Juiced 2: Hot Import Nights

17.09.2007
08.10.2007
22.10.2007
13.12.2007

Po dva a půl roce vychází pokračování závodní hry Juiced, notně inspirované závodní sérii Need for Speed. Juiced se tedy točí zejména kolem ilegálních městských závodů a tuningu ve stylu filmu Rychle a zběsile.

Hra začíná v nočním klubu, kde si vyberete auto a jezdce. Juice Games se rozhodli odstranit kalendář závodů, systém respektu a závody Drag. Juiced 2 tak nabízí tři druhy závodů: Circuit, Destination a Drift. Novinkou je vlastnost pojmenovaná "DNA jezdců". Na základě jízdy hráčů se sestaví DNA, jež ukazuje jízdní návyky a styl závodění. Zazávodíte si v Alpách, v Londýně, Paříži, Římě, San Franciscu, Sydney a Tokyu. Auta jsou rozdělena do pěti tříd: Exotic, JDM, Euro, Old Muscle a Modern Muscle. Možností tuningu oproti jedničce přibylo. Nechybí ani profesionální soundtrack.

Juiced 2 byl hodnocen vcelku kladně, je ale považován za spíše chudého příbuzného série NFS.

A teď jsme se naučili, milá děvčata, jak je život nevyzpytatelný a pln překvapení.