Infininite

Nepřijde vám tenhle článek trošku chaotický? Na jednu stranu se tam píše, že Infinite bude mít v názvu Bioshock a dál se píše, že hra se bude odehrávat v oblacích a na druhou stranu se tam píše, že Infinite nikdy neměl být Bioshock převedený do oblak :-)
Jako článek asi chápu, ale přijde mi to trochu divně sepsané. Každopádně na hru samotnou se docela těším, co z toho nakonec vyleze. Vodní prostředí už se trochu okoukalo.
Proč hraju za Big Daddyho, když houby vydrží a je slabší než hrdina prvního dílu. Čekal jsem, že to bude akčnější, že se na mě budou vrhat hordy splicerů a budu je kosit. Místo toho mi dokáže nakopat prdel jeden silnější splicer nebo tři slabší. No ze začátku bych to bral, ale čekal jsem, že používání plazmidů a upgradování zbraní tu bude mít větší účinek a na konci budu hrát za neohrožené monstrum. Myslel jsem, že bránění malé sestry před splicery bude zábava, tady je to spíše otrava a neustále musím dokupovat lékarničky, náboje, abych se ubránil deseti splicerům apod.

U jedničky mě to i bavilo, ale u dvojky, kde hraju za velkého tátu mi to nějak kazí ten požitek a atmosféru. Kdyby splicerů radši bylo o dost více a táta byl mnohem odolnější....
Takže nepomáhá nic. V regeditu šťárání nepomohlo, našel jsem na netu návod, jak cosi změnit v ovladačích grafiky - to taky nastavené mám, ale nepomáhá nic. Tohle je dost nahovno problém, protože to naprosto kazí hraní..
Vodny: Hmm, to je škoda. Podobný problém měla starší GTA, pokud jim nestačila grafická paměť nebo RAMka možná. Spíš je mi zvláštní, že to u jedničky na stejném nastavení nedělalo.
Tak s timhle jsem se setkal take u jednicky a dalsich her bezicich na Unreal engine jako Gears of War nebo Americas Army 3. Podle me to je chyba v optimalizaci hry/ovladacu u nekterych graf. karet. S tim nic moc nenadelas, zkousel jsem ruzne triky s configem, ale nic nepomaha.
Setkal se někdo u hry s pozdním dočítáním textur přímo ve hře? Mám nastavení stejné jako v jedničce (tedy skoro všechny efekty vypnuté, detaily postav a textur na high) a pěkně mě to tu sere, protože občas se ty textury ani nedočtou a koukám na cosi rozplizlého.. Je na to nějaké řešení? Kromě "kup si novej kompl".
MickTheMage: Taky bych se přidal se svou troškou do mlýna, tedy pokud by jsi chtěl;-)
Jo, mělo by to být stejné, akorát v menším. Přijde mi to i praktičtější.
Tip na Vánoce: BioShock 2 Rapture Edition via. FE. Mám doma a za ty peníze je to must have, pokud ještě BS2 nemáte.
Na www.cestiny.cz je k dispozici čeština, funguje bez problémů i na Steam verzi, jen je potřeba hru spustit s parametrem -nointro.
Tak, dohráno na X-Boxu 360.
Co říkáte na ten závěr? (kladný)
Škoda, že sem byl nedočkavý a na všechny konce sem se podíval před tím na YT.
No já měl taky s pár originálkama problém a to se službou EA cosik. Normálně s tou službou problém u jiných originálek EA nemám, ale tehdy jsem koupil asi 3 hry a u všech jsem měl ten samý problém - přestože jsem byl připojen k netu, tak mi to psalo, že musím být připojen a ověřit originální hru.

Vyřešil jsem to crackem, no.
Ta hra si ze mě ústavičně dělá prdel - spojil jsem tedy LIVE účet s dvd klíčem a hra mi po lognutí ihned vyhodí APPCRASH. Tohle už překračuje všechny meze, jelikož mám pocit, že za to můžou ty podělaný aktualizace co se mi stáhly po prvnim vypnutí hry. I want my fucking money back! :(
Hmmm, mno to je docela dost dobře možné. Jak říkám, v Live má běžný smrtelník děsný bordel.
NateLogan: Já mám GTA IV zaregistrováno na 5 LIVE účtech a funguje to naprosto bez problému, ostatní hry taktéž. Až u Bioshocku 2 se potkávám s vyblitkem jménem Server-Side Authentication, jenž ti dvd klíč sváže automaticky s účtem.
Live je hodně nedomyšlený a hodně komplikovaný (to aby se v tom zákazník nemohl vyznat). GTA4 se ti pravděpodobně svázalo s účtem automaticky. Tohle je klasika. A bacha na registraci klíče na CZ účet, hra pak nebude fungovat. Jo a taky je tam prý limit "aktivací" (u některých her), kdy po několikáté instalaci je uživatel vyzván k zadání nového klíče.

Prostě Live pro PC je ta nejhorší možná existující online služba široko daleko správně fungující snad jenom v 9ti zemích z 26 podporovaných.
Nevěřím vlastním očím! Tak jsem to nainstaloval, originální verzi od Cenegy, zadal klíč do LIVE profilu a vyskočilo mi varování, něco ve smyslu že klíč už od profilu nepůjde odpojit. Co tu k čertu je? Nějaká podělaná alternativa STEAMu? Ostatní hry jako GTA IV, nebo Batman s timhle vůbec neprudily. Přitom jsem čekal že půjde pouze o to, že hra půjde aktivovat nanejvýš 15krát.
popkec-no jako beru i hodnoceni na webech, je smutne ze rozsah je uz dnes 7-10, pricemz hra se 7mickou je uz strasna, fakt divna doba :X, pritom 6/10 by mel byt nadprumer.....ty hodnoceni jsou fakt ujetemalo co by melo dostat 9vitku, ale stejne nema cenu se o tom bavit....ja to nezmenim :)
Fg - vysoký hodnocení - hlavně ze začátku - není nic divnýho, hru si totiž hned zahrajou jen ti největší fandové prvního dílu, časem to půjde dolů, jako všechno. a 84% teda není nic extra, se podívej na Mass effect 2.
Fg: Ono vidět kousek u kámoše a zahrát si to doma od začátku po konec je něco docela jinýho. Zkus to.
tak sem kousek videl u kamose a musim rict, ze je to jednicka v blede modrem....o5 nechapu tak velke hodnoceni aspon oproti prvnimu dilu by to melo mit o trochu min, tydle datadiskove hry jsou smesne....pridaji par veci a nic....pritom prvni trailery s tou holcickou na plazi vypadali nadejne, ale vzali to uplne z jine a nudne stranky, kterou sme jiz videli pred 3mi lety:X
ale sem zase rad, ze to vsechny nenarocne o5 uspokoji :)
Hlavně mě teda ani neláká. Přecijenom BS je hlavně o zážitku ze singlu, na multi jsou jiný hry.
Škoda že se v komentáři nikdo nezmiňuje o multiplayeru, té největší novince.