Pre takéto problémy už hry nesťahujem...
Pri orig. verzii hry sa ti len málo kedy stane, že máš takéto problémy
@Walome (03.02.2013 20:26): Ako ja podobne, ale hovorim vseobecne, nie vzdy je to mozne za par minut.... aj ked zrovna v tomto pripade mozno ano. Mne sa tiez niekedy nechce s tym stracat cas a spytam sa niekde kdejaku blbost len z lenivosti :-).
@mazar1234 (03.02.2013 20:16): Mně to trvalo 3 vteřiny, ale okej. A píšu to proto, protože já sám jsem se často ptal a čekal na odpovědi a pak jsem zjistil, že na googleu je vše (vlastně zatím všechny trable, co jsem měl, jsem díky tomu vyřešil).
@Walome (03.02.2013 19:47): Ono asi kazdy vie ze "pouzit google" ale to prave obnasa minuty-hodiny citania textov a preklikavania roznych for a diskusii a je to casto casovo narocne, preto sa clovek spyta uprostred nejakej komunity skusenych hracov v nadeji ze niekto proste bude vediet a usetri mu tak tie hodiny zistovania a detektivnej prace.

Odpoved typu googli tiez nemam moc rad, to je predsa kazdemu jasne tak naco to davat do odpovede.
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat. Nainstaloval jsem si FC3 a zjistil jsem, že mě nefunguje optika u sniperek, myslím tím kříž. Zkoušel jsem to přeinstalovat a nic, všechny pactche a nakonec jsem si stáhnul znovu novou instalaci a pořád stejný. I ovladače na grafiku mam nejaktuálnější. Tak už fakt nevím. Víte někdo kde je problém.
Dá sa niekde na uPlay pozrieť koľko mám nahratých hodín?
Nikde som to tam nenašiel...
Pak je tam ještě jeden výbornej špek, kam se musíš dostat letecky. To byla docela výzva :)
Prosím, jak se vám podařilo dostat k té relikvii co je na prvním ostrově, na kopci nazvaném Vrchol ukřižování? Není na youtube nějaký návod?
"Snažím se soustředit na přepadovou akci... a v tu ránu mi na střed obrazovky vyskočí hláška osmnáctkou písmem, že mám plný inventář a jednu šestinu obrazovky zakrývá tabulka Press ESC a vyprázdni si ho. A to jen proto, že sedím vedle kytky. Dobré na budování atmosféry. "

:-D

Pochechtávám se nahlas.

Jinak ano, hold e je největší fail celýho fc3, ani nechápu ten prakticky důvod proč to tak je.
Skvěle jsem se u Garretova komentáře pobavil, to se vážně povedlo. ;o)

@Walome (22.01.2013 11:16): Ty kroužící konvoje ani nepřipomínej, to se zase musím smát. Stačilo tam jen dojet, stoupnout si doprostřed cesty s džípem, vlézt za kulomet a čekat, až udělají kolečko.
Jinak tak skvělé přestřelky, bezva pocit ze střelby, nepřátelé se reálně ještě chvíli svíjeli v bolestech po zemi, aspoň člověk vidí, jaká je to hrůza. Ale všechno ostatní na draka.
@AlieN (22.01.2013 11:52): Patří? Tak asi jo, no... ale aspoň by ten radius mohli udělat větší, člověk chce nějaký území obejít pro lepší strategickou pozici a "opouštíte oblast bla bla".
@Phoenix (22.01.2013 10:36): "Ale pořád je hláška v rádoby freeform akci o opouštění prostoru mise naprosto mimo." Tak tak. To mě pobavilo už u Dead Island, ale tak to je takovej coop maglajz, že je to fuk :)

Jojo, tak jsem to myslel - dám jeden excelentní příklad z Mafie, jak by měly otevřené hry fungovat. Máš donést balíček jednomu člověkovi pod mostem, předáš ho, zaútočej na vás mafiáni, ty je postřílíš a úkol máš splněnej, protože zněl "ochraň Big Dicka"... no, odejdeš, nastoupíš do auta, jedeš, a kdo to nejde přes ulici? Big Dick - srazíš ho a hra Ti napíše "subquest se nepodařil". A fuck off, celý znova :-D
@Walome (22.01.2013 09:58): Ono samozřejmě záleží na konkrétním úkolu. Chápu, že sejmutí osoby ve 14:00 s tím, že se na daném místě vyskytuje z nějakého důvodu logicky třeba jen hodinu, ale aby šla mise splnit nejjednodušším možným způsobem, tak tam stojí a čeká, až to koupí, je blbost. Ale pořád je hláška v rádoby freeform akci o opouštění prostoru mise naprosto mimo, tak má holt osoba odejít z mapy a hotovo, přesně jako píšeš. Naopak přístupovou kartu můžu nějakému důstojníkovi ve vojenském táboře ukradnout dnes nebo za čtrnáct dní bez podobně hloupé leveldesignérské berličky. Ale předpokládám, že něco takového jsi měl na mysli.
@Phoenix (22.01.2013 09:50): Ale ne, já to myslel tak, že když si takhle odskočíš do lesa, tak by na to hra měla nějak reagovat - Tebou zmíněné hry jsem nehrál, ale umím si představit, že se nic nestane, když si někam odskočíš - řekněme, že máš ve FC2 sejmout karavan - nemusíš tam dojet třeba za deset min, ale klidně za tři hodiny, protože karavan nesmyslně krouží pořád dokola. To mi přijde lepší "opouštíš prostor mise".
Kdyby karavan prostě někam dojel (klidně mimo mapu), tak by to bylo ideální.
Ale záleží úkol od úkolu...
@Walome (22.01.2013 09:02): Tak v tom bych si dovolil maličko nesouhlasit, nejen že odskočení si "do lesa" v průběhu plnění "mise" umí každé pořádné RPG, ale problém to není ani v promyšlenějších FPS (Boiling Point, Far Cry, Flashpoint, Borderlands, Terminator Future Shock a jiné). Tady se opět jedná pouze o lenost leveldesignéra.
@USER47 (21.01.2013 18:01): To mě taky u tohodle typu her nevýslovně sere, taky jsem se zasmál. Ale holt ještě nejsme tak daleko, aby hra uměla reagovat na to, že plníš misi a mezitím si odskočíš na hodinku do lesa :)
"Hlášku "Return to mission area otherwise mission fail" jsem ale nevídal tak často ani v Call of Duty."

Ono zrovna v Call of Duty takovejch hlášek opravdu mnoho není, pokud vůbec nějaká. CoDy obvykle používají zcela jiné prostředky k navigaci hráče levelem:).
@Clorky (17.01.2013 21:33): Jo, já měl asi 14 dní pauzu a taky jsem se toho bál - ale nechuť se naštěstí nekonala :) ale to je prostě kus od kusy, někdy nemusim hru hrát těch 14 dní a ok, někdy z ní vypadnu na 3 dny a jsem v pytli - to platí hlavně o rpg a "příběhových" hrách.
Je to zvláštní, chvíli jsem to hrál, ale prostě po týdnu nehraní mě to nijak nebere... Prostě na to nemám chuť.
Ty vole mně se po tom stejská :-D jsem teď byl nemocnej, tak jsem to hrál každej den skoro nonstop a teď si připadám jako když mi bylo 14, vrátil jsem se domů z tábora a chtělo se mi zpátky :-D
To já jsem vždycky náhodou narážel jen na zvířata, která jsem k výrobě vůbec ničeho nepotřeboval :)