Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sport

Kanada zapnula a druhá třetina byla jen o přežití, 2:2 je po ní ještě dobrý. Ale pokud to bude pokračovat, tak to těžko vyjde. Kluci bojovat ;)
@Strady (02.01.2024 15:25): já si pamatuji Klepiše ve Lvu, kdy byla skoro jistota, že nájezd promění a to dělal v 90% případů bekhendovou kličku, takže to už musel každý čekat... jeden zápas dokonce dal tři nájezdy (beckhendovou kličku teda udělal jen dvakrát) :)
@rikuhahl (02.01.2024 12:41): To byla třetina snů!!! Jen nechápu, nájezdy. Všichni jedou jako by šli po kolenouch dělají oblouky, že sami neví kde jsou a před brankářem začnou míchat jak v mixéru. Ale tohle je všude minule Třinec Sparta se jelo 14 nájezdů!?! Žádná rychlost. bez naznačení, bez pohybu ramen atd. Jestli byly nájezdy 50 na 50 tak teď bych to viděl 80 brankář 20útočník.
@Strady (02.01.2024 12:25): Jako bude to tězkej úkol, kterej asi nevyjde. Oba týmy jsou slabší než loni, ale Kanada je Kanada. Jak píšeš, ideálně hrát jako s USA pořád remízovej stav a pak někdy rozhodnout ;)
Dnes už ve 14:30 U20 hokej! Musí zachytat brankář a co nejdéle hrát 0:0, ať se v Kanada hlavách trochu zadře.
@Londo Mollari (31.12.2023 13:01): To je rivalita, nemám rád když pak obránce schválně nechá jít samotného hráče na bránu. Musí mít to trochu náboj.
Když jsem hrál basket za staré pány, nebyl zápas aby se nepohádali, nehecovali, až jsem se jim musel smát. Pak se šlo do hospody a vše se nechalo v hale. No a proto mě bavilo s nimi hrát, vždy to mělo náboj a ne jen chození kolem sebe, aby náhodou si někdo něco neudělal. Jdeš hrát, tak hraj.
Hlásím příchod ze Silvestrovského derby. Staří pánové zápas na pohodu, vítězství Sparty 5:2 v přátelském duchu. V internacionálech výhra sparty 3:2 (one man show Marka Matějovského - hattrick + zahozená penalta). Na hřišti se hodně jiskřilo, přišlo mi to zbytečně vyhecované. Ale samozřejmě skvělá tradice.
Dnes zápas o ničem, jen se sehrát, vyzkoušet přesilovky a v novém roce se pokusit vyřadit jednoho z favoritu Kanada, Švédsko.
@rikuhahl (29.12.2023 19:46): Zápas se Slováky jsem viděl jen sestřih a přišlo mi, že brankář nic nechytil a hráči byly hlavami někde u vody, jako by hráli nějaký přáteláček. To zlepšení muselo přijít, uvidím co dál. Stejně rozhodne jedno utkání a to čtvrtfinále.
Bylo to super utkání. Před cca 7-10 lety by to bylo třeba 1:7 a nikdo by se nemoh divit, takže něco v tomhle týmu je, jestli to bude stačit na soupeře ve čtvrtfinále (asi Švédsko), to je otázka, ale to se uvidí až v příštím roce :) Teď ještě nějak přejet Švýcary.
@Jumas (29.12.2023 19:08): JJ, pěkný zápas. Bohužel od nás to je maximum USA můžou přidat ještě jednu rychlost. Dřív náš hokej byl známi nahrávkami, teď jsme nejlepší nahazovaní za branku a hraní u mantinelu. Amerika ani jednou nehodila puk za bránu...
@Strady (29.12.2023 18:42): Jo, Záruba se raduje asi půl minuty po našich gólech. Jsem rád, že jsem si tenhle zápas nenechal ujít. Říkal jsem si, že by Američani mohli bejt po tom Švýcarsku unavený a vystřílený a asi jo :) Každopádně my hrajem fakt skvěle. Mimo tý první třetiny, kde to bylo hodně o štěstí.
Zatím hokej super. Sice asi Záruba s Antošem koukají na jiný zápas nebo začali se silvestrem dřív a už jsou nachcaný. :D
Dnes U20 proti USA, tak uvidíme jak to bude vypadat. Na to si čas najdu.

Škoda, že jsem včera prošvihl Aresenal proti West Hamu. To mohlo být dobrý.
Jako věděl jsem, že jsou mladý Slováci dobrý, ale že nás budou takhle mydlit a v 45. minutě to bude zaslouženě 5:1, to jsem teda nečekal. Něco tam evidentně dělaj už pár let dobře u mladejch, protože na draftech a MS U18 a U20 jsou s náma posledních pár let minimálně srovnatelný, ba někdy i lepší.
Během víkendu jsem vždy viděl alespoň třetinu Švýcarských her a musím uznat, že hra našich se mi líbila. Jalonena mám rád už od doby Lva a je pravda, že poslední zápasy se na náš hokej moc nedalo dívat ale stejně se k Jalonenovi mohl Had zachovat líp. Nojo ale to by se mu neříkalo Had, slizákovi jednomu.
@Jab (13.12.2023 09:41): Po Fergusonovi se protočilo v MAN U mnoho trenéru a jak je vidět, je to k ničemu. Vypadá to, že je něco shnilého uvnitř klubu, i nákupy hráčů jsou divný  Casemiro (v Realu jsem ho měl rád ale koupit ho do MAN U, to je zhovadilost), Eriksen, stále stejný Maguire atd.
Jediná výhra v takové skupině CL... Manchester United potřebuje hodně vyměnit trenéra.
tj. bejt Svědíkem, tak se jim na tohle vyprdnu. Bejt jen asistent, to bych si radši počkal na nějakou lepší klubovou nabídku. Přijde mi, že trénovat top 5 tým v lize je víc, než bejt asistent u repre. Ledaže by měl tu vizi, že pár let počká, než Haška vyhodí a pak nastoupí automaticky jako hlavní, ale to taky není žádná jistota, může být odvolaný pak celý tým.
@rikuhahl (02.12.2023 18:55): Ty jo, přál bych to Lucembursku, v poslední době se dost zvedli. Teda až na tu dardu 9:0 z Portugalska :D

Naše skupina hratelná, mohli jsme dopadnout hůř. Viz Albánie :)) Pak že to Šilhavka neměl promyšlený :)
Portugalsko, Turecko, Řecko/Gruzie/Lucembursko/Kazachstán. Jako střízlivě to vidim na 4 body, což je postup ze skupiny :)
Jinak anglické týmy letos ok. Newcastle má těžkou skupinu. Ale tedy Manchester United... Tam z některých těch gólů, co dostali, bolí oči.