Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Eru (19.09.2012 22:02): Co je na tvých mínusech objektivního? Je to snad tvůj subjektivní názor ne?
A jinak mám dojem, že to Joke myslela ze srandy.
Safra, ale možná, že to i ty myslíš ze srandy. Tak teď nevím.
@Say (19.09.2012 20:13): Já? Rozdal jsem zatím cca 1 200 mínusek, a ty si myslíš že bych je tímto tajným způsobem defacto zrušil a zkazil si tak několika roční snahu o přínosnou a objektivní databázi? Pokud bych si chtěl vylepšit reputaci, prostě bych komentáře přehodnotil, nemyslíš? V čem by tento způsob měl být lepší? Nechápu.
Můžete prosím sundat tu opici! Je všude pane Andersone! :DDD Skoro na všech diskuzích! :D
Myslím, že se právě prozradil. Styl psaní tu minimálně jednomu uživateli docela sedí=)
Dobrý večer, pokud jste někdy dostali k vašemu komentáři nespravedlivě udělené mínus (-y), navštivte můj profil a napravíme to. Pokud se stydíte, co by si o vás pomyslelo okolí, kdybyste našich služeb využili, klidně mě v této diskuzi pomluvte a odsuďte, zatímco mi přes poštu napíšete s jakým komenářem máte problém. Tyto zprávy nebudu nikdy nikomu zveřejňovat. Děkuji za přečtení. Spravedlnost nadevše.