tak pochopim, kdyz nekdo ukapne u MGS3 a 4, ale tady? v tom pripade breci u kazdeho dilu Esmeraldy! :D
Konec pěkně blbej a to jsem čekal něco extra, když tu pipboy hlásal o slzách. :)
v cemze byl tak skvostny ten konec o kterem kazdy povida? jsem se tesil na nejake pekne rozuzleni...to jako mel byt ten 2minutovy monolog? z toho lidi breceli/meli na krajicku? huh, to jsou naroky(samozrejme jsem mel ten "hezci" dobry konec + videl i ty ostatni), tak i tak zemru a vyharvestuje mne, to jsou vyhlidky, thanks kiddo :D takze to je tak srdcerivne dojemne?
NL: tak mi prej hodne sil, cekam na ten "epicky skvely" konec, u ktereho se rozbrecim! :)
je pravda, ze UE je spatny engine nebo ta hra vypada spatne, kozdopadne voda je fajn :)
jinak bych rekl, ze uz sem v pulce a zatim je to stale stejne

Garret: ted jsem zabil Stanleyho, pricinu vsech predchozich problemu, to uz bych mohl byti daleko, ne?
Protože jsem dohrál jedničku, která byla to samé v bledě modrém, jen neokoukaná a imho lépe vyvážená. A taky lépe vypadala.

A dal bych více, kdyby mi to v jednom levelu nespadlo po unrealovsku (výpadek textur, zaseknutí zvuku, restart driveru, zamrznutí hry) a já nebyl nucen opakovat asi 40 minut hry, k čemuž jsem se už nedostal.

Jestli se ale něco dále radikálně mění, mile rád přehodnotím své hodnocení ;)
miloučké, jaxi tady notujete. hrál si jen začátek, ale stejně jí napálíš 50%, protože to má za to...?
Fg: Feel to má pořád dost podobný Rapture (z jedničky). Jen to vypadá o dost svižněji. Teď je otázka, jestli to bude taky brzděné nedostatkem munice. A jak se povede příběh, protože ten z jedničky stál od půlku za starou bačkoru (natahování, předvídatelné zvraty a tak) a z dvojky mě zas nechytil začátek (zbytek jsem nehrál :D).
je to Rapture, akorat v oblacich, nic vic bych od toho necekal, hratelnost bude stejne nudna, jen pro spestreni tam maji ten hak, takze neustale budes poletovat a epicky padat, aaaaa narez :D bohuzel to ten feel FPS nema a oni ho delat neumi, ale pruser to taky nebude
Jop. Jen doufám, že v trojce to trochu vyváží, protože až na místy nevkusný UE3 to vypadá docela zajímavě, i když herní náplní dost standardně (což ale nemusí vadit).
me to dochazi porad, je to divne, takze hlavni naplni je neustale neco sbirat :/
Možná kdyby se fakt šmejdilo všude a všechno, bylo by to jiné. Ostatně mě munice došla během prvních 2-3 hodin jen 3x a plasmidy jsem měl vždy alespoň trochu v záloze (to bude tím, že ani tady, ani v jedničce mi jejich používání nikdy nesedlo). Jenže ten začátek je tak nudný a stereotypní, že jsem neměl nervy na zkoumání okolí. Jednička je oproti tomu na začátku stokrát lepší, ta mě začala nudit až někde po půlce. :)

Ale je taky možné, že nejsem ten správný "scavenger". V DE:HR třeba nechápu, jak někdo může mít na konci 60+ tisíc kreditů, všechny Praxis a všechny mody do zbraní. Já měl sotva 15, všechny Praxis, žádné mody z obchodů a to jsem na 3 místech prodával zbraně jak divý.
NL: no prave, tohle je hra o nejvetsim bezdomovci Rapture, prochazim vsechny zakouti, abych nasel vsechny zasoby/mrtvoly, ono to opravdu prestane hodne rychle bavit, kdyz to clovek musi neustale provadet v kazde mistnosti, na kazdem metru, aby aspon neco mel(kazdopadne je to otravne)

Ac je to spatna strilecka, tak strefit se umim a naboje v boji setrim hodne, i tak to nestaci...
od toho tam jsou automaty. když už jsem se sehnul pro munici, tak to muselo být něco echt gut
Garret: Na neschopnost bych to nesváděl. Mě tady také to neustálé šmejdění kvůli munici překročilo mez zábavnosti a stala se z toho otravující rutina.
Fg, to je ale spíše tvoje neschopnost... nemáš tam nějakou hopsačku co musíš dohrát před koncem září?
absolutni nedostatek penez, EVE, lekaren a samozrejme naboju do cehokoliv me spise odrazuje, nez opak (cekal jsem, ze tohle bude zalezitost pouze zacatku, ne cele hry)
Bodkin: Jakmile nemám ve hře ukazatel času nebo není na Steamu těžko se to odhaduje kór po delší době co jsem to dohrál.
Honza_Temný: Což je cca 19 hodin. Ale u dvojky mám 15h a 2-3 z nich jsem zabil mulťákem.
Jinak herní doba určitě nemá 14 hodin, délku bych srovnal tak stejně jak v jedničce.
Jack Dark: no zas tak daleko ne, desne me to nudilo a vydrzel jsem tak 15minut max, ted uz dohravam i cele kapitoly na jeden zatah(vse 1x denne), ale je pruser, ze to do stereotypu upadava uz od prvni minuty, aspon uz konecne nejezdim ze stanice do stanice ala Dead Space, to bylo trapne....ale konec je pry naky skvely, ale to je zrejme este daleko :D ale uz mi chyby jen 2 zbrane do plne "ruzice", tak 4hodiny mam urcite, blbe, ze neni znazorneno kolik % mam odehrano nebo jen pocitat ten cas
Fg: Otázka je jak jsi daleko? Mě třeba u dvojky začátek nudil a hra mě chytla až pozdější fázi kdy se to úvodní zklamání zlomilo, dlouho mi ležela na disku a nechtělo se mi vůbec ji hrát :D
kdyz uz si to clovek koupi, je mi lito to vyhazovat bez dohrani...

