@Karasman (23.05.2017 09:21): "Určitě se vždycky ve čtyřech nesejdeme" - no ak si zacnes davat pripomienky do mobilu tak to nemusi platit :-D

@Crash (23.05.2017 09:15): Neboj aj sediet na lavicke je fajn. Ja som nedavno zmenil pracu a hrozia mi poobedne tyzdne, takze je velmi pravdepodobne ze budem vynechavat vsetky parby tyzden/obtyzden.
@Crash (23.05.2017 08:57): Určitě se vždycky ve čtyřech nesejdeme, takže v tom problém nevidim. Rozhodně to nainstaluj, ta hra je naprosto parádní, klidně se na easy s botama zahraj nějakou originální kampaň, abys věděl, o co jde...
V kolika lidech se to dá hrát? Už to mám taky léta v knihovně, a ještě jsem to ani nepustil, tak že bych se taky přidal, abych vám to trochu kazil. ;-)
Kolikrát máme problém i na easy nějaké mapy dohrát. Začínali jsme na medium (nebo normal nebo co to tam je) a nebavilo nás opakovat levely třikrát a pak zjistit, že to stejně nedáme. Tak jsme začali hrát na easy a vyhovuje nám to.

U map z workshopu hodně záleží na autorovi. Některé mapy jsou na easy těžké, jiné jsme prošli s prstem v nose. Tak jsme prostě zvolili cestu nejmenšího odporu.

@Karasman (20.05.2017 08:24): Počítám s tebou a ozvu se.

@mazar1234 (20.05.2017 10:09): Budeš se tedy chtít taky připojit?

@Fatality (19.05.2017 22:34): Ty všem rozdáš headky a my si nezahrajem, to víš, že jo :)
Tak na easy to je extrém, tam ti snad ani nedávají skoro žádný dmg, ne? Ale nevím co je bratranec zač, ale Kwoky by snad měl mít na víc :D Pamatuji, že normal byla taky docela nuda a advanced už mohl být těžký když lidi trolují. Na experta jsem měl vždy ambice ale nikdy jsme nebyli všichni 4 při smyslech :D
@Kwoky (19.05.2017 12:01): Tak ak to hrate 2+2 BOT a ako hovori Garret - BOTi su viac na skodu ako k uzitku - tak to moze byt OK, ale v konfiguracii 4x Human player by sa malo ukazat, ze Easy je asi fakt prilis samoprechadzacia nuda.
A už se nám to tu zvrhává. My to hrajeme pro zábavu, ne jako výzvu. Já s bratrancem jsme jako ty vaše "koule na noze". Takže pokud očekáváte plnění úkolů a perfektní taktiku, tak se k nám prosím nepřipojujte. Bude to lepší pro obě strany.
A Versus byste někdy nechtěli dát, kdyby se našlo dost lidí? Coopu jsem se nahrál tolik, že už mi to stačilo, ale Versus má pořád šťávu :)
Ja som to hraval isty cas v parte 3-4 (vacsinou 3+BOT), ale na tej najvyssej obtiaznosti, lebo proste sa to muselo hrat na tej najvyssej obtiaznosti, takze prejdenie jednej pokrocilejsej mapy bolo tak na 30-40 pokusov.
Ako Easy je asi fakt srabarna, ale hento naj-max bol uz viac opruz ako zabava.

Ako nejakemu rozumnemu kompromisu by som sa nebranil, dal by som tomu este sancu na skusku.

Ale Kwokyho som sa pred davnejsim casom pytal ci nezahrame a on, ze to hra s bratrancom/rodinou takze uzavreta spolocnost, fuck-off genetical garbage.
@S4TW (17.05.2017 15:20): nejsem příliš na COOP hraní, ale L4D2 jsem dohrál 7x, k tomu 18 custom kampaní, z nichž polovina více jak dvakrát. zažil jsem u toho tolik srandy a luxusních situací, že by to vydalo na malou brožuru. žádnou jinou hru jsem nehrál víc a to jsem prakticky jen single-player zaměřený. a zahrál bych si to znova, jen nemám s kým.

anyone? :-)
@S4TW (17.05.2017 15:20): No a my to s bratrancem hrajeme už víc jak rok pravidelně každý týden tak hodinu až hodinu a půl. Stahujeme mapy z workshopu a o zábavu je postaráno.

