Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Srazy uživatelů

« Novější Starší »
Také dorazím (snad) a těším se na další eskapády Indiana Jonese!
Takže jsem zarezervovala na příští sobotu 17.6. od 18:00 stůl pro cca 10 osob v Zahradní restauraci Klamovka . Mezi zúčastněné řadím v prvé řadě Jardu Meatballa, dále sebe, Všiváka a budu ráda když mi sem budete psát s kým dalším můžu počítat :)
@Laurona (01.06.2017 16:33): Moc rád bych také dorazil, ale bohužel už jsem něco slíbil a nejde to přesunout. Takže si to tam užijte a dejte si na mě jednoho panáčka :)
@Drolin (01.06.2017 18:07): Rozhodně bych to viděla na nějaké zahrádky (doufám že už se moc neochladí)...líbila by se mi Letná nebo stromovka ale pokud znáte jiné hezčí zahrádky tak budu ráda za návrhy :)
Tak Pražáci a vy, kdo jste ochotni dojet! Pište si do diáře 17.6. 2017 ve večerních hodinách DH sraz! Bližší info později! A pozor! Možná příjde i kouzelník ( nebo dva- to se uvidí:).
a letní sraz v Praze nebude? Ten by jsme zvládli, ale na Slovensko to nedáme, kvůli malýmu.
Tul nemal čas ani napísať report k minulému zrazu,nie to ešte ho organizovať
@M.a.t.t. (21.05.2017 12:28): Nič nebráni tomu, aby si to predsa organizoval sám. Nemusí sa celé Slovensko spoliehať len na mňa. A fakt, mám teraz veľa práce a popri tom ešte ďalších popracovných aktivít, ktoré tiež stíham LTT.

Diskutující (10)