Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@M.a.t.t. (20.09.2012 17:00): Já ti ani nevím, můj typ je prostě že fakt nevím, měl jsem to tu vždy za trošku přeteplené ale celkem zdravé prostředí a nikoho by fakt netipoval na chudáčka, co si musí vytvořit duplicit aby si mohl ulevit ze svých plic a vyřešit své komplexy, pořád si myslím že je to joke...teda jako vtip ne uživatelka Joke! :DDD
To je spamu. Právě proto jsou tu nutně potřeba témata. Já bych si diskutoval ve vysoce intelektuálních kruzích a spodina by se ve vlastním vlákně hádala o spravedlivé hodnocení mexického piva.
@Say (20.09.2012 16:54): :D

Mohlo by byť zábavné tipovať, kto všetko sa za tým účtom skrýva. A hoci riskujem že zvalím podozrenie aj na seba, pokojne to môže byť aj Slovák maskujúci sa za Čecha. Alebo viac Slovákov. Alebo Čech a Slovák. Alebo Česi a Slovák. Alebo Čech a Slováci. Alebo viac Čechov. A už mi asi došli možnosti.
Jsme si vědomi, že kdyby za přezdívkou Spravedlnost stál jen jeden uživatel, nebyl by o nic lepší než třeba Eru. Nás je naštěstí několik (nebudu přesněji specifikovat) a rozhodujeme se na základě konsensu. To je teď od nás vše. Přejeme příjemnou pařbu. Spravedlnost nadevše.
Právě že objektivitu tvoří spektrum názorů a diskuze ne postoj chlapečka Spravedlnost
@Spravedlnost (20.09.2012 16:26): Jo, to se může zdát vskutku nefér.... příčin může být spousta...od náhle zlomené ruky a tudíž neschopnosti odepsat, od blbý nálady, nebo prostě jen od blbosti... šmarjá! Kucí! Neřešte to, každej jsme nějakej, pobavili jsme se, nasunuli sem svoje názory a teď by se mohlo jít třeba na pivo! :))

A ne že tady zase někdo začne rozvádět, kam zmizel pivo... :D
@Spravedlnost (20.09.2012 16:26): Ty nemáš vůbec právo po někom chtít odpověď a vysvětlení, nikdo není povinnen se ospravedlňovat před tím že jsi zakomplexovanej a citíš se dotčeně, že jsi dostal mínus. Mě se někdo v životě na nic takového neptal.
Aha, tak Spravedlnost byl na srazu, tím se okruh podezřelých zmenšil.

Konvice, Tys dostal ban, protože meleš hovna :) a děláš naschvály.
Pokusila bych se to nějak shrnout.... jednou tady byla dána možnost ohodnotit komenty + a -, pak je tedy na každým, jak ohodnotí, kdo hodnocení svého komentu bere opravdu tak vážně, že mu hlavně to mínusko přijde nefér, tak se může zeptat dotyčného udělitele v soukromé poště. :) A navíc, myslím že není nutná spravedlnost, ale svoboda projevu. :)

Pak je tu ještě možnost hodnocení zrušit, myslím, že tenhle návrh tady byl, ale to by jsme zase přišli o bezva rozproudivší se diskuzi. :))
@Spravedlnost (20.09.2012 16:08): :DDDDDDDDD a i kdyby není to snad moje nazýrání na objektivitu? nemáš vůbec žádné právo to soudit.

Jo ?? Víš za co jsem dostal ban ok já vám to řeknu: Dostal jsem ban za to že jsem Jumasovi nasázel mínuska poslal mu zprávu, že jestli jsem nějakej jeho koment zapomněl at se mi připomene, on odepsal jestli to myslípm vážně a já naspal že ne že se jedná o vtip, všechna mínuska ODSTRANIL a lup BAn. páč jumásek ocásek plakal do pošty adminům(i přesto že jsem dávno všechna mínuska z vlastní iniciativy dal pryč). Takže pane spravedlnosti, můžete se jít klouzat. My zasvěcení víme kvůli čemu ten ban byl(na férovku kvůli tomu že se adminům nelíbily mé komentáře u her a jejich agresivní forma,aneb sláva objektivitě a svobodě slova= avšak narozdíl od tebe oni mají právo si to tu "normalizovat" a proto jsem neřekl ani bůůů).
@konvice (20.09.2012 16:01): Ale Kvasa má recht, nadávať Spravodlivosti nie je úplne fér. Ak to správne chápem, vznikla ako protiváha k pomstychtivým deckám, ktoré sa po prvom mínusku vrhnú na toho kto im ublížil a bez čítania omínuskujú všetky jeho komentáre. ^^
@konvice (20.09.2012 15:14): U mňa podobne. Sem-tam nalepím mínusko ku komentáru, ktorý podľa mňa vystihuje hru velice nepresne. Zato si dostal mínus napríklad aj pri Gothic II, ty jeden zúrivý makak! Dúfam, že na mňa nepošleš Spravodlivosť. :D
@Vitorio (20.09.2012 15:47): BEZPRÁVÍÍ!!! JAK SAMA OD SEBE! AT SE JDE VYSRAT!

@Spravedlnost (20.09.2012 15:52): Každé mé mínusko je uvážené, stejně jako plusko a ty že si debílek co si hraje na ochránce DH je věc druhá. Smutné je že jsi takový hrdina že si proto musíš udělat duplicitní account chudáčku.
Kdybys používal tu svoji palici ve které máš očividně víc trusu. Pochopil by jsi že nemáš vůbec právo ani postavení na to, normalizovat +/- , tatkže hromádko anonymního trusu, jdi se vyložit na kompost. Protože s chudáčky co si musí vytvářet duplicitní accounty aby si léčili své komplexy fakt od srdce nemusím.