Zajímavé. Člověk z Frozenbyte má ten samej problém : ).Řešíme to tady.Jsem moc zvědavej zda přijde na to čím to je.Ty máš Flynne jakej systém (OS)?
To poznám. Ja som mal problémy s Burnout Paradise, keď mi nefungoval multiplayer. Týždeň som to riešil cez nejaké EA fóra.
Reinstalace nepomohla, fakt nevím čím to je..physx drivery i drivery na grafiku, i c++ runtime i ten windows media kodek, všechno tam mám..ale trine.exe prostě po aplikaci patche a spuštění na 5 sekund vytíží procesor na 50%..a vypne se.A bez patche to jede.Fakt nechápu.Tak jsem se regnul na fórech autorů, že jim aspoň napíšu, a ne a ne mi přijít aktivační mail, takže jsem jim musel napsat ještě email.Občas mě tyhle problémy vytáčej:).
Skúsil som nainštalovať teda ten patch a hra im ide normálne ďalej. Neviem, v čom bude problém. Skús kontaktovať hotline na tej stránke.
Takže, nainstaloval jsem to, spustím, hra funguje perfektně.Podívám se jestli nejsou patche.Na stránce hry je uveden nejnovější 1.05. Stáhnu, korektně se nainstaluje.

A hra teď nejde spustit. Prostě jí zapnu, proces trine.exe se na 5 vteřin objeví a zase zmizí, žádná hláška, ani v event vieweru nic.Můžeš to kdyžtak taky zkusit? Nebo ti to jede normálně?
A ta hra je prostě exáč co se nainstaluje, můžu si ho nechat na disku na později, nemá to žádnej klient? tzn. je to jako GOG? Díky za info! Asi to koupím.

edit - tak už jsem to koupil : ) A je to tak, už tahám instalační soubory.Další dobrej digital download shop! Už jsem kupoval na steamu, gogu, impulse, direct2drive, gamersgate, a teď gamesplanet..solidní konkurence, což je bomba.

edit 2 - jen se mi nelíbí number of possible activations - 5 a number of possible downloads 6, nicméně to pro mě osobně problém není - kdyby mi náhodou došly aktivace, tak si stáhnu warez verzi a hraju dál, zaplatil jsem, tak co.Proto mi v podstatě nevadí žádnej druh DRM, tedy dokud nevyžaduje CD v mechanice a neexistuje na to fix (což je případ Risen a to skřípění mechaniky jak to Tages ověřuje mě irituje).
Akurát pred chvíľou som si kúpil Trine, predtým myslím nejaké dva-tri hry. Zaregistruješ sa, zadáš ako chceš za danú hru platiť (Visa, American Express, MasterCard, Paypal...) a potom si už iba stiahneš hru. Všetky hry fungovali zatiaľ na stopercent. Aj Trine.
flynn - dík za echo.Jak to tam funguje? máš s nima zkušenosti?
Tož tak zítra tomu dám ještě šanci...
btw kdybych si nesnížil obtížnost, tak se ani tam kde sem nedostanu:)
pestik: Od toho prkna nad plošinami je to jen celkem malý kousíček k cíli. Tady je důležité, aby byl na živu buď rytíř (ideálně) nebo zlodějka (je trochu pomalejší a zranitelnější), s čarodějem se toho ke konci moc nezmůže :)
Ať používám ze začátku kohokoli, tak po chvilce umírá, druhej umře na tom otáčejícím se prkně a třetí hned nad tím na těch plošinkách, když mi ten zmrd vyčaruje do cesty prkno :) Jsem daleko od checkpointu?
pestik: Na začátku používej zlodějku a jakmile se začnou objevovat ve velkém překážky, tak ji doplň co nejvíce válečníkem.
Jó, to by bylo pěkné, při 5€ se už ten 40-50% rozdíl cen dá s čistým svědomím ignorovat. I když tedy nepropadá se zase dolar nějak výrazněji či neposiluje Euro? Jelikož cenový rozdíl se stále prohlubuje (nedávno to bylo 42%, teď je to 49%).