Nejlepší coop je Portal 2
@S4TW (17.05.2017 15:20): Naprostý souhlas. Vydrželi jsme tehdy u toho tedy trochu déle, ale tohle je vrchol stupidity na druhou. Ty vlny zombies mě tam akorát vždycky rozesmály. Jako mnohem lepší zombie kooperaci doporučuju Dying Light.
Téhle hře jsem fakt na chuť nepřišel a skutečně nechápu, jakto, že to je snad nejčastější vítěz kategorie coop. Hrál jsem s kámošem, a po dvou hodinách mě to omrzelo. Podobně jsem to měl u Payday 2, ale to jsem vydržel aspoň 5 hodin... :-)
Nejsem si jist.
Vidím původní cenu 20 éček :)) a teď je sleva.
Kurva, ruku bych do vohně nedal, ale nebyla původní menší? :))
@AiMLEzZz (16.11.2014 13:56): Na experta se u finále nadřeš úplně stejně, tak nevim proč bys to měl dostat jakoby zadarmo. A mimochodem, jsou lidi kteří nemají čas strávit půl dne u L4D, aby poctivě dělali všechny úrovně na experta.

@ViRus (16.11.2014 14:04): Asi tak. Ta hra pak dostává novou úroveň zábavy :) My jsme včera s Mirusem dělali ten achiev s tím letadlem, jak ho musš ubránit bez zranění. No a dopadlo to tak, že ke konci už jsem se radoval a pak po mě skočil hunter :D a ten ze mě nemohl, jelikož slušný byly jen spojky a zájmena :D :D
Pak to ale není achievement ve smyslu, že je to úspěch, kvůli kterýmu ses nadřel, ale prostě odemčení achievementu jakožto nějaké funkce na Steamu jen za účelem toho, abys ho měl, ne abys opravdu něčeho dosáhl. Není nutno dodávat, že ta druhá možnost pozbývá jakéhokoliv smyslu. Achievementy na Steamu nikdo neobdivuje a když mu ani nepředchází fenomenální úspěch, tak je to tuplem extrémní ztráta času.
tak se někdy domluvíme ;) kdyžtak si mě přidejte na steamu ať se nedomlouváme tu

EDIT. tohle by nám mělo pomoct:

CHCETE SI STÁLE NĚCO DOKÁZAT?
Přežijte všechny kampaně na obtížnost Expert.

Pokud by tento achievement nešlo získat alternativní cestou, byl by to určitě ten nejtěžší. Na experta vás každý hit od běžných infikovaných stojí 20 HP (někdy "jen" 10). Alternativní způsob spočívá v tom, že první kapitoly odehrajete na libovolnou obtížnost. Jakmile se dostanete na začátek poslední, vrátíte se do hlavního menu a zapnete poslední kapitolu na experta. Stále však musíte dokončit finále na experta, které často bývá tím nejtěžším z celé kampaně. Naštěstí ty kampaně lze hrát jako mutace, takže ideální v tomto směru je "Porcovačka," kde máte jen kulomet M60 s neomezeným množstvím munice, který poskytuje výbornou palebnou sílu a hru tím značně usnadní. Achievement se týká pouze pěti základních kampaní z Left 4 Dead 2, bez The Passing a Cold Stream.
Potřeboval bych vypnout boti.Chci zkusit kampoš ouplně sám..
Nevíte příkaz?
Zkoušel jsem to několikrát, vždy to skončilo fiaskem.Jeden řekne, že už musí někam jít, či ho to nebaví a je po hraní.Ostatní se přidají :D chce si to vážně uvědomit, že hra netrvá dvě minuty, ale třeba hodinu :D
chceme s Mirusem splnit achievement: Přežijte všechny kampaně na obtížnost Expert. Tak jestli někdo do toho taky nepůjde...