@Fritol (02.10.2023 18:31): Pořád ne :D A už po tom ani netoužím :) Super, po 11,5 letech jsem teda ještě reakci neviděl :)

PS. Proč jsem sem vůbec něco takovýho tehdy psal, vždyť na nikoho nereaguju a nic vlastně ani neoznamuju? :D
Caelos: Moc plusů jsem teda v tvém komentu nenašel, ale jinak souhlasím skoro se vším :-)
No s hodnocením počkám, až to zahraju víc. Teď mám slušně rozjeto (700.000 doláčů a asi 6 aut, bohužel furt jezdím jen s classem 8, protože silnější auta jsou téměř neovladatelná).
Před pár dny jsem to rozehrál a zas tak špatné to není. Samotné závodění je v pohodě, ovládání taky jde, je správně "opatrné". Docela mi ale vadí to okolo, mizernej tuning (jedinej plus je, že je rozdělený na třídy), hromada věcí co se musí před a po závodu odklikat. No a nejhorší je podle mě systém savování, je pouze autosave a když se ti nepovede závod, nejde rozehrát znovu.
Z Need for speed jsem hrál pouze Underground. Jo to byla bezva arkáda, ale Juiced je taky, ale máš pravdu, že je tak trochu jiná v tomhle a musí se trochu více brzdit, tudíž se nedá zatáčka projet naplno.
Ovládání je v pohodě, prostě to není úplná arkáda jako NFS. Občas třeba brzdit. Jde spíš o systém závodění apod.
Ale co divného? :-)

Já neříkám, že je špatná, ale ovládání mi nesedlo a to je důvod proč se mi to moc nechce hrát. Ale tak asi bych si zvykl na to, kdybych to chvíli hrál. Na demo jsem si zvykal dlouho, pak jsem vyhrával a bavilo mě to celkem, ale když jsem to teď, relativně nedávno, nainstaloval, tak mě to moc nechytlo a zase to ovládání..
Na hudbu má každý jiný názor, ale jinak to ovládání v demoverzi mě moc neláká na plnou hru.
No ty vole, kdyť se to nedá hrát, tak strašnej výběr hudby jsem v žádné hře ještě nezažil...