Přesně tak. To demo mě pobavilo - fakt jsem si při jeho hraní říkal že jim to pětikilo dám. Ale jak mě pak nasral ten nepřeskočitelnej trailer - protože tohle považuju za prasárnu co by si měli developeři odpustit - tak jsem snížil svojí ochotu to koupit na 10 eur.Tohle se prostě nedělá. A není to jen ten trailer, je to i to zkurvený GFWL který otravuje s cdkeyem u dema (WTF#674).
Jestli jsem to dobre pochopil, Paul jen rekl, ze kvuli tomu, ze ho nastvali, jim za to neda 500 (az to bude stat), ale 250 (az to bude stat), takze nerekl, ze si to nekoupi, ale ze jim da min vydelat, to je rozdil. Taky obcas velmi vaham nad koupi za jiste ceny, pokud me vyrobce/distributor nejakym zpusobem nastve.
No uznej sam, ze neporidit si hru kvuli tomu, ze na konci dema bylo nepreskocitelny video je teda
V dnesni dobe se vydavaji dema pozdeji hlavne proto, ze spoustu hracu by odradila od koupi (jako obvykle, do traileru a ruznych "gameplay" videi se da to nejlepsi ze hry, pricemz vysledny produkt zdaleka neodpovida, v tomhle jsou hry stejne jako filmy). Dema mesic po vydani hry se v dnesni dobe vydavaji proto, ze hra samotna ma nizke prodeje a vyrobci/distributori se timto snazi prodat dalsi kopie.
A co teprve hry s nepřeskočitelnými logy při spuštění kombinované s nemožností měnit nastavení grafiky bez vypnutí hry nebo jejího restartu...

Pamatujete na StarCraft? U něj se zobrazí menu asi do jedné desetiny vteřiny po kliknutí na spouštěcí soubor. Takhle by to mělo vypadat. Loga ať si nahází do menu, případně do úvodu hry ála Mirror's Edge nebo Heavy Rain.
Aha, takže protože spousta lidí jsou idioti, tak je to tím pádem ok? Že je něco "normální" neznamená že je to dobré a má to tak být. Mě teda dokáže nasrat když dohraju demo co má 10 minut, aby mě pak hra NUTILA čumět na nějakej podělanej trailer dalších 5 minut. WTF

Ale pokud se ti to líbí a nevadí ti to, tak fajn, každopádně mě tvůj názor připadá obdobně směšnej.
Tezko rict kdo v tom ma prsty. Ze vychazi demoverze o mesic pozdeji nez samotna hra mi neprijde ani v nejmensim spatne. V prvnich dnech jsou hraci nabuzeni z ruznych videjek, recenzi apod., ale pozdeji se na hru zapomene a je potreba ji nejakym zpusobem znovu pripomenout. Demoverze je v takovem pripade nejlespi mozna cesta.

Ze nelze preskocit loga je naprosto normalni u vseho. U originalek si casto musis v defaultnim nastaveni (rozliseni 1024 napr.) prohlednout i nekolika minutove intro. A ze je na konci trailer? No normalne je tam serie obrazku ze hry, ktera vetsinou ale take zabere neco kolem minutky. V pripade, ze se rozhodnes demo hrat pouze jednou, neni problem to 'pretrpet' (pripadne to pres spravce uloh vypnout). Kazdopadne stezovat si timto zpusobem mi prijde docela smesne. A povazovat to za duvod k tomu si hru neporidit, trebaze jde o kvalitni titul, tuplem.
Mi přijde že jsou někteří developeří fakt padlí na hlavu. Oni vydaj demo (pominu že měsíc později..). Tak si ho stáhnu na steamu. Zapnu ho, a co mě nečeká jako první věc po zapnutí? Nepřeskočitelný logo videa. OK, fuckers. Co mě čeká jako druhá věc ? GFWL po mě chce serial key. Ok...fuckers, mačkám křížek a GFWL zavírám (takže to serial vůbec nepotřebuje..). Spouštím konečně demo, šlape bezchybně a vypadá fakt dobře. Baví mě, 10 minut a je dohraný, říkám si..dobrá hra, až to bude za pětikilo tak to možná koupím.
A co mě čeká pak? NEPŘESKOČITELNÝ trailer na hru jejíž demo jsem právě hrál, trvající snad 4 minuty, jež už jsem dávno viděl někdy dřív.

Takže jestli mě tímto chtěli páni developeři znechutit a odradit od koupě hry jejíž demo se mi jinak docela líbilo, tak se jim to povedlo. Nad 10 eur jim za to nedám.
Indian: PC demo?? Už jsem ani nedoufal. Hrál jsem demíčko na PS3 tak prubnu ještě toto, protože Bulletstorm koupím určitě na PC.

