Jason Brody je docela mistr uzlů - ať ho sváže kdokoli, dycky se z toho dostane.
Jinak supr hra, souboj s Hoytem docela zklamání, stejný jak s Vaasem, ale jinak fakt supr. Logický vyústění děje, celkovej gameplay parádní a NPC dostatečně zajímavý... sice tam dějově překvapí máloco, ale jak říkám, to je daň za logickej scénář. V jednoduchosti je síla, já to řikám pořád :)
Kucí, řekněte mi, že se mýlim, když mám dojem, že se z toho stane LOST.
Mě teda ten lov taky nebavil... Takže jsem na lepší vybavení kašlal a šlo to i bez toho :).
Kde berete nervy na hraní? Ten pošahanej systém "ulov kozu/prase/žraloka aby jsi mohl nést další zbraň/sumky/peníze..
Já tuhle hru nikdy nedohraju :-D já si tam tak jezdim, sbírám relikvie, dopisy, veteš...
Prece jen trosku zbytecny mi prijde ten druhy, bo ta jeho segra je blba panovacna krava - kdybych moh ,zabiju ji sam, jinak cca co rek matador.
Čekal jsem nějakou větší volbu, avšak pro každého jedince i v rámci příběhu je hlavní volba jasná. Druhý konec je takový šílený, ale i když se pro něj někdo rozhodne, je tam následek a to jsem ocenil!
No, tak v tomhle týdnu za mě stanoviště obsadil tygr, spadnul jsem ze skály na záda, naučil se pořádně s lukem a narazil na pár flashbacků a dialogů, které směřují děj tam, kam se mi to líbí. Zatím si to teda velice užívám, netuším kolik mám nahráno, ale asi už dost a pořád mě to ba.
uplay si ukládá savy na servery, že? = když se přihlásím k účtu z jiného pc, ty savy tam budou...
co se tyce tech zaporaku, me jeste treba chytl Makarov ze serie MW :) zaporaky mam stejne vzdycky nejradsi a je mi lito kdyz zemrou :)
Právě díky ohlasům na Vaase od hráčů, čekám na DLCčko, kde si za něj zahraju ;).
Začína sa mi páčiť aj Multiplayer...
Hlavne záverečné scénky nemajú chybu :)
to byl clanek v Maximu, ze proc se nemuze hrat multiplayer s PC hraci a s konzolovymi hraci :) protoze PC hraci maji znacnou vyhodu :)

A co se tyce toho autoaimu, ja hraji na androidu predelavku Modern Warfare zvanou Modern Combat pres multiplayer a bez nej by si nikdo neskrtl :D
Inak v hre som si to ešte nevšimol - ale napádajú sa aj dravci navzájom? (napr. tiger vs. medveď, tiger vs. krokodíl Dundee atď.)
Po přidání do košíku to ukazoval asi 70USD, takže to pravděpodobně za tuhle cenu nešlo nikdy koupit.
@Walome (16.12.2012 16:13): Mě autoaim taky normálně zas tak nevadí a na konzolích tak nějak má i svoje místo, ale rozhodně bych si nedovolil tvrdit že gamepad je lepší než myš. Uznávám že jsou žánry kam se hodí (sporty například) ale v FPS je protlačování gamepadu na úkor myše naprosté šílenství.
Pokud je totiž ovládání neodprásknuté tak není akční hra kterou by myš nezvládala, ale naopak jsou hry které nedokáže zvládnout gamepad (již mnou zmíněná Arma například).