Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Me slo o zapocitani do achievementu, nez o pocet bodu, takze "dorovnani" nepotrebuju.
@montana (12.03.2012 16:26): To neudělám, takže není zač. Především ti při příští editaci dorovnám ten bod až dva, které jsem ti (nezáměrně) upřel. Jestli si střídáš na achiev, tak mě to skutečně mrzí.

@Hamster (12.03.2012 16:02): Tak to jsi mě odhadl špatně.

@ViRus (12.03.2012 15:58): Uvedl jsi tenkrát zcela jiné důvody, ale děkuji ti za upřímnost. Naštvaný toho člověk holt řekne vždycky skoro tak nějak víc, než chce.
Timto bych tedy pana Gunara pozadal, aby si mych dalsich pripadnych editaci nevsimal a prenechal je nekomu jinemu. Dix
Někdy by bylo fajn mít možnost napsat krátce proč se ty body strhávají. Změna cca 5 řádků bez chyb je za 3 body, víc pokud je delší (kvalitně, bez zbytečné omáčky).
wut? Jen dva body za komplet novej popisek ke GTA III? Kdyz za mnohem kratsi veci uz sem dostal 4 a 5 bodu?
Tyjo stanovte si mezi sebou nejaky globalni pravidla... :/
Ten PNG formát na covery vítám, konečně ty obrázky budou v plné kvalitě. Tři hry jsem už nyní editnul. Nicméně těch her, kde jsou covery s tou kompresí, je ještě určitě dost. No, alespoň bude co editovat.
Proč tu vlastně máme podžánr Sociální strategie? V podstatě tam je jen milion datadisků k The Sims, daleko víc bysme využili třeba Tower Defense podžánr.
Heh... Editace posledního přečteného postu změní post na nepřečtený (tzn. přidá se do čítače nepřečtených postů)?
Smazán diskusní příspěvek "[neexistující příspěvek]: To kdyby tu byl čítač postů každého uživatele, nějakou váhu by tvoje výhrůžky možná měly=)" 02.03.2012 22:53, autor Say

Poznámka: Drzost.
@RNDr. Gunár Pavel (02.03.2012 17:13): Mělo by se to vyřešit jak už se navrhovalo v beta testu... druhým kliknutím na zmáčknuté tlačítko by se mělo filtrováni vypnout a zobrazit směs všeho. Myslím, že to byl ugruv nápad a tohle řešení by se mi taky líbilo ze všeho nejvíc.
Na PS3, asi díky updatu firmwaru už DH také jede výtečně. A souhlas s Virusem, ty hry by možná měly být ve dvou řadách, protože jinak ty zdarma "zapadnou", ne každý překlikává.
Vyzkoušel jsem DH na PSP prohlížeči, jako jo jen ne pro mě, ale líbilo se mně, že na hlavní stránce jsou nově přidané hry placené a nově přidané free pod sebou, tj. řádek placených a pod ním řádek free.
@montana (01.03.2012 21:14): Pokud jsem to pochopil správně, tak je ta kolonka určena spíše pro V.I.P. a Administrátory, aby snáze odlišili návrhy takovýchto her od ostatních a mohli je tak vracet. Při schvalování nikdo nevidí datum, ale pouze rok vydání hry. Až po rozkliknutí návrhu je vidět celý profil budoucí hry, takže když bude hra označena šedou barvou, tak schvalující ví, že jí může bez okolků vrátit.
Na co je teda seda kolonka "Schválení pozdrženo na delší dobu, dokud se nepřiblíží datum vydání"?
Chtěl bych upozornit, že hru můžete poslat do schvalování nejdříve 21 dní před vydáním - můžeme jí schválit nejdříve 14 dní před vydáním a nemá cenu aby tam visela třeba měsíc.

Pokud někdo pošle návrh dřív, bude mu vrácen.
Tie minimálne požiadavky sa píšu i tak len ako "právnické ošetrenie" zo strany publishera, ktorý tým chce dať najavo, že nezodpovedá za a neprijíma stažnosti od ľudí, čo nemajú aspoň uvedenú konfiguráciu, nehovoriac o tom, že na tej minimálnej sa to častokrát môže sekať, vyzerať to hnusne a mať všetky featury povypínané, ale podľa nich to ide spustiť a tým to končí. :)
Já těm požadavkům stejně nevěřím, protože v 90% jsou mimo realitu.
A je to tu... HW požadavky. Psát nebo ne? Imo je to zbytečné, pokud uživatel nenapíše vlastní zkušenosti se svým HW.
S přidáním Garry's Modu (jakkoliv to dneska už jen mod není) Memphis dříve nesouhlasil, nemyslím si, že by se něco změnilo (pořád to vyžaduje alespoň jednu Source hru). I když kdo ví...