btw tohle ale hrozne neni

EDIT: ale blýská se na lepší časy od půlky října do 1.11. toho vychazí dost zajímaveho, čímž se dá spravit chuť povinného seznamu
Musi? Mas snad recenzentske povinnosti v zamestnani, maturujes z hernich znalosti nebo mas opravdu tak smutny nebo spis ubohy zivot jak rika Garret? Hrani ma byt zabava, ne povinnost.
Mě to jelo naprosto v pohodě, žádnou z uvedených chyb jsem nezaznamenal. Bavím se ale o té verzi z GamersGate kde mě vyšla na 5 babek asi 88 Kč, což je také jeden z příjemných faktorů. Je pravda že Windows Live byl trošku otravný, ale potom už to jelo jak po másle. K samotné hře bych řekl snad jen to že bych se rozhodně nestyděl ji komukoliv doporučit k zahrání. Podle mého je to snad i lepší jak jednička. Ten příběh se mi dostal pod kůži. Morální dilemata možná snad až tak moc neovlivní vývoj samotného příběhu, jak to tu někdo nadhodil ale ovlivní a to celkem podstatně, samotný pocit ze hry, aspoň já jsem to tak cítil.
OK, tak nejprve si přetrpím ty hovna s GFW, přičemž pokaždé, když vjedu do menu, se hra na 2sec zastaví. po každém loadu se mi vyresetuje sensitivita myši a to včetně quikloadu, po každé smrti mě to místo na poslední save hodí do menu (do toho zasekaného - přičemž musím zase přenastavit sensitivitu) a nakonec se mi sekne hudební smyčka v jedné časti hry, takže už hodinu hraju bez hudby. zlatá pirátská verze 1.0 s krekem...
problémy s načítáním textur se nevyhnuli ani Paul-like strojům. celková kvalita textur je příšerná, okraje jsou otřepené, vypadá to prostě blbě, ale jalikož se všeobecně považuju za hatera Unreal enginů, tak to odemě asi nezní moc důvěryhodně ;-)
Nate: Mně osobně taky přišly textury horší, než v jedničce. Porovnává se to jednoduše, protože v obou dílech jsem měl totožné nastavení. Nejen, že mi textury nabíhaly třeba až během hraní, teprve když jsem se na ně podíval, ale subjektivně mi přišly horší než v prvním díle. Holt, asi je potřeba to hrát na pořádných strojích :D
Garion: Přesně, zhýčkaný nejsem. Jen mi přijde, že ty textury jsou oproti ostatním Unreal Engine 3 hrám o dost horší. Navíc mě to tady praštilo do očí, ani nevím proč.

Nejvíc mi ale vadí ten přiblížený pohled. Nevím jestli to bylo i u jedničky, ale dnes už na to jsem poměrně alergický. Není to reálné, není to hezké, pohodlné, efektní, ani efektivní. Má to vůbec nějaký přínos pro hratelnost, kromě větší zmatenosti hráče při boji na blízko?
Garret: Nemyslim si, ze by byl Nate s tou svou 8600GT nebo co to ma zhyckany :)
Nate: graficky je to ta samá mizérie jako jednička, to jsi jen více zhýčkaný ;-)
NateLogan: Práve mám Bioshock 2 rozohraný a textúry tam mám oveľa lepšie (ani som taký posun nečakal), tak neviem, kde bude ten problém.
Neví někdo jak změnit ten proklatě malý FoV? Tohle má být Big Daddy a ne trpaslík s dalekohledem.

A ty textury jsou normální? Přijdou mi dost horší než v jedničce... Nebo to jenom BioShock 2 volí různá nastavení pro různě výkonné karty bez ohledu na nastavení textur v menu?
Beru ho já, ještě je jedna volná kopie. Takže jestli chceš k nám do klubu, tak mi pošli zprávu skrz DH poštu.
Já bych do toho taky šel. Kdo teda kupuje ten 4 pack? Kurcatovium nebo Garret?
Nemám problém koupit 4-pack... A dopadne to stejně jako onehdá s Madballs, kteréžto mám stále 3 kopie k rozdávání :-D