A teď jsme se naučili, milá děvčata, jak je život nevyzpytatelný a pln překvapení.
Sohlasil bych, že značka Juiced je poměrně známá, hlavně tím, že se snažila napodobit známější Undergroundy, ale jestli je hra dobrá, tak to nevím. Já hrál demo prvního Juicu a tehdy mě i celkem bavilo, ale později, když jsem ho zkoušel, tak si uvědomuju, že je spousta her lepších a nevím, zda by mě teď plná verze bavila.

Každopádně se divím, že když tu jsou totální blbosti, které někdo vyhrabal, bůh ví kde, tak tento komerční a o hodně známější výtvor tu není :-)
Dobrá hra to není, ale značka Juiced je poměrně známa a já jsem se upřímně dost divil, že tu dvojka nebyla.
Tak to nevim kde. Ta hra prisla naprosto s krizkem po funuse a vubec nikoho nezajimala :)
Jediny co na ni bylo zajimavy bylo to DNA ridicu, zbytek po vsech strankach otresnej.
Která jiná hra předčila sérii NFS v počtu "sexy" protagonistek? :-D
Tedy alespoň takovou má pověst, já osobně raději ani nečetl recenze, natož abych tu hru nějak sledoval (jakožto vše co se snaží vypadat jako Undergroundy).
občas mě opravdu udivuje co za blbosti tu je a na jak významnou hru se zapomene