Já jsem na bezmála 2000€... Brrr. Ještě že za (skoro) plnou cenu jsem koupil jen L4D a L4D2.
Tak bez slev ani náhodou - jako sorry, ale 50 euro za novou hru??? To je absurdní.
Přesně tak, každých 14 dní jednu hru, pak zapnu Steam kalkulačku a spadnu ze židle. Nicméně nikdy jsem na Steamu nekoupil nic za plnou cenu, vždycky jenom v akci.

EDIT: mimochodem, aktuálně to mám za 570€, jediný štěstí je, že to bere z plných cen, takže konečný výsledek bude tak o 60% nižší.
Chark: to je právě ono! Člověk si pak řekne "hm, sice mě ta hra moc nezajímá, ale je jenom za 5 euro..." Jenomže takhle si koupíš tři hry a máš doma 3 hry co tě nezajímaj a 15 euro v řiti :)
Nesmíš bejt tak blbej jako já a kupovat všechno, co je levný. Přece, když je to tak levný, nekup to! ;)
Ajo, já nevěděl, že to funguje i takto... To jsem možná neměl vědět, bude ze mě chudák :D
Taky na Steamu platím platební kartou a nikdy nebyl problém. PayPal na Steam nepoužívám.
ugra: jj dala, sam sem ji na steamu koupil za 118Kc, coz je fajn rek bych :) sice potrva jeste minimalne rok nez si to zahraju, ale pochybuju ze to pujde jeste niz...
Bursoft: ja to platil normalne platebni kartou, paypal neni potreba ;)
Tím pádem jsem ji asi prošvihl... koukal jsem tam, když tam byla reklama na tu novou misi, prodávali balík obou dílů za 15 Euro... každopádně ještě nemám Paypal a nenakupoval jsem tam po netu, takže to prve chci ozkoušet na nějaké hodně velké slevě...
200 za oba díly ti nepřijde jako brutální sleva? Taková zase dlouho nebude, tos podle mě zaváhal. A jinak samostatně se každý díl prodával tuším za 4 Eura (a oba dohromady za 7)... Každopádně jednička je stejně daleko lepší :-)
ugraugra: No brutální rozhodně nebyla (pokud myslíme tu stejnou na Steamu) a hlavně v tom byl i první díl, který by mě zase přebýval... si počkám na další EA akci, až to bude stát v krabici 250 Kč :D
Bursoft: Nebyla ted nedávno nějaká brutální sleva na oba díly?

Každopádně radši jsem se s tou diskuzí ke dvojce přesunul.. ke dvojce, aby to nemátlo.
Ale časem si tu dvojku musím pořídit. Až bude ve slevě třeba. Jsou tam lepší gore efekty a některé mise nemají chybu :D
Bursoft: Já mám oba, takže mně je to putna, který budem hrát. LiberX, Chark, ty a já dáme první, "kdykoliv" a já a ugraugra dáme dvojku o půl osmé.
Tak asi statistika kdo má jedničku a kdo dvojku. Já mám první díl. Každopádně asi se tu mluví o prvním dílu, ne?
No hned zase ne :D Dneska večer nemůžu, ale dal bych to zítra - to bych měl být doma někdy v půl 8, takže kdyby se někdo našel tak bysme mohli dát všechny kampaně na nějakou odpovídající obtížnost :) (opakuji že mluvím o druhém dílu, jedičku nemám)
Taky bych se přidal, ale mám jen druhý díl - až ho budete hrát tak řekněte :)
Před měsícem jsem se dostal k Left 4 Dead... hrozně se mi to líbilo, ale 400 se mi za to dávat nechtělo. Řekl jsem si "počkej si, vyjde Sacriface, na Steamu jistě bude killer sleva..."

BUM - je to tam :)
Ten trailer je super a řekl bych, že Valve zase ty filmečky posunulo o něco blíže filmu. Časem se stejně dočkáme něčeho většího, než jsou jen tyhle krátké trailery ;-)
Uááá, nádhera, čekal jsem trochu propracovanější obrázky, ale obsah nezklamal.
nevíte někdo název toho songu, co hraje v tom traileru, nějak jsem to nikde nevyčetl.
Tohle se mi právě objevilo na ksichtbůku: http://vimeo.com/11879320

Kvůli téhle kampani L4D určitě rozehraju znova! Podle videa to nakopává nehorázně prdel všem originálním kampaňím od Valve :-)
pestik: No jo vlastně. Můj druhý klobou po Halo Ringu :)

Zatím stále doufám, že většina těch bugů a "vlastností" (žádné tělo hráče, zbraně blízko obrazovce, nemožnost spustit alarm u aut z větších vzdáleností atp.) jsou zkrátka chyby způsobené narychlo splácaným demem a že v plné verzi bude vše v pořádku. Jinými slovy, že PC verze neutrpí na úkor konzolové verze, jelikož některé zmíněné věci jsou převzaté z L4D1 pro X360. No prostě tenhle jednoroční cyklus vydávání her se k Valve nehodí, očividně totiž nestíhají a ani to neumí tak dobře zamaskovat, jako třeba hoši z EA Black Box :D.

Edit: Ale je zajímavé, že se na Steam fórech najdou lidé, kteří většinu bugů obhajují s tím, že jde o zamýšlené featurky :D. Zabije vás spoluhráč střelbou opačným směrem než jste stáli? To je v pořádku, jde o featuru zabraňující "kempení" v rozích (pokud hráč vystřelí a přitom se jeho neexistující model postavy prolíná s jiným spoluhráčem, automaticky trefuje právě toho spoluhráče, ať už míří kamkoliv).
Když tak koukám na seznam bugů v demu dvojky (zvláště ty ovlivňující hratelnost), tak mě napadá, jestli ta předobjednávka přece jenom nebyla chyba.
no demo vazne hrozny... pocit ze strelby vazne hroznej (i z molotaku :)), hudba priserna a mapa je tak debilní ze celou dobu nevim kam jdu. A zda se ze se jim povedlo dokonce zhorsit i AI spoluhracu... libil se me tam jen ten novy Charger... jo a tu panvicku si vazne mohli odpustit
Demo docela fajn, kupovat budu v akci za 5€. :)
Jinak ta hudba mi připadala místy jako vážně hrozná změť zvuků.
V jedničce byla kampaň dlouhá asi 5 map, tudiž by měli zbývat ještě tak tři mapy. Tedy.. pokud ta délka teda bude jako v jedničce.