@prasezlesa (04.04.2012 21:58): Ano, protože kdyby to tak nebylo, tak nemá cenu setrvávat na tomto světě. Člověk nadržuje těm, které má rád - ale Sayi nefandi si :-D Zas tak dobře se neznáme :-D

A z višně jsem nespadl - nelezu na ně, bojím se výšek.

Ale k tématu - mně se ta videjka nějak extra nelíbí, ale že bych proti nim brojil, to zas ne.
@Walome (04.04.2012 21:57): Ano, takže tvůj argument je, že máš někoho rád, a proto má ten člověk pravdu. Spadl jsi z višně?

Say nepředvedl žádný přesvědčivý argument, já vidím, že se ta kresba hýbe, takže je to animace. To, že se nehýbe plynule, byl očividně záměr.
@prasezlesa (04.04.2012 21:47): Ne to ty si potřebuješ doplnit základy slušného chování. Když už chceš "prezentovat svůj názor na neco". Kdybys to video kritizoval tak ani nepípnu, jedině zkusím argumentovat. Ale ty na ňho leda pliveš a nadáváš.
Já sice nesnášim lidi, co mi cpou svoje vědomosti který jim říkaj vysušený profesoři ve škole, ALE Saye mám rád a tudíž mu to neberu :) a stojím za ním. Lidi spoustu věcí nevědi a používají určitá slova ve významu, který je zcela špatný, tak to je a já to určitě dělám taky.

Ale tenhle šmudla s devíti bodama by zasloužil vytahat za uši a proklát oběma Geraltova meči :)

@Marcusss (04.04.2012 21:54): "Neříkáme, že máš držet hubu a neprojevovat svoje názory. Jediné co chceme je, abys to dělal slušně a s úctou k ostatním."
Ale můžeme začít :)
@prasezlesa (04.04.2012 21:47):
1) Svůj názor vyjádřit můžeš, ale slušně.
2) Věty jako "Nejvíc mě baví, jak na facebookové stránce thewitcher.sk všichni píšou, jak je to nové video úžasné. Oni jsou tam vůbec všichni udělaní úplně ze všeho, co tvůrci vypustí." - jsou docela přímá urážka těch, kterým se třeba to video skutečně líbí.

Mě osobně se třeba líbí jak to video, tak kresba a animace.

JohnCZ ti předtím řekl jen:
"Každému se holt líbí něco jiného. Deal with it ;)" - což je vcelku přátelské oznámení toho, že tak to prostě je - někomu se líbí tohle a někomu tamto.

Ale tys mu na to odpověděl:
"No neříkej .. Nevím, jak mi tohle klišoidní tvrzení pomůže pochopit, jak se to může někomu líbit." - což je upřímě docela solidní útok.

@Say (04.04.2012 21:49): Tady nikoho nezajímá, čemu říkáte "animace" u vás ve škole. Slovo má přesně ten význam, jaký mu lidé přikládají, a žádný jiný. A jelikož tady většina lidí považuje to video za animaci, tak pro lidi v této diskusi je to video animace. Ty jsi menšina, která by se měla podřídit.
@Borghal (04.04.2012 20:42): Anima = duše, animace je tedy jakýmsi "oživováním". Tohle do nás tlačí celou dobu. V praxi to znamená, že za animaci se dá pokládat až to, co jde nějakým charakteristickým rysem popsat. Něco, čemu animátor "vdechne život". Promiň, ale to video dole je názornou ukázkou toho, co to animace není=) Takhle posouvat statickou plošku dokáže každý.

Ono totiž kdyby se to opravdu hýbalo a byla tam vidět práce animátorů, tolik lidí by tu nebrblalo.
@Matthew.J (04.04.2012 21:43): "To, že sa neco nelůbí zrovna tobě nemosí znamenat, že je to nutně špatné"
No a co? To mi nebrání prezentovat svůj názor na něco, co se mi nelíbí. Nutně si potřebuješ doplnit základy logiky.
@prasezlesa (04.04.2012 21:14): Jasně je to sračka. Tak sa seber a udělaj to informační video tak aby nebylo sračka, ale supercool. Nebo jsi jeden z těch co umíja enom blbě kecat? Myslíš si, že na ty tvoje primitivní sprosté výlevy je tu nekdo zvědavý? Nikdo ťa nenutí si to kupovat.

