Chuck (12.11.2010 17:00:25): Jj, z grafiky jsem taky slušně unešený, když si vezmu že má téměř 7 let!!
Ale jistě, takhle pěkně naskriptované je to hezké. Ale ve hře by to dělalo tak maximálně potíže.
LINK:http://kotaku.com/5684174/lets-hope-half+life-3-looks-this-good

Kéž by...:)
Film je hotový už celý, ale nevím co s ním autoři zamýšlejí protože žádný link na stažení ani možnost si ho koupit zatím není.
Ten trailer vypadá dost peckově ... :-) hned mi vylepšil pondělní špatnou náladu v práci :)
Say: Souhlasím. A. Shephard se objevil v Opposing force, a pak další drsný Sheppard roku 2004 v SG:A no a pak si 2008 přifrčí Bioware s ME, kde je zase nějaký Sheppard, ale je to oproti těm dvěma předchozím nudný sráč...

Toliko drobná lekce z historie.

Indian: Imo to není pocta, ale chtějí tím Valve ukázat, že by se mohli přestat soustředit na mluvku Gordona a vytáhnout z Voidu Adriana. (klasicky halflifovské: Status: Evaluation Renewed)
bodkin: úúúúú vypadá to šmakózně ! :-) Předpokládam, že je to fanouškovskej film ?

say: ber to jako, že je to pocta...Shepard byl hlavní hrdina HL: Opposing Force
K: Řekněte mi kdo je tohle? Vaše někdejší děvče pane Arnolde?
R: Sotva.
K: NE, řekl bych, že to není Váš typ. Taková tupá stará treska.
R: To je moje matka.
K: Božínku, prosím Vás, nezlobte se na mě.
R: Pusť to z hlavy.
K: Ahh, jak bych jen mohl pane? Vaši maminku jsem přirovnal ke staré bláznivé odulé rybě. A řek sem, že je prostoduchá šupinatá PI-RA-ŃA. Naznačil jsem, že jee ošklivá, ocasatá mořská potvora, kterou cloumá senilita, seschlá obojživelná škeble která má, má méně rozumu než mechýž!
R: Pusť to z hlavy!
....

K: Omluvte mne pane, už půjdu...Neznám už žádnou rybu, kterou bych Vám vmetl do tváře, tak půjdu tryskem pryč.
K: Nééé pane, nezlobte se.
R: Jdi už!
K: Pane Bože!

tak to doslova bylo :D
LJ: zmilil ses, jelikoz ten dil se jmenuje Emocuc - Polymorf II ;)
nevis co to bylo za sezonu/epizodu? mam origo DVDcka, tak bych si to nasel! :D na YT sem to nenasel :(
LJ: :D joo je fakt, ze sem to uz dlouho nevidel, todle byla skvela scena :D este tam bylo vyschla ne? "To je ma matka! " :D
MCZ - nevím, co si pamatuju, vždycky jsem byl nadšenej, když češtinu dělal Mrazík. Ale to bylo šest let zpátky, tak kdo ví, jak je to dnes :)
Jo, to delal Christof :) Ale od te doby, co se ozenil, uz to neni, co byvalo, a obcas akorat prelozi nejake anime (a doufam, ze si to tedy neprecte :) ).
Hmm síce z mierne iného súdku, ale jediné češtiny s ktorými som bol kedy dosť spokojný bol preklad BG2 a NWN 1 nejakou zostavou "adamovycestiny" či tak nejak sa volali. :)
Chuck: že na originální verzi nefunguje neoficiální čeština není až takové překvapení...

Walome: Mrazík = žádný betatest, žádná stylistika (strojový překlad), žádné dodržování rodů, neznalost frází, ale hlavně, že těch češtin zvládl(i) 10 za měsíc.

Tomu říkáš cit pro jazyk? Neplácej hlouposti a plácni se přes pusu :-).
Teda Mrazíkovy češtiny jsou TOP. Aspoň co si pamatuju, tak tyhle češtiny byly záruky kvality = cit pro jazyk.
Marcusss: alebo to je taký akčnejší Homer Simpson a keby prehovoril, tak by sa pokazil dojem tým pár ľuďom, čo si ešte stále myslia, že je Freeman intelektuálny poloboh. :)
Chuck: Čeština mi fungovala jak na klasický Half-Life2, tak na Orange Box (obojí originálky)
SilentWolf: Tak to strčení vozíku tam bylo součástí experimentu. Nebral bych to zase jako, že úmyslně začal válku s Xenem, aby si mohl každý den vraždit :)
Aby ne když mu hrálo do karet.. no.. zničení světa xD stejně nechápu ten průběh toho experimentu v 1, jsem to hrál jako malý ale nestrčil tam náhodou naschvál nějaký vozík který zablokoval paprsek a to bouchlo ?? aneb.. cítím tu Dextera..
Já osobně si Gordonovo mlčení vysvětluju takto:
"Je to šílenec. Bláznivý zabiják. Monstrum, které si užívá zabíjení. Pořád mlčí, protože kdyby mluvil, lidi by to na něm poznali. Je to šílený asociální vrah a všechno co způsobil bylo cílené...:)"