A je někde info, že je to už prostě Free to Play nebo je to Free jen přes svátky?
Husty, cas to nainstalovat a na vanoce si zamasakrovat hromady novacku :-D
Pamatuju si loni kdyz byla akce ze padaly nejaky itemy, takovy hromady lidi co to nikdy nehraly.. hrozna sranda.
z komentare ktery se venuje torrentum namisto popisu hry ani z Profilu hry stale nevim, o co v te hre poradne krom hrani v kooperativnim modu jde, co je jeji naplni
@Logan (22.09.2013 00:16): Jo presne tak to delam ja. Treba trine 1+2 jsem koupil z xzone, jako edici za 600 cca a pak o mesic pozdeji jsem ji videl za 5 euro complet na steamu trsoku me to mrzelo, ale zase jsem si rek, je to dobra hra a vyvojari si to zaslouzi tak, proc ne.

@Aba (22.09.2013 03:23): Za chvilku budem strilet zive lidi :D videl si to video na agresorech, jak tam tech 300 lidi lezlo pres ten plot ? :D
@FildasCZ (21.09.2013 23:48): Rozumím. Po bejvalej mi zbyli akorát dluhy, takže každou hru dobře rozmýšlím, ale když se mi líbí? Podporuji její další vývoj, kupuju si něco, co chci plně využívat, tak nad čím přemýšlet? Torrent je pro mě prostě neomezená demoverze, kde mám čas přemýšlet nad tím, jestli je hra tak dobrá, abych za ní dal těžce vydělaný peníz...
Logan: Dobre ty :D no tak jestli mam vyhodit 100,. za hru a nebo za 4 piva v hospode :D..Ale je pravda, kdyz je moznost hrat to "piratsky" tak, proc to kupovat.
Popravde ja kupuju hry jen ve sleve , a kdyz ne tak me musi sakra zaujmout. A kdyz clovek ma kreditku to je zlo
Ok, tak to už jsme tři. Přidej si mě na Steamu, máš-li zájem. Jinak očekávám, že máte funkční mikrofon, bez toho se asi neobejdeme.
Už delší dobu přemýšlím, že bych udělal za L4D tečku a definitivně smázl těch 20 GB z disku. Nicméně ještě před tím bych si rád projel všechny kampaně v realismu na experta. Našli by se zde tři odvážní?
@Nons3nse (23.01.2013 19:13): Ano, už jsem na to narazil. Mapa má klidně i šest částí, každá stahovaná zvlášť. Docela by mě zajímalo, jestli jde hrát jenom nějakou její část a nebo si musím postahovat všech šest částí. Tedy resp. jestli se nejedná jen o jednotlivé levely nějaké kampaně.
@Nons3nse (23.01.2013 16:35): Díky, to vím. S tím byl "problém", že to nebylo tak jednoduše do hry aplikovatelné, jako to nyní nabízí Valve :) Jasně, stačilo nakopírovat správné soubory do správných složek, případně spustit instalátor - teď ale jen kliknu a je to :)
Steam Workshop:

Teď si ještě vyzkoušet, jak to funguje a najít si čas... Ale některé ty kousky vypadají zajímavě (oblohy, nové mapy, healthbary...). Jen by mě zajímalo, jestli po stažení takového... modu/úpravy bude tento aplikován jen pro moje oči a budu tak moct hrát stále na běžných serverech (samozřejmě krom vlastních neoficiálních map).
@czKarlos (03.11.2012 13:31): Dobře, díky. Jdu to zkusit. Několikrát se mi už do hry dostat podařilo, ale tenhle problém mě potkává dost často a vůbec nevím, na čem to závisí. No nic, zkusím teda zkontrolovat cache integrity a uvidím :).
@MartinezZ (03.11.2012 18:17):

AMD Radeon HD 6650M 2GB
Windows 7 64-bit

Tohle má v profilu :)
@AiMLEzZz (03.11.2012 13:19): Vyloučíme první dvě drobnosti:

1) Minimální HW požadavky splňuješ?
Podporované OS: WinXP a vyšší (32 i 64bit)
Procesor: Pentium 4 3.0GHz
Paměť: 1 GB pro WinXP / 2GB pro WinVista a vyšší
Grafika: DirectX 9 kompatibilní grafická karta se 128 MB, Shader model 2.0. Tedy ATI X800, NVidia 6600 nebo vyšší modely
Pevný disk: Alespoň 13 GB volného místa
Zvukovka: DirectX 9.0c kompatibilní

2) Jde ti nahrát a spustit mapa v Singleplayeru?

Zkus vypnout VŠECHNO, co není potřeba ke spuštění samotné hry, včetně antiviru, antispware... Zkus zaktualizovat všechny možné drivery, hlavně pro grafiku. Nech si zkontrolovat Steamem integritu dat, případně zkus ve steamu hru defragmentovat (jak popsal kolega níže).
@AiMLEzZz (03.11.2012 13:19): Udělej tohle. Jdi na Steam, otevři si knihovnu her, na Left 4 Dead 2 klikni pravym myšítkem. Dej Vlastnosti. Potom překlikni na panel Místní soubory a klikni na "Ověřit integritu mezipaměti hry". Mělo by to zkontrolovat soubory, stáhnout něco, co je špatně a třeba mně to pomohlo s podobnym problémem. :)