@prasezlesa (04.04.2012 21:17): Lidi co dělali na thewitcher.cz už prostě nemajů čas. Fórum fungovalo, ale už jsem tam dlůho nebyl. Chodím na thewitcher.sk.
Asi ti to eště nedošlo tak ťa o tom poinformuju. To, že sa neco nelůbí zrovna tobě nemosí znamenat, že je to nutně špatné.

@Marcusss (04.04.2012 21:34): Mně to přijde spíš tragické než komické.
Nejvíc mě baví, jak na facebookové stránce thewitcher.sk všichni píšou, jak je to nové video úžasné. Oni jsou tam vůbec všichni udělaní úplně ze všeho, co tvůrci vypustí. I z obyčejných marketingových tahů :-)
Ach jo .. Proč už nefunguje thewitcher.cz? Máte o tom někdo nějaké informace?
Já nějakou dobu doufal, že třeba tvůrci pochopí, jaká je tahle animace sračka, ale vypadá to, že ne, když dělají nová videa, která jsou úplně stejně hrozná .. Nakonec se bez té hrůzy neobejde ani trojka, uvidíte.
@Borghal (04.04.2012 20:12): Plane přeložit jako plán je slušná zvrhlost, alespoň v mém slovníku.

Nicméně co jsem tak koukal, taky mi tahle animace nesedí. Jakoby se divně deformuje. A přitom obdobné animace v Metal Gear Solid: Portable Ops (aspol.) byly docela fajn.
@Say (04.04.2012 19:59): No, pro začátek třeba tu na wiki... tedy, sled obrázků budící dojem pohybu rychlým promítáním za sebou. Nicméně to je tak obecné, že tu podmínku splňuje každé video na Youtube... Ale tu definici lze zúžit na obrázky kreslené, tedy vytvořené lidskou rukou, což myslím obvykle lidi mají na mysli, když říkají, že je něco animované.

Arogantních invektiv o (ne)sečtělosti ostatních netřeba.

FYI, "hýbání multiplánem" je druh animace, nepřekvapivě zvaný "multiplane animation".
Co kdybychom mohli někoho navrhnout na ban z DH? Myslím, že lidi, kteří někomu nadávaj, tu nemaj co dělat. Jo, něco jinýho jsou sofistikovaně zabalený urážky, tak se tady hrát může :)
Výtvarný projev je fajn, ačkoliv mi teda do Witchera nesedne. Víc mě ale mrzí, že jde takový vypiplaný animatix. Statické obrázky by bohatě stačily.
Už vím proč se mi líbí ty figurky vystřihovací. Neb jsou ve stejném stylu jako flashbacky a ty mi dost intenzivně evokují vizuál Zemanova Čarodějova učně na něhož mám velmi silné vzpomínky.
@Borghal (29.03.2012 19:42): Tak. Výstižně řečeno.

Kromě toho Enhanced Edition nemá co pokazit, takže u mě těch 5% nahoru si myslím zvládne. Sakra, já tu dvojku nějak přehodnotil =D
Já jsem u jedničky právě jásal, že to konečně není takové to RPG, ve kterém se zachraňuje celý svět jedním neohroženým gerojem, anóbrž je to celé takové... osobnější a komornější (ne co do rozlohy světa, ale průběhu děje). Tenhle přístup dvojka zcela zahodila a vrací se ke stereotypu epičnosti fantasy za každou cenu. :-/
Jako ona ta dvojka celkově není nijak extra špatná .. Jen jednička je prostě tak úžasná, že jsem holt čekal trochu jiné pokračování. Tak trochu doufám, že rozšířená edice celou hru posune někam dál :-)
@Say (29.03.2012 19:25): Asi nechápu co tím myslíš. Vsuvka s nemrtvýma sa mně lůbila. Až na toho obrovského bossa. Ten mně tam přišel jak pěst na oko. Co tady podle tebe pohřbilo interpretaci. Jak bys to udělal ty? To převtělování za duchy sem vnímal jako zajímavé spestření.