Na Steamu je konečně k dispozici demo, takže kdo ještě nehrál at zkusí... já už stahuju :-)
Přitom hra mi běží až nechutně plynule na Gt8600gt (30fps na max je opravdu "divné"). Jen mi příjde, jako kdyby grafika i na max byla podivně rozplizlá, nebo jestli mi hra nechápe, že jsem zvýšil nastavení, nevím.

Jinak docela fajn střílečka, čekal jsem Serious Sam styl, ale zas tak bezduše to nepůsobí (i když je to možná škoda) - připomíná mi to takové Borderlands.
Je normální, že padá grafika (např obloha do černé textury - jen pár sekundový okamžik), nebo, že je grafika hnusně low-texturová? A to jedu na high.
A komu myslíš že patřil ten druhej hlas? Ano, byl to Ishi, kterýho definitivně ovládlo AI, tudíž v dalším díle bude hlavní boss asi on.
Ugra: Takže jsem to pochopil dobře. Ale mně pokračování zase nevadí, protože řežba to byla parádní, i když už to asi nebude jako první díl. Nejvíce mi asi bude chybět Ishi, který to ke konci schytal a i to prostředí exotického ostrova, které bylo šíleně nadesignované a obývané dvěma soupeřícími gangy jakýchsik kanibalů a lebkounů + mutanti a Godzilla :-)
Pivo: Po tom rozhovoru jsem se ujistil, že víc jak 80 to rozhodně nedostane, spíš jsem chtěl ještě snižovat. Nemám rád když z hlavního záporáka nadělám fašírku a on se chvíli poté v pohodě resurrectne jen proto, aby vývojáři měli připravenej můstek na další díl..
Tak dohráno. Jinak jak jste pochopili ten malý rozhovor po závěrečných titulkách?

Každopádně skvělá hra. Zabíjení na spousty způsobů mě za celou dobu neomrzelo, příběh celkem fajn (i když přiznávám, že to bylo tak trochu filmové klišé a zvraty byly celkem předvídatelné) a celkově to bylo takové filmové a na různých animačkách si dali záležet. No bylo to kurevsky akční :-)

Toho litru za hru určitě nelituju, i když obal mohl být trochu hezčí, ale to je detail.
gunár: Měl jsem offline účty GFW a ty mi to smazalo, když jsem se přes ně zkoušel připojit a stáhnout jakésik aktualizace, které to chtělo. Nakonec jsem si udělal nový účet GFWL a jede to. Jinak u Lost Planet 2 jsem žádné problémy neměl.

Jinak mě to ke hraní nechtělo bez toho účtu pustit vůbec. Prostě mě to nepustilo a psalo mi to, že to tento účet vyžaduje.

Každopádně po asi dvou hodinách hraní musím uznat, že je to docela dobrá hra a nakonec jí asi odpustím i tu debilní ochranu.
Pivo: Jak smazalo účty?? A tohle agresivní DRM, kdy tě to nenechá hrát bez přihlášení GfWL hrát ani SP offline je čímdál častější. Má ho Section 8, i Lost Planet 2. Tedy hrát offline můžeš, ale neukládá ti to postup. Taky nenávidím GfWL, jestli má tohle být podpora Microsoftu PC hracum, tak někdo zaslouží pěstí.
Tak mám originálku, ale furt to po mně chce přihlášení se na účet Games for windows live. Nechce mě to prostě pustit hrát offline a když jsem se zkoušel připojit, tak mně to smazalo účty. Debilní zkurvený systém, co teď?

EDIT: Vyřešeno, ale smazání předchozích dvou profilů mě nasralo!!!!!!!!
Redfield: Příběh slabší být může, ale osobně mi už podle nastínění (pozadí příběhu) přijde sympatičtější než v Painkillerovi.

No zrovna to instaluju, sice jsem na marodce a půjdu asi ležet, ale zvědavost mi prostě nedá. Snad u toho nezkysnu na delší dobu (měl bych výčitky svědomí) :-D
Mě ta hra teda hodně bavila. Hrál jsem to na svém čtyřjádrovém Phenomu, 4GB RAMky a GTX280, všechno na nejvyšší detaily a bez problémů. Kromě toho, že jsem jednou propad do textury podlahy a musel loadnout checkpoint, jsem nenarazil na jediný problém a královsky se bavil celou hru.
Hodně sem se na tuhle hru těšil, zas něco na styl serius sama, ale když jsem to stáhnul a naisntaloval sklamala mě ta optimalizace a zabugovanost.
Mám 4x3GHz CPU a GTX 460 1GB s hawkem od MSI vytaktovanou na hezkých 920MHz, ale hra mi na nejvyšší detaily padne při větších akcích i pod 30 fps, hodně smutné, no počkám jestli budou nějaké fixy :-/
Indian a Pivo: Tak to myslím, že nebudete zklamaní. Akorát ten příběh je trochu slabší.

