@Chuck (02.05.2017 16:24): S tim se smířit nechci. Když si zapneš instruktor k misím, tak máš políčka, které po tobě hra vyžaduje. Spoustu toho mám nedodělaný - například chci hru dokončit, aniž bych někoho zabil :-) měl jsem vše na Ghost / gold, ale v tom vlaku za Fishera tě mise nutí k rychlejm činům a tam musim správně promyslet, jak na tu část.
@Chuck (02.05.2017 08:53): Já i když hru mám dohranou, tak neoznačuji hry za dohrané :) když jí mám dohranou, napíšu komentář a dojmy. A Blacklist dohraju až za hodně dlouho, ty mise maj určité prvky, které potřebují splnit a to chci taky udělat :D
@David_Cravford (01.05.2017 23:12): Skvělý! Jak už jsem tu psal, ty zbylé ambasády jsem dal do 15. vlny a myslím, že do finále bych možná dotáhl jen tu ruskou, u které jsem se o to opakovaně pokoušel. Mimochodem, Tys nedotáhl do konce hlavní hru? Mně je už delší dobu divné, že jsi ji neoznačil za dohranou.
Tak jsem to dokázal. 20 vln, vše na zlato /perfekcionista u Pákistanské ambasády. Ale na ty další si netroufám...
Jinak mám veškeré bonusy ke hře, DLC atd. Nejvíce jsem si užil jachtu. Příznačně modré světýlka, novou pistol s tlumičem a další alternativní bouchačky. Překvapila nová kuš. Jachta opravdu nádhera, špičkovej design. Hraje tam nádherná disco hudba, ale nejlepší momenty z celé mise :

Zavřel jsem dveře a seděl deset minut v malé místnosti, kde ždímala pračka :D a pak dalších asi dvacet minut v sauně ,kde hrála úžasná hudba. Skvost.
@Chuck (30.04.2017 09:23): Nesouhlasím, že útočník je o ničem ;-) o ničem byl právě v Conviction, kde zvuk zbraní byl umělej, zbraně neměly žádnou razanci a AI byla strašná.
AI v Blacklistu ti dá zabrat. Do atmosféry útočníka zapadá i pořádně nabušený kevlar, lesní kamufláž, a bojové styly, které Fisher vytasí. Při útočníka používá ty nejlepší chvaty - vezme protivníka a o nejbližší překážku ho udeří a efektivně popraví. Nebo kopem odzbrojí protivníka a tim dalším kopem v kotoulu zasáhne hlavu. Tohle Panter nenabízí. Navíc když si člověk odjistí tlumiče u zbraní, dojde na audio orgie. Ozvučení zbraní a jejich ozvěna přes celou mapu, to je slast. Nejlepší je při útočníkovi kombinovat prvky pantera a ducha. Odstřelit nepřítele, do cesty hodit buď nášlapné miny bo paralyzéry. Hodit tam uspávací granát, či zápalnej. A mohl bych pokračovat. Já sám mám nejradši Pantera, protože bejt ve ventilační šachtě a prostřelit hlavu nepříteli, kterej o ničem neví, je srandovní a miluju Karambit.
@Korbitch (30.04.2017 09:02): Protože Panter v Blacklistu kombinuje to nejlepší, co v té hře je. Ryzí Útočník je o ničem a Duch postrádá ten správný říz. Ale když jednoho protivníka sejmu karambitem nebo omráčím přidušením a okolo dalších se tiše proplížím, to je to, co dělá z Blacklistu tu správnou pecku, která neomrzí. ;-)
Hraje vůbec někdo ještě online?

jinak Ghost / Gold, doupě hackerů jsem dal za 3 : 45. Jakej máš rekord ty, Chucku? :)
@Chuck (22.04.2017 23:11): HM. Hoď nějakej screen prosím :-) někdy. třeba až budeš dělat mojí oblíbenou misi v tom chicagu, tak začátek jak Fisher stojí a před nim je to město jako kulisa v noci. to je slast...
@Chuck (22.04.2017 21:59): Tak já to přepl na 9 a žádná změna. Já mám pocit, že mám nějakou zasviněnou tu hru, už od prvního spuštění to má svůj život.
Nastavení se mi neukládá, furt to musim měnit. S myší se nejde zpočátku pohybovat po celé šířce, musim na plochu a rozkliknout hru. Furt mám masivní propady, musim dát vše na low, abych měl aspon 60.

Koukl jsem na readme a tam prý "Nedoporučujeme instalovat hru do složky Windows (obvykle C:Windows),
složek umístěných v této složce, ani do kořenové složky systémového
pevného disku (obvykle C:)."

proč ne? asi nevíš vid..
@Chuck (22.04.2017 21:21): tak to se pokusim změnit. sakra a já si říkám proč mám takové fps dropy, přitom nemám slabej notebook. tak snad si užiju aspon na medium celou hru. jak to hraješ ty? utáhneš na ultra?
@David_Cravford (22.04.2017 20:40): 1) To je moje zbožné přání, ale obávám se, že vzhledem k vydání několika her od Ubisoftu v poslední době je vydání 7. dílu reálné tak během dvou až tří let a to jsem možná velký optimista. Nicméně si myslím, že se sedmička bude jmenovat American Dust. ;-) To soudím podle Samova závěrečného telefonátu se Sarah.

2) Řekl bych, že optimalizované je to velice dobře, ale obávám se, že Tvoje parametry na high nevystačí. Každopádně si hlavně pohlídej, abys to nespouštěl v DirectX 11.
Lidi, vim že příliš spamuju tady :D

1) Nevíte, jestli se novej díl Splinteru chystá? :)

2) Chucku, myslíš, že Blacklist je na high náročný?