Jinak Trine již podporuje vícero setů myš/klávesnice :)

PS: Cenové rozdíly umí počítat přímo na stránce Steamu tento skript.
Ten nepoměr mi docela pije krev.Koupím to až to bude max za 10 eur.
Momentální stav:
US: ($29.99) $22.49
UK: (£19.99) £14.99 (11% higher)
EU: (29,99€) 22,49€ (43% higher)
No na mé GTX280 se větrák rozjel nehorazně, až sem si řikal, co že se děje. Pokud je to bug tak potom se nedivim. Přeci jen grafika je opravdu na plošinovku nádherná, ale zase né tak náročná, aby mi grafika dělala takovej vyrvál :)
Posledni misi jsem prolitnul nakonec se zlodejkou, ani jsem neprepinal a nicil prekazky ohnivejma sipama :)

Ad narocnost, zkusil jsem to nachvili na mym netbooku a sice jsem dal z opatrnosti vsecko na minimum ale jelo to naprosto plynule, takze verim ze bych si to v pripade potreby na nem zahral i nejak koukatelne.
Karasman: To bude tím. Zkrátka se musí buď snížit AA z 8x na 4x (Trine víc jak 8x myslím neumí), nebo jej vypnout úplně a vynutit si jej v ovladačích (libovolnou hodnotu). Zkrátka je to jen nepříjemný bug.
Já jsem postupoval stylem : "Zlodějkou jsem skákal pomocí háku pořád výš a výš, když byla nějaká překážka, tak jsem přepnul na válečníka a následně překážku rozdrtil a zase zpátky za zlodějku".
No ona ta poslední úroveň není zas až tak těžká, jen se musíš naučit, kudy přesně jít a hlavně se přesně naučit, kdy se kde jaká překážka objeví. Nejvíc se mi osvědčilo začínat za Wizarda, s tím se to dá projít celý, naopak nejvíc na prd je tu Warrior.
Ja tu posledni uroven nemuzu dat ani za nic + rekl bych ze je tam bug s tim Znovuozivovacim kaminkem, protoze ne vzdycky se "chytne".
Aha, já to na nic jinýho měnit nezkoušel, já to prostě nahulil na max. A je pravda, že moje GTX280 se zapotila celkem dost, větrák jel jak o život a dala mi třeba 85 stupňů. A to je na malou plošinovku celkem náhul.
Karasman (komentář): K té náročnosti, mě přišla celkem v pořádku. Ano, nefunguje mi to na 4 roky starém notebooku, ale na už celkem podprůměrném PC to jede nádherně. Možná ty krvavé nároky myslíš ve spojení s AA na hodnotě 8x... Ve hře je totiž nějaký brouk a zrovna toto nastavění několikrát znásobuje HW nároky, stačí jej ale změnit na jinou libovolnou hodnotu a vše poběží jako po másle.
NateLogan: The Lord of the Rings Online - jakýkoli datadisk, jakoukoli speciáln edici, je mi to fuk =) taky že mám krásnou edici se zlatým prstenem a sametovou broží - bohužel ten prsten se opráskal a tolik peněz stál =( Pak pokračování TDU - za to bych dal kolik peněz by se ráčilo =)

Edit: Totiž, kdyby se mě někdo zeptal na nejoblíbenější hru, řeknu po dlouhé době přemýšlení TDU - a pak zřejmě pána prstenů online ;)
Takovouhle ptákovinku ani náhodou, ale jsou hry do kterých bych vrazil i krásné "dvatísecekorunek" =)
Popkec: trine má v nabídce většina obchodů, ale s neurčitým datumem vydání a bez "krabicového" obalu. To je jako příklad se Sam & Max 2 sezóna. Taky si můžeš dát už rok předobjednávku, ale ten asi nikdy nevýjde.
Přesně tak, navíc tahle hra by měla stát tak maximálně 400. Ani nevím kdo to u náas distribuje, ale podle té ceny tak jedině EA :D
Jů a bude i v Česku krabicovka? :-O tohle bych si moc rád zahrál hlavně díky coopu - takové "jednoduché" pro všechny :)
Škoda že tam není ten online coop. Ale alespoň bude co nevidět podpora až tří setů myš/klávesnice :) (už to mají připravené, jen dolaďují drobnosti).
uvažoval jsem o PSN verzi, ale s gamepadem se mi to nehraje nejlip, takže TPB a pak až padne cena tak asi Steam :)