Mimochodem, o tom mouse smoothingu už sem čet několikrát, ale já sám jsem ho vůbec nezaregistroval...
Mno, dalo se to čekat. Unreal Engine 3 byl vždycky na PC dost náchylný na všemožné poruchy.
Sosnul jsem to, abych zjistil, jak mi to šlape na mým šrotu, a po pěti minutách to šlo z disku. Vypadalo to hnusně, protože mi to nahodilo nějaký odporný 16bit textury a v nastavení to samozřejmě změnit nešlo. Jak jsem později zjistil, tenhle problém není ojedinělej, dá se to opravit nějakou editací zašifrovanejch configů pomocí externích nástrojů, ale asi to taky není stoprocentní, navíc natolik mě ta hra zase nezajímá. Navíc je tam jakejsi podivnej nevypnutelnej mouse smoothing, takže i ovládání je takový pochybný.
Tak to je dost náročné teda. Já mám 9800gt 1gb, takže to asi pojedu též na blbé střední detaily. No teď jsem si to objednal, tak uvidím. Zatím jsem všechny hry na tomto enginu jel na nejvyšší detaily.

Jinak já od toho čekám Painkillera s trošku lepším příběhem (ne že by to bylo tady nějak extra důležité), lepším kosením nepřátel (na více způsobů) a filmovějšími animačkami (už jsem si na ně u moderních akčních her nějak zvykl).
Redfield: čekam od toho zběsilou oldschool střílečku kde budu porcovat nepřítele na desítky způsobů a nebude se to brát vážně :-).
Indian: Záleží, co od toho čekáš, ale já jsem se bavil. Jinak jede to na Unreal Enginu, takže to extra náročné není. Já jsem to hrál na notebooku s i5 a 1 GB grafikou v pohodě na střední detaily, na vyšší už šly FPS pod 30.
hoši co jste to dohráli povídejte jaký to je? :-) A hlavně jak je to náročný na hardware :-).
Spousta her tam má standardní ceny, ale ten Crysis 2 a Bulletstorm mě celkem lákají a navíc jsou za babku. Jinak se mi u nich líbí, že objednáky vyřizují docela rychle, až mě to kolikrát překvapilo. Objednám hru odpoledne ve čtvrtek s tím, že příští týden si to vyzvednu na poště. Pak přijdu v pátek domů a ve schránce už papírek, takže jsem mohl přes víkend hrát (asi náhoda, ale i tak jsem objednával vícekrát a vždy to přišlo max. do dvou dnů) :-)

No, zima ještě neskončila, tak si k tomu dám i Assassins Creed 2, Bioshock 2 a pak už se na hry asi opravdu vykašlu, jak jsem měl v plánu :-D
samozrejme ze ne, ale az takovy rozdil oproti "standartu"? to spis nakupuji nekde jinde, nebo prepadavaji nakladaky :D pac jine hry na originalkach maji standartni ceny....

btw Crysis 2 ma taky sympatickou cenu :)
Gunarek: praveze v UK je to na PC +- za 9stovek a na konzole nakych 1200, takze proto se divim i ja :)
Pivo: Jednoduché, obchod Originálky bere import od britské pobočky EA...Xzone bere hru od zdejší české pobočky EA.

Ve výsledku bys v Xzone zaplatil o 500Kč navíc za český manuál o pár stránkách a totožnou hru v angličtině. Pak ať se někteří čeští distriutoři nediví.
Pokud by ses podíval přímo na UK shopy nepochybuju, že bys našel Bulletstorm i s poštovným ještě levněji. Volný trh s hrama a internet je super věc :D

Vzpomínky na časy monopolu JRC v ČR a novinek na PC za 1599-2000, jsou v kontrastu s těmito možnostmi zní jako historky z třicetileté války.
je to mazec no :) na konzole taky jen 899,- tak kdyby to stalo normalne, nemel bych s tim zadny problem :), skoda jen, ze tohle je jedna hra/jeden obchod :(
Heh, ten Bulletstorm stojí jen 599 Kč? Tak to do toho půjdu, i když mám v plánu na něco šetřit. Jen nechápu, proč na Xzone to stojí 1099? :-D