Intel Core i5-4210U 1,7 GHz / turbo boost 2,7 GHz
NVIDIA GeForce 940M / 2 gb VRAM
4 gb RAM

to jsou moje parametry a aspoň na medium by mi to mělo jet, ale mám velké fps propady. Nevíte někdo proč?
@Chuck (12.04.2017 15:03): U těck těžkooděnců to je tak, že oni stojej na místě a melou nějaký sračky, nic nedělaj. Stává se mi to běžně když tam třeba zbejvá pár psů, nebo quds jednotka :) prostě vždy nějak když mi zbejvá 30 cápků, stane se to a seběhnou se ke mě. Děje se to jen u 14té vlny.
@David_Cravford (12.04.2017 14:55): Vím, co myslíš. Těžko říct, jestli je to bug, každopádně poté, co se tihle těžkooděnci se štíty objeví, se opravdu ozvou výstřely z jejich zbraní, ale ne vždycky je to tím, že o Tobě vědí. Takže možná je to jen snaha Samovi nahnat strach a já bych tomu docela věřil. ;-) Ale s tím oknem se mi nic podobného nestalo.
@Chuck (12.04.2017 14:16):

1) Bug se týká 14té vlny. Nezáleží na tom, jak moc to pročistíš na stealth, já si to kolikrát dával (hraju to na profíka, protože začátečník je easy), máš tam ty juggernauti se štítem, pak další tři těžkooděnce a zbytek se mixuje. Zhruba v polovině (50 nepřátel, cca 30 zbejvá) se někde zašiješ a ozvou se hlasité výstřely a někdo začne hlasitě řvát přes celou mapu, okamžitě se k tobě seběhnou a zabijou tě. A je jedno jak moc to dáváš na stealth.. nejlepší je zůstat na té pozici a čekat až budou blíž, pak se přemístit. Je to otravné.

2) Když jsi uvnitř v garáži, vyšplháš na trubku a skočíš na okno a chceš ho otevřít, ovládání ti zcela zamrzne a nemůžeš se pohnout. Zbejvá ti jenom restart poslední vlny :-)
@David_Cravford (12.04.2017 13:56): No jo, tenhle systém jakžtakž používám, horší je s počtem těch nástrah vystačit a stihnout si ve vhodné době doplnit další a přitom brát v potaz ten neúprosný časový limit. V té pákistánské jsem to nakonec dal a tam těch zatčení bylo možná dokonce šest a ve stejném časovém limitu. Ovšem na žádný bug si nevzpomínám. O co šlo?
@Chuck (12.04.2017 13:31): Pokud to hraješ na začátečníka, naplánuj si odkud budou vycházet ty cíle. Naházej všude miny/paralyzéry, běž si doplnit munici do bedny a udělej to znovu a znovu. Běhej po mapě, okamžitě cíle zkus zajmout. Nebo na sebe upozorni, schovej se do krytu, naházej kolem sebe paralyzéry a oni se chytnou sami, zbytek jednoduše postřílíš, a pomůžeš si třeba oslepujícíma granátama, kouřem a tak ;-)

Já jsem vzdal na profíka už tu první ambasádu, pač tam jsou dva bugy, které mě připravily o nervy.
Proč se vůbec znovu a znovu do té Ruské ambasády pouštím, když po několika hodinách stejně zjistím, že tu závěrečnou vlnu nedám? Kombinace těžkooděnců, psů, hbitých zakuklenců a vyhledávacích sond není zas takové peklo, horší je v té kombinaci nepřátel během 4 min. zajmout 4 cíle vysoké hodnoty.
Na začátečníka jsem byl u 15té vlny během 30ti minut. Perfekcionista představuje skutečnou výzvu. 14tá vlna má jeden bug, kdy kosíte jako duch/panter záporáky a najednou odnikud se ozve několik hlasitých výstřelů a už o vás vědí. Takže to bylo dost hardcore...
@David_Cravford (22.03.2017 14:26): Platbu přes internet Ti asi popisovat schopný nejsem. Ale ono bohatě postačí, když jednoduše u té příslušné hry potvrdíš "Zaplatit", "Buy", nebo něco podobného, a postupovat podle toho, co ten systém po Tobě bude chtít. Pokud ovšem internetové bankovnictví u svého peněžního ústavu zřízené nemáš, pak si o něj zažádej a můžeš udělat ten zbytek.
@Walome (21.03.2017 18:43): Víš co, jelikož nevím všecko na světě, nejsem všemocný a nehraju si na to, slušně se zeptám, jak to chodí to kupování DLC. Doteď mi na to nikdo neodpověděl. Nechme to radši bejt, je to jako chtít po vodě, aby nebyla mokrá...
@David_Cravford (21.03.2017 13:34): Tak to jsem opravdu netušil, že tyhle věci neznáš, proto ten styl mojí odpovědi. Účet na Uplayi bys ovšem mít zřízený měl, jelikož přes něj se Blacklist spouští. :-) Teď vidím, že tam je možné Homeland pořídit v akci za 1,75 €, což rozhodně ber! Takže jdi do sekce "Obchod", v levé části zadáš do vyhledávače název hry, tj. Homeland, a dáš "Shop now". Pak by Tě to mělo postupně navést na platbu přes Tvůj účet u příslušné banky. Ale to už bys znát měl. ;-)
@Chuck (20.03.2017 18:18): zřejmě jsi nepochopil mojí ironii. Mě je jasné, že to nekoupim jako základní hru, já to vim. Nějak přes internet se to kupuje, to mi je jasný, ale pořád jsem se nedozvěděl, jak přesně. Jak to mám zaplatit, atd? V tomhle jsem prostě dost amatér a steam, nebo uplay jsem nikdy nepoužíval, až co jsem získal Blacklist a koupil si Project Cars...