Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Vsiml jsem si, ze kazda hra krome vzdy te nejnoveji pridane je nekym sledovana? Priznejte se, kdo je ten blazen, co sleduje vsechny? :)
@Say (01.09.2012 15:43): Na spam sa da zareagovat nahlasenim spamu moderatorom :)
Rozhodne lepsie ako sa k nemu pridavat.

Rad by som este dodal, ze by sa hodilo setrit slovom spam. Nikto tu nema patent na pisanie hodnotnych prispevkov a ani na hodnotenie, ci su prispevky ostatnych dostatocne hodnotne.
[neexistující příspěvek]: Problém, jaký s tím mám, je, že se k tomuto uchyluješ neuvěřitelně často a asi ne shodou okolností v situacích, kdy tě ostatní zaženou argumenty do kouta (to vidí opravdu všichni).

Každopádně příspěvek obsahující pouze obrázek s nějakou hláškou zpravidla jen:
1. narušuje plynulost diskuze
2. je sám o sobě nicneříkající

Neplatí to vždy, a občas se někomu povede trefit hřebíček na hlavičku, často se ale jedná o odlehčenější diskuze.

Každopádně mi přijde naprosto legitimní mazat obrázkové příspěvky, které splňují uvedená kritéria - což se ti daří náramně.
Kdy se máme pídit po bodech, které jsme si zasloužili za výšlap na srazu? :) (plus já a ugra za plechovku a RomCAT za zásuvku :-D)
@Eru (28.08.2012 21:26):
Díky moc, tuhle novinku jsem nějak přehlédl. Jaký je vlastně rozdíl mezi tímhle a když najedu na tu stránku a budu reagovat ? Asi je to nějak zjevné, ale už mi to v tuto hodinu moc nemyslí.
@Jumas (22.08.2012 13:31): :- /

koukněte na můj komentář z
12.05.2011 12:27 (je na 3000-2951), už tenkrát jsem se snažil navrhnout Zemi původu hry (vývojáře), ale tenkrát se nějak slehlo po pěšině. Sakra chlapi, jakto ?
Muze me kontaktovat ten kdo mi vratil vyvojare SCi Entertainment Group ? Predem diky.
Jak koukám, byly přidány nové země původu u vývojářů, ale stále chybí třeba Brazílie, Filipínská republika (Filipíny), Srbsko, Černá Hora a Řecko.

Pak by ještě stálo za úvahu, jestli zrušit Skotsko a přidat Severní Irsko, nebo rozdělit Velkou Británii na Anglii, Skotsko a Wales a přidat Severní Irsko anebo všechno sloučit pod Spojené království, což považuji za nejlepší řešení.
Poprvé co jsem na DH jsem si vyzkoušel editaci vývojáře :) Doufám že bude má snaha oceněna alespoň dvěma body :D
Kdo přidá Dead Cyborg, může si být jist, že mu bude návrh schválen ASAP! <stret zajmu>
@Isair (20.08.2012 22:32): Njn, asi jo :-D. Mě totiž příběh Assassins Creed 2 dost bavil. Zkusím pár her, co radíte, snad mě něco chytne. Risen znám, nehrál jsem, ale nějak mě to nezaujalo.
zdravím, poraďte nějakou hru, náročnost Assassins Creed 2, Brotherhood a Relevations. Akce z pohledu 3 osoby s výborným příběhem. Nejlépe nic ze současnosti a ani z budoucnosti. Děkuji :-)
Radši jsem Memphisovi rovnou poslal excel se všemi státy OSN + pár známých autonomních oblastí. Doufám že tam je ted opravdu všechno a správně.

odkaz