Ony jsou taky hry co objektivně trvaj krátce ale subjektivně je hodina jak den:)
Hlavně ten svět je děsně nudnej, postavy taky. Ty se teda bohužel táhnou celou sérií, ale ta dvojka je zajímavější, barevnější a větší - doslova, koukáš na hru z větší blízkosti a místy zrak přechází :)
Jediný trochu zajímavý bylo kouzlení a bavil mě i provaz u zlodějky, ale jinak těžká nuda. Ten příběh a prostředí brr.
Nový update přidává online coop. Viz link. Paráda, kdo by čekal, že se někdo bude o takhle "starou" hru ještě starat.
@marwel (05.04.2012 23:27): Jo, to se jednou za několik let stane. Aspoň u těch přemýšlivých typů lidí :)

@Drolin (05.04.2012 22:53): Nejsi jediný, ještě mám jednoho kamaráda, který jako první hru crackoval právě AoE2 :) A taky mi to trvalo půl dne - tehdá vlastně nebyl net, ani mobil, takže se člověk nemohl nikoho zeptat jak na to :-D
(pozn.: mobily i net samozřejmě byly, ale víte jak to myslím)
@marwel (05.04.2012 19:25): Ja mam obdobi temna prave ted. Slaby HW, jsem vecne bez penez, hry me nebavi, ale vsechny dalsi konicky, ktere jsem kdy mel uz me nejak opustily a mimo to prestavam chapat i dalsi veci, ktere mi driv pripadaly zabavne. Nejspis resim nejakou osobni krizi az na to, ze o tom zatim nevim.:-)
@Walome (05.04.2012 20:12): Heh, také jsem poprvé crackoval zrovna AoE2. A zabralo to půl dne - že stačí nahradit jeden soubor mě tedy hned nenapadlo :).

A jsem na tom stejně, spousty her z časopisů i originálky, ale na konec z většiny hraju jen starší kousky.
@Garret (05.04.2012 20:08): Byla. Dneska mám tolik her (ještě ke všemu legálně), že nevím, co s nima. Tenkrát byl člověk rád za NĚCO, a když se mu to neškubalo, to byla teprv krása... a tenkrát poprvé, když jsem cracknul hru... krása. Age of Empires 2 :)
samozřejmě pojem "herní sucho" už nikdy nebude představovat to, co představoval kdysi. dnes jsou hry dostupné obyčejným kliknutím, většinou má člověk HW na to rozjet vše a nemusí řešit poškozené diskety ani chybějící manuál.
@marwel (05.04.2012 19:25): Tak na skejt já nikdy nebyl, v těch patnácti - osmnácti jsem měl "období temna" :) = furt jsem byl nasranej. Takže jsem chodil po venku a pařil na pc sekající se hry. A pak mě to někdy okolo 19i přešlo a vrátil jsem se k tomu před dvěma lety.
@Walome (05.04.2012 19:07): Jo ty to myslis az takhle. No me takove sucho v patnacti netrapilo. Prisel jsem ze skoly, bral skate a sel jezdit. PC byla pro me jen hodne okrajova zalezitost. Ja myslel sucho tak, ze nevychazi nic, co by me skutecne zajimalo.
@marwel (05.04.2012 19:04): Jo tak samozřejmě chápu, že dnešní někomu nesednou, nedivím se. Ale já si herní sucho pamatuju, když mi bylo nějakých 15, už jsem se nestýkal každej den s lidma ze zš, nebyly pálenky, nebylo stahování her z netu a nebyly peníze, pc bylo starý atd, atd, to teprv bylo herní sucho :)
@Walome (05.04.2012 18:55): Ja ho momentalne take zazivam a v blizke budnoucnosti se to nezmeni (dobra, snad Binary Domain a Legend of Grimrock potesi), takze se chystam plnit resty... a nebo nehrat vubec jak cinim posledni tydny.
S tím AA je to podle mě tím, že je tam jen možnost takový tý náročný verze, která renderuje obraz ve vyšším rozlišení a pak ho downscaluje. Pokud to nakopneš hodně vysoko, nároky rostou neskutečně.

AA je dost náročnej i u dvojky, což je mimochodem hra, kterou by sis mohl zahrát, pokud tě bavila jednička. Je to hezčí, rozmanitější a po všech stránkách trochu naleštěnější.
né že bych byl nějaký achieve hunter, ale mám je. MÁM JE!!! všechny.
Oni v patchích asi třikrát snižovali obtížnost toho posledního kola. V první verzi to byl opravdu hodně velkej masakr.:)