Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

To já používám Firefox a asi ještě hodně dlouho budu. Sync ve FF je k nezaplacení. Přeinstaluju komp, přihlásím se a všechno je rázem tak jak bylo před instalací :-)
Browser wars! Yaay! Opera!!11!!1

Ale ve vsi vaznosti, na Opere se mi libi ze ma vsechno co potrebuju zabudovane v sobe a nemusim nic moc stahovat navic, napriklad gesta mysi... ale s polsedni verzi to trochu podelali, nektere veci cas od casu blbnou a pri obnoveni ze spanku je to par vterin strasne pomale - coz si ale nejsem jisty, zda je Operou nebo pocitacem.
@Jumas (13.09.2012 11:20): Já přestal IE používat až ve chvíli, kdy na Firefoxu zavedly záložky - IE se pak vylepšil, ale firefox jsem používal dlouho... jenže pak nějak začala blbnout apod., ale to samozřejmě nebylo chybou FF, ale spíš nějakýho mýho bordelu v pc.
Teď používám Chrome hlavně proto, že mi hned nabízí adresu a stačí ji odentrovat a je to a třeba včera mi Firefox blbě ukazoval DH i FaceBook, tak prostě radši jedu na Chromu, i když teda google mě sere - propojení googleu a youtube je moje noční můra, protože skrz smartphone jsem se tam nějak přihlásil a na pc nějak jinak, pak mám ještě pracovní účet a je v tom děsnej bordel.
Tak jsem poprvé DH otevřel v Chrome a ono to vypadá úplně jinak než v IE 9. To je paráda, pošta bliká (v IE ne), při najetí na položky v horní liště se spolu s podbarvením zvýrazní i písmo (v IE jen podbarvení), odkazy se vkládají tam, kde je kurzor (v IE na začátek textu) a je toho určitě ještě víc, na co jsem nepřišel. Myslím, že mám nový hlavní prohlížeč.
Tse, a já myslel že za počet prohlédnutí profilu nějaký ten skrytý achiev bude=,(
@Jumas (12.09.2012 09:54): Ups, teď mi Gunár řekl, že jsem to přidával nadvakrát, protože mi to bylo poprvé vráceno (ale neschvaloval to on); pokud si dobře vzpomínám, asi jsem to původně odeslal s krátkým popisem.

Takže si pět bodů nezasloužím, Jumasi, ale dík...
@Walome (12.09.2012 09:12): Já to taky nebyl. Každopádně není potřeba vzpomínat, stačí se podívat do historie bodů a 15. 5. tam mám jen bod za denní přihlášení. Podle mě to byl ale jen přehmat schvalujícího, tohle je jasný adept na pět bodů.
Brý den, já jsem si všiml, že jsem za přidání Port Royale 3: Pirates & Merchants dostal 0 bodů. Nechci tady vést nějakou válku, ale chci se jen zepta proč (smutné anime oči) a od koho... hra byla schválena 15.5.2012, takže jsem si jist, že si dotyčný určitě vzpomene :)
Já jsem pro nechat to placené. Do kolonky freeware bych to řadil až v situaci, kdy je to "globálně" zadarmo a ne že to má jedna stránka označeno jako freeware a nacpe tam reklamy.

Ty hry co už tu máme jako freeware(dříve placené) bych logicky upravil do placených.
@Danny (10.09.2012 07:02): Já jsem zase pro opačné řešení. Nechat to placené a zmínit možnost si to stáhnout jako adware (nikoli freeware). Ač teoreticky by to mohlo spadat pod free to play... To chce důkladnější diskuzi :)
Jakým způsobem mám označit hru, která je k dispozici současně (a oficiálně) v placené verzi i freeware? Jde mi především o tituly jako Turtix, Turtix: Rescue Adventure, Subsea Relic, Crimsonland a Virtual Villagers: A New Home, které se sice dají zakoupit na oficiálních stránkách či jinde (viz. zde), ale zároveň jsou všechny zdarma dostupné na MyPlayCity, přestože zde jsou plné reklam. Pro příklad Virtual Villagers free a Virtual Villagers placené, jedná se však o naprosto totožné verze (resp. v jednom případě s reklamami, ve druhém bez).

Většina z těchto her je tu označena jako freeware (dříve placená hra), takže by bylo dobré takto označit i všechny ostatní, nebo je naopak všechny označit pouze za placené, nicméně nevím, co je výstižnější.
@Paul (07.09.2012 19:30): No jo, já to mám taky podobně. Jen mě dostalo to, že si na ten filtr stěžuješ. Já osobně, bych se zaměstnavateli nedivil, nechal bych to plavat a soustředil pozornost jinam :-)
@Danny (07.09.2012 14:02): Já to chápu, ale oni v tom blokování stejně nejsou konzistentní. Youtube je třeba povolený, přitom to je internetovej megačasožrout. Osobně bych víc uvítal DH :-)
A mám to jak aoshi, jsou tam prostě volný chvilky kdy není co dělat.
Ja DH protlacil do firemniho whitelistu, bo jaksi zdroj informaci a vubec :) ale vpodstate to mam v praci jako aoshi, takze me i tak ten whitelist jako takovy celkem sere... no aspon je kdy hrat Everybodys Golf :)
@Danny (07.09.2012 14:02): Neviem ako u Paula, ale u nas je to tolerovane z dovodu, ze povaha tej prace nie je taka, ze robim komplet celu pracovnu dobu. Realne potrebujem robit len narazovo a medzi tym mam v zasade volno.
Takze je firemnou politikou, ze pokial mam svoju robotu hotovu, tak sa toleruje ked si pozriem aj sukromne veci. :)
Tak tak, zajímalo by mě jak to Websense detekuje a jestli by to nešlo nějak obejít, ikdyž asi ne...jsou to parchanti :-)
@MCZ (07.09.2012 12:25): Websense je placený proxy server. V jedný firmě, kde dělám, je taky. V serveru se nastaví, co se blokovat, jako např. kategorie Social networking, Warez apod... DH spadá do kategorie Games, kterou Websence dokáže blokovat taky.
Měl bych dotaz na adminy - Nešlo by nějak něco upravit aby Websense DH neblokoval ? Štve mě že není možný sledovat zdejší diskuze, protože v práci je DH bloknutá :-)
Přitom třeba Neogaf projde bez problému, to samý bonusweb.
viz Schvalované hry - koukám, že jeden Im alive vyjde za 5 dní a další za 15 :)