Je úplně jedno co napíšete, důležité je mít v profilu spoustu přátel a být velmi aktivní uživatel nejlépe ženského pohlaví, pak se plusové body hrnou samy. Naopak nováček je témeř vždy brutálně vymínusován.

Edit: Trošku jsem to přehnal, je to nadnesené, ale v obecně mám pravdu. :D
@Phoenix (28.05.2013 17:40): Já v tom komentáři vidím docela jasný a velice stručný písemný názor, ano je to ledabyle splácnuté a krátké, tak ať se to přesune do diskuze, ale nevidím tam jedinou chybu co tu popisuješ ;)
@Barney (28.05.2013 17:49): jj, máš recht. Hned to jdu napravit :-) Teď vážně, měl jsem za to, že hodnocení komentářů slouží k tomu, aby člověk jasně viděl, co má jakou vypovídací hodnotu (a kde jsou nesmysly nebo bláboly bez vypovídací hodnoty), ale obávám se, že už se to tady párkrát probíralo.
@Garret (28.05.2013 17:14): Ale notak, vždyť Avanger55 napsal ptákovinu bez jakékoli vypovídací hodnoty (nic osobního, občas mám taky chuť napsat jenom "Bože, to byla ale sračka", jenomže to jaksi není účelem komentáře). A proto taky dostal samá mínuska.

Mimochodem, příliš nechápu Tvůj dotaz, vždyť jsi tady o 3,5 roku déle než já, za tu dobu jsi musel číst výrazně větší počet komentářů.
@Garret (28.05.2013 16:51): Komentář slouží k písemnému ohodnocení hry, prezentaci dojmů a obhajobě/doplnění vašeho číselného hodnocení – jednoduše k vyjádření vašeho názoru na hru.

Možná jsem hnidopich, ale dvě věty, zahrnující "dementní příběh", "hra se odehrává ve městě" a "super grafika" jsou výkřik do tmy a ne prezentace názor, podporující hodnocení. Takové slovní útvary se běžně přesouvají do diskuze, jak se tady několikrát za poslední dobu stalo.
[neexistující komentář]: Bez patche tam ani ta supr grafika není ;)
@Embreas (25.05.2013 14:14): No myslím, že tam se to všechno řeší přes toho jejich "herního poradce". Nebo si můžeš zavolat na helpdesk.

Kontakt na technickou podporu

Telefon:
+420 228 880 676
+421 233 418 468

Děkujeme za kontaktování Electronic Arts. Naši herní poradci jsou k dispozici na telefonu od pondělí do pátku mezi 9. a 18. hodinou. Pokud potřebujete pomoci mimo tyto hodiny, navštivte stránku help.ea.com/cz

Mějte na paměti, že na hovor se vztahuje běžná sazba.
@Danny (08.05.2013 08:32): Tak jsem teď procházel stránky EA a nenašel jsem nikde žádný přímý kontakt (ať už mail, nebo kontaktní zprávy). Všechno mě směruje na FB nebo na fóra a tam je to všechno řešené diskuzí ostatních. Nedá se někde najít nějaký přímý kontakt na pracovníky?
@Garret (06.05.2013 14:08): A verzi mám určitě dobrou, protože jinak bych v MP neviděl aktivní servery... Nenapadá tě kam bych třeba mohl napsat? Na mycrysis jsem nenašel žádný kontakt a fórum jsem zkoušel - bez reakce (pokud je teda neodradila moje lámaná angličtina :-)
@Garret (06.05.2013 14:08): Verzi mám 1.9 a nový účet jsem zkoušel už tak 4x (dokonce jsem experimentoval, zda prvně vytvořit účet přes prostředí ve hře, nebo si prvně vytvořit účet na mycrysis a do hry jít už s účtem atd.) Už mě to docela začíná srát - nikdo neví co s tím a jestli na to brzo nepřijdu, nebo se něčím neuklidním, tak zajdu do alzy na pobočku a budu vyžadovat aby mi ukázal jak rozjede MP, jinak budu chtít vrátit peníze :D Jen mě zaráží že jsem nenašel nikoho, kdo by měl stejný problém...
@Embreas (06.05.2013 13:08): do hry jsem se taky připojil a nejsem si vědom, že bych někdy něco dělal s Gamespy.

verzi mám 1.9. nevydávali náhodou něco, co mělo nutnost gamespay odstraňovat? jinak soslé to mám přes Origin... zkus si vytvořit nový mycrysis account ale hlavně si zkontroluj, že máš dobrou verzi.
@Garret: No já se bez problému taky přihlásím hned na začátku hru (ještě před hl. menu) stejnými údaji jako na mycrysis. V pohodě se dostanu po MP, vidím jednotlivé servery i počty hráčů, ale když se zkusím někam připojit, tak mi to přesně napíše: "POZOR - Nejste přihlášeni k žádnému profilu GameSpy. Bez toho nebudete mít přístup k funkcím hry pro více hráčů." No a pak tam mám jen OK a vrátí mě to zpět na zobrazení serverů.... A když si to zkoušel, jakou máš verzi hry? CZ/EN, případně nějakou aktualizaci?
Tak přece na tom ale nevisí komplet celý multiplayer... Navíc na těch serverech někdo pořád hrává, takže to nějak jít musí :)
Ahoj, mám originální hru, ale nemůžu se připojit k multiplayeru. Píše mi to, že nemám vytvořený účet na gameSpy a nepustí mě to do hry (servery a všechno vidím). Účet na gameSpy mám vytvořený, dokonce i účet na mycrysis ale pořád bez výsledku. Má někdo stejný problém??? 100 Kč (převodem na účet) tomu, kdo mi to pomůže rozchodit :) embreas@seznam.cz
především se Prophet nakazil virem vytvořeným Cypy, který ho pomalu usmrcoval (tak jako ostatní obyvatelstvo). chtěl dokončit misi, proto si vybral umírajícího Alcatraze (který infikovaný nebyl), navlékl mu oblek a sám si prostřelil hlavu.

oblek dokázal držet člověka na živu s průstřelem srdce, ale nedokázal zastavit nákazu vytvořenou Cypy. asi.
@NateLogan (04.05.2013 11:32): Pokud si dobře vzpomínám tak tam byly i nějaké kecy o tom, že bez toho obleku už by byl dávno mrtvý, takže se to může brát i tak, že to ukončil rychle, než aby se trápil.
cau lidi mam asi blbej dotaz ale proc nazacatku crysis 2 se prvni nositel nanoobleku zastreli?
To jo ale stealth v té hře nefunguje takže na to kašlu. Ale v prachu po spadlé dálnici jsem klidně mohl přijít až za ně a narvat jim to z těžkýho kulometu do hlavy z deseti centimetrů. Holt koukám, že od prvního dílu hoši moc nepokročili. No aspoň že se na to stále pěkně kouká.
@Cobot (24.03.2013 18:10): Čistě logicky bráno, je tohle správné. Mít v době nano-obleků nasazené jednotky bez monitorování stavu jejich zdraví nebo bez trvalého radiového spojení je trochu padlé na hlavu.
AI je fakt vševědoucí. Sejmu vojcla nožem a z druhý strany mapy "Man is down..."
grafika je rozhodně mnohem lepší, hlavně textury a vyhlazování :)