojit na servery :X
Bodkin: pokud jsi tedy ten čtvrtý, za předpokladu že dáme dvojku, tak se podřídím :)
Jo, jednička měla lepší atmošku, ale... není už náhodou celá portovaná do dvojky?
Jednotka má trochu lepšiu atmosféru -- teda v kampani, a nemá melee zbrane, ktoré povedzme si na rovinu sú trošku prisilné.
Ja by som si dal coop aj jednotku aj dvojku.
Když už se o L4D zase mluví v souvislosti s trailerem, nenašly by se tři duše na coop?
je to maso!Obtížnost expert mi asi nebude stát za ty nervy.Zatím jsem to prošel na Advanced a v poslední misi zvednul most! ale nějak netuším jak si poradit s 3ma TANKAMA najednou... no nic pro dnešek dobojováno:)
Nejhorší bylo na single hrát konec druhého světa - v té chajdě. Boti se chovali tak blbě, že jsem to na nejtěžší obtížnost zkrátka nedokázal udělat.

Holt reálný hráč umí některé věci lépe.
ty kravo mastim singla na advanced a z toho posledního kola se už asi poseru! zombie jedny zk*****ý!!! Hral to nekdo na experta sám?
Jako hrát singl se dá, boti nejsou špatní, ale mě to pak přijde bez skutečných lidí strašně nudné. Zase na druhou stranu dokud ten multák neokusíš, tak ti ten singl může připadat dobrej :)
Zdravim,

olati sa kupit tuto hru aj kvoli cistemu single player hraniu? Je ta kampan dost dlha?
Nate: Ale historie transakcí nepočítá krabicové verze her, pouze online platby, takže já tam například mám pouze Left 4 Dead 2 za 7 euro :D
Jsem si spočítal celkovou cenu mých nákupů na Steamu z historie transakcí (na Steam Store klikněte na svoje jméno) a celkem to dělá rovných 800€ za moje nákupy (nepočítaje gifty od jiných lidí a retail hry, také tu bude nějaká chyba v převodu $>€) a 101€ za gifty jiným lidem...

BTW ten SteamCalculator také nebere v potaz různé DLC... A píše, že mám jen 166 her, ačkoliv Steam tvrdí, že jich je 206 - free hry se nepočítají, ale 40 jich rozhodně nemám :)

Jinak tenhle nástroj slouží hlavně k určení současné ceny účtu.
Nate: No já tam zadávám to číselné ID, zkusím teda přímo jméno...

e.: Tak jsi měl pravdu, za prvé jsem zadal Custom URL, abych to mohl líp hledat a pak jsem dal na public povolení pro přidávání komentářů na profil (i když samotný profil byl public už defaultně) a funguje to..
NateLogan: Tak to je brutalitka to takto vidět, kolik jsi toho vrazil. Ještě, že já větší část účtů za hry už nemám:-)

Hmmm tak mně to též nejede, že prý člen od roku 1.1.1970:-D A určitě mám veřejný.
Můžu se zeptat, jak funguje ta kalkulačka na steamu? Zadám svoje ID a vyhodí mi to 0 Euro za hry a nedoplňuje takový ty údaje jako jméno, člen od, apod...
Karasman: Jop, právě jsem si koupil dvojku. Proč musí být to nakupování tak hrozně jednoduchý a bezproblémový? :D Mě ten Steam sedře z kůže :D
SonG - supr koment, sdílím Tvůj názor. Moje nadšení je sice menší, ale i tak mě hra baví a souhlasím se všema aspektama, který jsi zmínil:)