Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Tak mi neschválili nově přidanou hru Medieval Lords, že prý jsem špatně napsal komentář. Hmmmmm. Kromě toho mi změnili obrázek hry za jiný, který k ní nepatří. Obal ke hře mám doma a obrázek jsem dal správný. Takže, přidávanou hru jsem smazal, nic "opravovat" nebudu a než mě přejde vztek (to může docela trvat), tak sbohem.
jj, taky používám štítky je to dobrá věc, hlavně když mám doma okolo 5Oti dvd ze score, a takhle mám krásně přehled na jakém dvd jsou které hry, takže to pak nemusím složitě dohledávat.
@Say (30.06.2012 18:16): Škoda, tvůj nápad se mi líbí. Možná by jen stačily testové odkazy a šoupnout je do pravého menu (ano, podobně jako na CSFD, já vím...) Např. místo "Štítků". U těch jsem jejich funkci nějak moc nepochopil, osobně nepoužívám.

V každém případě samotné DLC+datadisky nějak přehledně spojené s profilem samotné hlavní hry s vlastním popisem hodně chybí. A přidávat o nich jen informaci do popisku nbo do zajímavostí není... to pravé ořechové.

Související díly = Série (?)
DLC + Oficiální addony = Rozšíření (?)

Jaký je rozdíl mezi datadiskem, DLC a officiálním addonem? Myslím, že jednodušší by bylo je označit souhrnně jako "Rozšíření", přičemž by u nich bylo info o způsobu distribuce a ceně (formě?):

Distribuce: Digitální, Krabicová
Forma: Placená hra
Rozsah: DLC

Distribuce: Digitální
Forma: Zdarma
Rozsah: Datadisk

???
Idea: Pro každé DLC/datadisk vlastní profil s možností připojit ho k profilu základní hry. V profilu DLC by ale byl možný jen popisek a hodnocení. Diskuze, komentáře, zajímavosti, odkazy apod. jen v profilu původní hry, k níž je DLC připojené. Případně by tyto sekce byly pro DLC/datadisky společné (pokud by se našel způsob, jak stejnou diskuzi či komentáře vypisovat u vícero karet her.

Pro speciální edice her u každého profilu základní hry přidat do levého menu "Profil hry, Komentáře, Diskuze..." ještě nahoru položku "Přídavky" nebo "Rozšíření". Přídavky by znamenali jak datadisky tak i DLC (časem možno přidat i modifikace). V takové sekci by byly pod sebou jednotlivé položky jen vypsány jmény a celkovým % hodnocením a to jako odkaz na kartu právě onoho přídavku/rošíření.
Nevím, co si myslet o tom, že Mass Effect 3: Extended Cut tu je a Hard Reset Extended Edition ne.
@pipboy (30.06.2012 12:28): ME3EC nevyžaduje základní hru? Je stand-alone? Není pokud vím... W2EE stejně tak. To, že se CD Projekt vyhýbá označení DLC a EA se tím naopak nebojí chlubit, je pouze marketingová záležitost. Nejsou to aspekty k tomu, co se tu dělí/nedělí.

Zoltan: Mě jde o princip. Prostě tu na tohle chybí konkrétní kritéria, ačkoliv už několikrát padlo, že se to praktikovat NEbude.
Tak mi to nedalo a spočítal jsem si to :), je to lehčí než jsem myslel, za 3 minuty se to dá v excelu spočítat když člověk ví co a jak.

Takže jsem celkem udělil k dnešnímu dni 2379 plusek a -348 mínusek.

Koukám že jsem to skoro trefil, ani se mi nechce věřit že už jsem tady tolik komentů přečetl.
@Danny (26.06.2012 22:18): teda ten gombik je pekne neviditelny... ani nevypada jako gombik :) Kazdopadne kdyz si ve stats dam srovnat podle data u "Obdržená hodnocení", tak se mi tam zadny data neukazou -_-
@Danny (26.06.2012 22:18): Ano, ale ten celkový počet tam také nevidím, ten jsem si spočítal sám, ale v DH 1 to ukazovalo i celkový počet udělených plusek a mínusek mnou, ale tady to taky nikde nevidím.
@Kwoky (26.06.2012 20:29): Pokud chceš, aby uživatelé tvé komentáře přehodnotili, máš dvě možnosti. Buď být vtíravý jak Chuck :-) a napsat každému DH poštou a nebo se o novém komentáři jen zmínit v diskuzi. Pokud tu hru uživatel sleduje, určitě si to přečte.